Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOTOCYKLISTA MIAŁ PIERWSZEŃSTWO


Szymon@Orzesze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OK rozumiem to, jednak uważam, że jak Ci się ma coś stać to się stanie, niezależnie od tego czy będziesz jeździć na moto czy nie. Ja mam po prostu takie podejście do życia i nie chodzi tylko o motocykle. (...)

cos w tym jest, doswiadczyłem tego na własnej dupie..

hmm mozna to nazwac w takim razie przeznaczeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mozna to nazwac w takim razie przeznaczeniem??

ja wole "szczescie w zyciu".

zwał jak zwał ale chodzi o to samo, kazdy chyba zna przypadki które nie mialy prawa sie zdarzyc a juz na pewno skonczyc szczęśliwie, a jednak kazdemu cos takiego się w zyciu przytrafia. tylko ze jedni te zdarzenia przeżywają a inni niestety nie.

i ci drudzy tego szczęścia nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak byłem w wieku plus minus Alicji to jeszcze biegałem na ustawki.

????? A skąd Ty możesz wiedzieć ile ja mam lat? Wg mnie na ustawki latają jacyś niewyżyci nastolatkowie........Uparliście się na ten wiek jak nie wiem. Zgadzam się, że z wiekiem zmienia się podejście do niektórych spraw, ja się wypowiadam na stan obecny co myślę i czuję chyba po to jest to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Powiedzmy to głośno.

Wyglądasz (moim niedoswiadczonym, kaprawym okiem) na 22 lata. hehehe - a teraz mi się oberwie.

A pisałem plus minus, oceniając widoczek z avatara - się więc dziwić nie należy mojemu wahaniu.

Wg Ciebie niewyżyci nastolatkowie? Ha. Toś nie w temacie najwyraźniej.

Alicjo. W moim (i nie tylko) zagadywaniu należało się raczej w podtekstach komplementów dopatrywać, nie dysputy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Powiedzmy to głośno.

Wyglądasz (moim niedoswiadczonym, kaprawym okiem) na 22 lata. hehehe - a teraz mi się oberwie.

A pisałem plus minus, oceniając widoczek z avatara - się więc dziwić nie należy mojemu wahaniu.

Wg Ciebie niewyżyci nastolatkowie? Ha. Toś nie w temacie najwyraźniej.

No to nie zgadłeś, ja po prostu tak młodo wyglądam he he he :) Co do ustawek mam kolege 36 lat co biega na ustawki, ale nie uważam, żeby była to osoba dojrzała emocjonalnie, bo się zatrzymał na poziomie nastolatka, stąd moje określenie niewyżyci nastolatkowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego zmienilas avatar :D .

poza tym kazda rozmowa w koncu zawsze schodzi na seks

Głodnemu chleb na myśli, jak mawiał wielki filozof.

Ja odniosłem się zaledwie do wieku młodszej koleżanki, podobnie jak Danvield, z tym, że opierając rachubę na innych przesłankach: ))

Przypominam temat "Motocyklista miał pierwszeństwo", a nie jaki rozmiar i wiek ma Alicja...

Tak. Motocyklista ma pierszeństwo wszędzie tam gdzie znaki nie pokazują inaczej. I zakładając, że stosuje się do zasady prawej ręki na skrzyżowaniach równorzędnych.

No. I było na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.