Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

No tak.. chłopaki 5 stron prawią na temat "wycieczki", jednakże nie każdy musi to zauważyć i lepiej zadać pytanie od zera, prawda?

Przejrzałem temat i nie znalazłem żadnych konkretów gdzie jest spotkanie i jaka trasa. Same propozycje, wiec nie ma co się dziwić, że ludzie są zdezorientowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dembis

2. lgx 18b

3. Sławek Xj 900

4. Michal919

5. Mario

6. xeniniunia

7. Francik

Też się przelece miałem inne plany ale niech będzie :)

Jakie postoje???

Toż to raptem ze 60 kilometrów!

Sorry za offtop

Wydaje mi się że nie chodzi tutaj o jakieś 30min postoje i wyciaganiu chlebaka tylko pytanie miało chyba zabrzmieć raczej czy gdzieś po drodze jest coś wartego uwagi do zobaczenia ale moge się wylić :P

Druga sprawa to może jest jakiś albo jakaś zmotoryzowany/a lub też grono i ma ochote dziś polatać po okolicy? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik to Sławek :) trase ma obcykaną! To o której się ustawiamy?

Nie przesadzajmy, że znam trasę. Jechałem tam kilka razy z rodzicami dawno, dawno temu skodą 100l :) 1.0 i 45koników mocy :):):)

Nie ma takiego pojęcia jak Kierownik - pojedzie sobie porostu kilku motocyklistów drogą i już.

Są tu starsi i bardziej doświadczeni na tym forum i szacun ^_^

Mogę jechać z przodu - ale na siłę się nie pcham.

Znam b. dobrze okolice Skoczowa i tam zamiast jechać 81 na Katowice to możemy kluczyć przez Pierściec, Zaborze, Chybie, Strumień i dopiero w Drogomyślu wyskoczyć na drogę nr.81.

W miejscowości Chybie możemy odbić na Zarzecze ( jakieś 5km w bok) i zahaczyć o zbiornik goczałkowicki. Jest miejsce, żeby zostawić maszyny i przejść się nad zalew. Mam tam wykupioną miejscówkę :) - jak kto woli.

Bez zmian - niedziela 9 - 9.30 Mcdonalds 3 stawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.