Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja 2012


XJR1300

Rekomendowane odpowiedzi

i tak przez jazde autostradą nasze opony będą jak klocki :)

nie strasz - ja myślałem że o to chodzi żeby cycków nie było po środku, producenci puszek nie mogą się mylić.

BTW - teraz wiem dlaczego autostrada stalexportu ma permanentne zmiany pasów ruchu - dbają o nasze oponki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam. Od dłuższego czasu obserwuje temat i wraz z żoną postanowiliśmy zabrać się z wami, oczywiście jeśli to możliwe :) ?

Mam podstawowe pytania ilu jest już chatnych na 100%, przybliżone koszty i długość trasy??? Ruszam z okolic Rybnika więc musiałbym się gdzieś dołączyć do waszej ekipy ale to jest jeszcze do dogadania

Może późno się decyduje ale lepiej późno niż wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, widzę że niezły skład wam się uzbierał, znalazłem wątek przypadkiem, i zastanawiam się czy mnie przygarniecie :) . My wybieramy się z żoną 28.04.2012, . Mam zamiar podzielić trase, skoczyć nad Balaton i na następny dzień dalej . Bo wydaje mi się że nie machne 1200 km za jednym pociagnięciem, Lece XX em

Jesli nie uda nam się spotkać to życze wam udanej trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili wyjazd jest planowany bez przystanku w drodze do (Słowacja, Austria, Słowenia/z pominięciem autostrad/, Chorwacja). Nocleg będziemy szukać dopiero w Chowracji (o ile pośladki wytrzymają). Konkretna dzienna trasa nie jest planowana - będziemy ustalać razem gdzie jedziemy danego dnia. Powrót może być realizowany przez Bośnie i Hercegowinę i Węgry (z noclegiem w drodze powrotnej na Węgrzech). Tyle z wstępnych ustaleń.

Podczas spotkania ustalisiśmy - że nie ma stałych ustaleń gdzie chcemy jechać :) - wiemy że ma być zaliczona trasa nr 8 maksymalnie do dubrownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.