Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant też człowiek :)


Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani motocykliści i motocyklistki :) Spotkanie z policjantami, którzy złapali na radar nie zawsze musi być traumatycznym przeżyciem i doładowaniem punktów karnych :) Pozdrowienia dla pana Sebastiana z gliwickiej drogówki :)

Racja, szczególnie gdy ma się na imię Alicja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas doskonalenia jazdy moto prowadzonego przez policjanta uslyszalem od niego, ze policjant to tez czlowiek, tylko ma chu**we obowiazki :) Moze dziwnie to zabrzmi, ale jesli policjant, ktory Cie pouczyl - innego kierujacego (motonite-faceta, puszkarza) by ukaral za to samo wykroczenie, to to, ze Cie nie ukaral, oznaczaloby tylko brak profesjonalizmu w jego wydaniu.

Btw, zdarzalo sie mi po wawie 160 km/h ciac na trzypasmowce, wiec nie chodzi o to, ze robie z siebie swietego. Chodzi mi tylko o podejscie policjanta - bo gdyby nie to, ze Twoje piekne oczy zadecydowaly o pouczeniu to po cholere by w ogole bral sie za zatrzymywanie do kontroli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo, ja do Ciebie nie pije, po prostu mysle, ze jesli policjant nie mial zamiaru 'nagrodzic' za wykroczenie, za ktore inni kierujacy dostaliby 600 zl do zaplaty na poczcie + 6 pkt do kolekcji to cos jest nie tak skoro zdecydowal sie zatrzymac do kontroli drogowej (czytaj: brak profesjonalizmu) :).

A patrzac po Twoim awatarze, ja pewnie za to samo wykroczenie kurs na poczte bym zaliczyl, a Ciebie chlop puscil :)

ps. pracuje jako programista w prywatnej firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcecie aby policjanci byli jak my to nich też się zachowują jak my.

Niech na przykład w upalne dni zakładają kombinezony jak jadą na hulajnodze a nie paradują w białych koszulkach polo.

Jak któryś zaliczy glebe i zedrze skórę z mięśniami aż do kości to kto mu potem będzie płacił rentę do śmierci? Państwo czyli MY, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam...

Ja lubię policjantów. Spotkałem w życiu tylko jednego niemiłego, i jednego palanta na motocyklu, co się popisywał, ale szybko zaliczył szlifa :lol:

Reszta, a miałem spotkań wiele, to byli w porządku, mili ludzie. Zawsze można było pogadać z nimi i zażartować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubi się do puki nie przyjdzie kilka razy zapłacić ja już się napłaciłem.To że ustawodawca jest idiota to nie znaczy że policjant też musi być.Ja trafiłem na kilku spoko i kilku idiotów.

To że w pracy ich tępią nie znaczy że powinni na innych to odbijać.

Mandaty są w pizdu wysokie do tego co zarabiamy a 61 na 40 i aby dać mandat to trzeba mieć coś z głową.

Jak jest normalny policjant to jest ponad tym kretyństwem w ustawach ,tym co się u nich dzieje w pracy i przymknie oko.

Pozdrowienia dla normalnych z Rudy i Mikołowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to policjant realizuje to co przepisy na niego nakladaja, a ze jest na styku panstwo - obywatel to temu policmajstrowi sie obrywa, no bo kto patrzy na to, ze to mysliciele z wiejskiej albo z ministerstwa tworza przepisy prawne? Czy ktos kto zostanie zlapany na przekroczeniu predkosci leci na wiejska rzucac k**wami? :) Druga sprawa, ze jesli policjant widzi, a nie zareaguje to moze zostac ukarany za niedopelnienie, wiec jakby nie patrzec dupa zawsze z tylu - zbiera joby i od ludzi i od panstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to policjant realizuje to co przepisy na niego nakladaja, a ze jest na styku panstwo - obywatel to temu policmajstrowi sie obrywa, no bo kto patrzy na to, ze to mysliciele z wiejskiej albo z ministerstwa tworza przepisy prawne?

znam paru policjantow i niby fajni kolesie ale zadnemu nie zaufam na 100% bo wczesniej czy pozniej wychodzi z niego menda.

i ja musze miec pecha do tych mend bo przyklad w zeszlego tygodnia: jade parkingiem pod sklepem 10/h autem, a policeman wyszedl ze swojego auta, mija mnie i idzie dalej po bulki , nagle sie zatrzymuje jakby mu sie cos przypomniało i wraca do mnie, otwieram szybe a ten sie pyta " panie kierowco czemu jezdzi pan bez pasów?" i tu ja sie pytam: nie mogla menda isc po te bułki tylko musiala sie wrócic i pokazac swoją siłe zeby pouczyc mnie czemu na parkingu jezdze bez pasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" i tu ja sie pytam: nie mogla menda isc po te bułki tylko musiala sie wrócic i pokazac swoją siłe zeby pouczyc mnie czemu na parkingu jezdze bez pasów?

Ale w przepisach drogowych nie masz napisane, że pasy musisz mieć zapięte powyżej danej prędkości, wiec miał prawo a nawet obowiązek Cię pouczyć, a nawet mandat wystawić- ale tak jak ktoś powiedział wyżej, że policjant też człowiek tylko ma chu*owe obowiązki...

Wedle prawa to nawet jakbyś przekroczył prędkość o ponad 150 km/h to policjant nie musi Ci dać mandatu, a może zakończyć pouczeniem, więc nie czepiajcie się, że Ala dostała pouczenie za śliczne oczy, bo czasem wystarczy z gliną pogadać odpowiednie, pościemniać, wykazać żal i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.