Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

no niedziela to już chyba był ostatni dzień w tym roku, sporo moto widziałem po drodze na lotnisko do Pyrzowic

Ja juz to słyszę od dwóch miesięcy ;)

W najbliższy weekend 8 stopni i słoneczko :)

Aha i nie piszcie za tydzień jak się wylatacie, ze to już chyba ostatni razy w tym roku :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to słyszę od dwóch miesięcy ;)

W najbliższy weekend 8 stopni i słoneczko :)

Aha i nie piszcie za tydzień jak się wylatacie, ze to już chyba ostatni razy w tym roku :D:D:D

ja jeszcze czekam żeby sie wylatać... :D

więc jesli ktoś by chciał w niedziele( jak bedzie pogoda) towarzystwo, a i grzanie plecków to piszę się na to ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o plecaczkach trochę z innej beczki: przewiozłam ostatnio pierwszy raz mój największy skarb (czyt. córka, 9 l.) i zobaczyłam w jej oczach ten błysk... :) Póki co "śmiga" na czymś co nazywa się "elektryczna hulajnoga" (trochę przypomina mini skuter) ale już wybrała sobie na allegro mini ścigacza :) Puenta jest taka, że z czasem sporo plecaków ma tego dość i przesiada się na własne moto, a i pierwsze kroki potem idą łatwiej...

P.S. Skoro mąż nie chce jeździć to muszę na nią zaczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno byc. Jak to sie mowi "czym skorupka za mlodu............." A Twojego meza to wogole nie rozumie ;) Proponowalas mu juz kiedys przejazdzke? Z drugiej strony jak by to wygladalo, laska prowadzi moto a maz z tylu :D A moze Ty tak jezdzisz ze tylko corka (ktora nie jest swiadoma tego co ja czeka) jest w stanie wsiasc z Toba na motor?

Tak apropo, ze mna tez nikt nie chce jezdzic :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno byc. Jak to sie mowi "czym skorupka za mlodu............." A Twojego meza to wogole nie rozumie ;) Proponowalas mu juz kiedys przejazdzke? Z drugiej strony jak by to wygladalo, laska prowadzi moto a maz z tylu :D A moze Ty tak jezdzisz ze tylko corka (ktora nie jest swiadoma tego co ja czeka) jest w stanie wsiasc z Toba na motor?

Tak apropo, ze mna tez nikt nie chce jezdzic :ph34r:

Jak to wygląda? Kumple poskładani ze śmiechu, ciągłe docinki... znam z autopsji :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o plecaczkach trochę z innej beczki: przewiozłam ostatnio pierwszy raz mój największy skarb (czyt. córka, 9 l.) i zobaczyłam w jej oczach ten błysk... :) Póki co "śmiga" na czymś co nazywa się "elektryczna hulajnoga" (trochę przypomina mini skuter) ale już wybrała sobie na allegro mini ścigacza :) Puenta jest taka, że z czasem sporo plecaków ma tego dość i przesiada się na własne moto, a i pierwsze kroki potem idą łatwiej... P.S. Skoro mąż nie chce jeździć to muszę na nią zaczekać :)

Z nami śmigaj !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.