Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi ten co się właśnie z GS'a przesiadł na GSXRa :P

GS to taki potwór że po 3 sezonach jazdy żaden motocykl Cię nie zaskoczy hehehe

Pięknie że w Polsce jeździmy na coraz lepszych motocyklach.

Jaka była prędkość przelotowa? Może następnym razem i ja się dołączę, kuszą mnie te widoki na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Wasza prędkość przelotowa, dało radę, wszyscy zadowoleni? ^_^

Jaka była prędkość przelotowa? Może następnym razem i ja się dołączę, kuszą mnie te widoki na zdjęciach.

Powiem tak sam początek dośc spokojnie może nawet i za? Pociłem się jadąc :) Po pierwszym postoju wszyscy wyrazili jednogłośnie że można odrobine szybciej. Po tych kretych drogach i ładnych widokach było gdzieś do setki (masa aut i to takie wiejskie drogi na półtora pasa ledwo sie miesci moto z autem :) ) Potem było pod górke i z górki non stop po winklach :ph34r: Przy powrocie zgubił nam się kierwnik i wracaliśmy wiślanką jechaliśmy gdzieś tak 120-140 mniej wiecej bywało tez wiecej :D

Ogólnie wypad fajny, piszę się na kolejny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak sam początek dośc spokojnie może nawet i za? Pociłem się jadąc :) Po pierwszym postoju wszyscy wyrazili jednogłośnie że można odrobine szybciej. Po tych kretych drogach i ładnych widokach było gdzieś do setki (masa aut i to takie wiejskie drogi na półtora pasa ledwo sie miesci moto z autem :) ) Potem było pod górke i z górki non stop po winklach :ph34r: Przy powrocie zgubił nam się kierwnik i wracaliśmy wiślanką jechaliśmy gdzieś tak 120-140 mniej wiecej bywało tez wiecej :D

Ogólnie wypad fajny, piszę się na kolejny!

Raczej obstawiałbym że było więcej! 140 to ja miałem na moim prędkościomierzu, a Was zazwyczaj łapałem dopiero na światłach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze za tydzien chcielibyscie jechac na slowacje? czechy ? Piekne drogi, jest na co popatrzec, piekne winkle. A ja sobie z checia odpoczne od szybszych przelotow.. :)

Witam. Młody stażem (na moto i na forum), młody duchem, wiekiem trochę więcej. Jeżdżę raczej spokojnie, nie chcę szybko skończyć na jakimś drzewie. Honda CBF 600.

Taki wypad z mniejszą prędkością 80-90 kmh do Czech brzmi ciekawie, może bym się wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.