Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant też człowiek :)


Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powody moze kiedys przy dobrym alkoholu ci to uzasadnie

JP to dzieci ulicy które nic dobrego w życiu nie zaznały a to Państwo nadal im życia nie ułatwia np powiedz mi co maja robić ludzie w wieku 18 lat opuszczający placówki domów dziecka sporo jest przykładów które mozna tutaj opisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co maja robic.

Zyjac na tym swiecie 35 wiosen nigdy ze strony policji nie doswiadczylem niczego zlego. Glownie ich spotykam jak jezdze puszka i wyskocza zza krzakow. Czasami stoja w chorych miejscach za durnymi ograniczeniami predkosci. Czesto, gesto da sie pogadac i az tak nie boli po kieszeni. Innych doswiadczen nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 33 wiosny zaliczylem i przykrą wpadke Policji po której nie usłyszalem nawet przepraszamy i może przez mój wygląd zawsze podchodzą do mnie negatywnie nastawieni nawet przy rutynowych kontrolach NIGDY NIGDZIE NIE TRAFIŁEM NA NORMALNEGO POLICJANTA dlatego mam gdzieś organy ścigania do tego płace podatki na młodych emerytów po 25 latach pracy i gdzie tutaj sprawiedliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja nie jest po to, żeby ją lubić, a teksty typu jak ten STAWROSA- "ja tych sku......synów nienawidze", są na poziomie tych z pokolenia JP i CHWDP... ale to miot po Czarnobylu, więc trzeba wybaczyć :D

Jakie ty masz pojecie o dzieciach JP proszę cie "Miot po czarnobylu" tylko tak mogą powiedzieć tacy jak ty co zawsze mieli wszystko Mama z Tatą też ci dali pewnie na motocykl coo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu gliniarzy. Znam takich, na których najchętniej naplułbym, ale znam takich, którzy są moimi dobrymi kumplami, a kilku z nich jest przyjaciółmi.

Brednie i anonimowe kozaczenie za pomocą internetu z serii JP i CHWDP proponuję płaskim cwaniaczkom schować w buty, co by wzrostu chociaż mieli nieco więcej, po rozumu zapewne nie.

Średni rozwinięty szympans potrafi wykrzyknąć- "J***ać policję!" tudzież "Nienawidzę psiarni!"... a zapytaj jednego z drugim czemu tak sądzi... i co odpowie??

Nienawidzi, bo dostał mandat za chlanie w parku, albo za spisanie po zadymie na meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam doczynienia z policji,jedni byli typowymi "sluzbistami" inni calkiem ludzccy...Mam tez szwagra policianta.i nie ukrywam trafia sie policiant spoko koles i tarfiaja sie tacy ze po kilki slowach bym faceta potraktowala "beisbolem".

Wiec ujmijmy temat w sposob taki,iz sa policianci i policianci,jak ludzie i ludzie.Nie powiecie mi tez ze za kazdym motocyklista czy kierowca policja przepada itd,bo temat mozna by rozciagac w nieskonczonosc.Zrobil by sie z tego niezly spis co lubia forumowicze:)

musze poszukac moich raportow z czasow pracy ;p,tam dopiero byly teksty,przyklad:na lozku lezala pijana matka oraz trzezwe niemowle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powody moze kiedys przy dobrym alkoholu ci to uzasadnie

JP to dzieci ulicy które nic dobrego w życiu nie zaznały a to Państwo nadal im życia nie ułatwia np powiedz mi co maja robić ludzie w wieku 18 lat opuszczający placówki domów dziecka sporo jest przykładów które mozna tutaj opisać

Oh really?? :D

Większość idiotów z "JP", Firmami i wielkimi liśćmi marychy na bluzach/czapkach to rozpuszczone gnojki z tzw. dobrych domów. "Dzieci ulicy", które w domu mają konsolę, kompa, TV z tysiącem programów i wypasionego quada po 1-szej komunii, byle tylko nie zawracali zbytnio głowy zapracowanym rodzicom. 18-latek po bidulu ma zazwyczaj za dużo problemów, którymi musi się zająć, przez co brak mu czasu na robienie z siebie kretyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh really?? :D

Większość idiotów z "JP", Firmami i wielkimi liśćmi marychy na bluzach/czapkach to rozpuszczone gnojki z tzw. dobrych domów. "Dzieci ulicy", które w domu mają konsolę, kompa, TV z tysiącem programów i wypasionego quada po 1-szej komunii, byle tylko nie zawracali zbytnio głowy zapracowanym rodzicom. 18-latek po bidulu ma zazwyczaj za dużo problemów, którymi musi się zająć, przez co brak mu czasu na robienie z siebie kretyna.

Urywam sie od tematu a wy dalej zyjcie w przekonaniu sa dobrzy i żli policjanci i rozwydrzone dzieci JP z bogatych rodzin DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to złe człowieki... ghost, nie zatrzymuj się przypadkiem do kontroli, bo ci gliniarze cycki obetną :D:D:D

no hehe ...

zginela rodzina bo kolejnemu panu policjantowi prawdopodobnie odjebało ale niektorzy sobie jaja robią. "Fakt" jak pisze wszyscy wiemy ale poczytajcie komentarze pod spodem o miedzy innymi jastrzebskiej policji. w innych miastach jest inaczej? to zyjcie sobie dalej i powodzenia :D. osobiscie znam paru gliniarzy, w starych czasach spedzilem pare nocek tu i tam. powtorze jeszcze raz : zyjcie sobie dalej w przeswiadczeniu ze psy łapia bandytow i przeprowadzaja babcie na pasach. i zarabiaja po 1500/mies i z tego zyja.

naiwniaki hehe.

wiem wiem dystans trzeba miec.

wiec mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tragedia-na-pasach-motocyklista-wjechal-w-pieszych,wid,12631050,wiadomosc.html?ticaid=1e9e4

i co z tego? moj kolega wjechal do babki na pasach, nie byla jego wina. inny kolega jezdzi 20 lat i nic. rozpi@rdalasz mnie z tymi zlymi policjantami. kolega byl przez 20 lat dzielnicowym i nie wlepil NIGDY mandatu, odszedl na emeryture 2 lata temu. kuzyn byl komendantem w zachodniopomorskim, dosc wielkim miescie, widze szacunek ludzi, gdy idzie chodnikiem. tydzien temu moj dzielnicowy zlapal kolege na moto bez prawka, gdy przepuszczal ich na pasach. ukaral go mandatem 500zl za brak papierow i 220zl za stworzenie zagrozenia w ruchu ladowym, bo ktos "niby" zadzwonil. podpisal zanim podjechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.