Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że taki temat powstał. Niekoniecznie mowa o niedoświadczonych kierowcach, każdy, komu pasuje po prostu podróżowanie z nieco mniejszymi prędkościami myślę powinien się zainteresować ( jeśli chce...) Jestem z okolic Wodzisławia, można gdzieś wyskoczyć... Przyszły tydzień ( weekend - co niektórzy lecą na zlot). Trasy na Wisłę , ogólnie tamten rejon - są łatwe w rozplanowaniu, część osób z "mojego rewiru" może się dołączyć w okolicach Żor i dalej dzida na winkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju, ale czemu tak zaiwaniać?

Nie możnaby stworzyć grupy jeżdżącej 50-100km/h?

Dokąd się Wam tak wszystkim spieszy...

Tez sie zastanawiam. Ale ja nie jestem fanem jazdy w grupie, nie czuje tego jak narazie. Moze dlatego wlasnie za trzeba zaiwaniac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to jest nas dwóch :)

Chcesz się poturlać razem? :lol:

Już trochę lat jeżdżę, wiele wypadów z różnymi grupami zaliczyłem i jazda solo, to jest jednak to :D

Ewentualnie w 3-4 motocykle z kierownikami o takim samym temperamencie drogowym i można wesoło pyrkać cały dzień :)

Ale nie róbmy offtopa, tu się chłopaki umawiają na zap******anie ;)

Do zobaczenia w trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taz, DarkRider i cała reszta motocyklistów rodem z Moto GP! Zapewne Wy odbierając prawko, czy zasiadając na pierwszym motocyklu od razu schodziliście na kolano, zapierdzielali po 250 km/h i kupowali sportowe motocykle! Pogratulować albo umiejetnośći albo rozsądku. W każdym razie nie neguję Waszego zapier.... a Wy nie negujcie naszej turystycznej jazdy. Podobno zyjemy w demokratycznym kraju więc "róbta co chceta". Kończe

P.S. a co do wyjazdu to momentami także mam wrażenie że przesadzacie z organizacją ale mnie to lotto, ja chce tylkopojeździć.Jeśli jednakktoś lubi mieć wszystko zaplanowane od A do Z nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dembis, zupełnie nie rozumiem, jak mam odebrać Twoje słowa :lol:

Przecież ja wyraźnie napisałem, że chciałbym grupę, która jeździ jturystycznie i w dodatku spokojniej niż ta, która tu się właśnie tworzy :P

Dla mnie prędkości 100-140 km/h to zdecydowana przesada - to już jest zapier****nie dla mnie, patrząc na drogi, które zostały obrane jako trasa.

A może Ty nie czytałeś moich postów wcale? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lecimy na Wisłę i co dalej? Akurat myślę że fajnie przedstawić trasę jaką chcemy przejechać bo jak komuś nie spasuje to zawsze może zrezygnować. Z drugiej strony chyba nikt z Nas nie jest na tyle zdeterminowany aby pomimo deszczu kontynuowac przejazdzkę bo tak zaplanowalismy!

a jo sie dzis troszka polotol z dembisem nawet zahaczyli my o chudow :) Mam nadzieje ze bedzie wiecej maszyn aby czasem gdzie tutaj wyskoczyc w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sprzątanie tego tematu. Bardzo bym prosił "starszych" stażem motocyklistów o powstrzymanie sie od zbędnych komentarzy. Jest kupa innych tematów, w których możecie się wykazać spostrzeżeniami i pomocą. Skoro powstał taki temat to uszanujcie to nawet jesli ktoś chce zaplanować sobie z góry czas na kupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby ominąć autostradę to i ja bym się pisał :D niestety tym moim wynalazkiem nie mogę się tam wpakować, a prędkości przelotowe jakie jestem wstanie utrzymać to ok 70-90 km/h. Tak to jest motorower, nie to nie jest skuter :D, więc jakbym się mógł z wami zabrać to byłbym rad. Zawsze mogę obstawiać tyły i gdzieś tam na checkpoincie was dogonić :). Jeszcze takie pytanie chcecie jechać z pełnymi zasadami jazdy w górpie? (jakby co ja jestem za bo się jedzie przekozacko :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.