Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja 2012


XJR1300

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Pytam bo autor tematu ostatni raz był na forum miesiąc temu i dlatego zastanawiam się czy jest jeszcze szansa się dokleić czy raczej rekrutacja zamknięta. Przeglądam rownież ogłoszenia z kwaterami i w okolicach dlugiego weekendu robi się coraz ciaśniej. Myśle że o tym mozna pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No ja bym się chętnie wybrał z wami z żonką założyłem nawet taki post odnośnie wyjazdu.

Ale powiedz czy koniecznie musicie jechać w w maju może dali byście rade we wrześniu.

ja bym się chętnie podłączył. Byliśmy w Chorwacji 4 razy ale pierwszy raz lecieli byśmy na moto.

W tamtym roku byliśmy w okolicach Baski vody piękne okolice.

Daj znać coś odnośnie szczegółow trasy czy rozkładasz ją na 2 dni z noclegiem po drodze?

pozdrawiam

Jacek

Ja planuje wrzesień 5-7 do Grecji (prom z Wenecji) na 1,5 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy temat jest nadal aktualny, bo jakoś nagle umarł??

witam

dla mnie temat cały czas aktualny , mam nadzieje ,że jest więcej osób takich jak ja.

kolega Ignac99 poruszył temat noclegów , długi weekend , moim zdaniem nie ma czym się przejmować , na pewno coś znajdziemy, będzie wesoło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sianie paniki ale wyjazd już wcale nie tak daleko. Chciałbym wiedzieć czy to aktualne czy trzeba pomyśleć o innym scenariuszu na długi weekend. Autor tematu ostatni raz był na forum 4 lutego a w którymś tam poście pisał żeby sie deklarować do połowy marca. Co do noclegu to codziennie oglądam ogłoszenia i znikaja naprawde szybko. To tyle. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor się nie odzywa, przyznam się że ja też szykuję się na ten wyjazd (co prawda może się okazać, że bez plecaka).

urlop już zaklepany - więc czekam tylko na info od organizatora ;)

jeśli pomysłodawca wyjazdu się wycofa zbierzemy ekipę mniejszą i pojedziemy , ja jadę bez żony , urlop też zaklepany , dla mnie wyjazd mógłby się rozpocząć nawet piątek 27.04.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sianie paniki ale wyjazd już wcale nie tak daleko. Chciałbym wiedzieć czy to aktualne czy trzeba pomyśleć o innym scenariuszu na długi weekend. Autor tematu ostatni raz był na forum 4 lutego a w którymś tam poście pisał żeby sie deklarować do połowy marca. Co do noclegu to codziennie oglądam ogłoszenia i znikaja naprawde szybko. To tyle. Pzdr

Co do noclegu to codziennie oglądam ogłoszenia i znikaja naprawde szybko >>> myślisz ,że bez wcześniejszej rezerwacji nic n miejscu nie znajdziemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja zarezerwowałem dwie miejscówki przez booking.pl, napisali że można odwołać rezerwacje do 27 kwietnia więc żadne ryzyko a nie zostanie się na lodzie. Aktualnie czytam na temat promu bo na niektórych forach piszą że prom z Dvernika był zamknięty więc rozważam zaokrętowanie się w Splicie. No i czy mieszkać w samej Korczuli czy w innej miejscowości które są podobno tak samo przyjemne a tańsze. Do Korczuli można zawsze dojechać. Co do samej jazdy też mam wątpliwości bo duże towarzystwo na miejscu jest fajne ale jazda w takiej dużej grupie dla mnie to męka. No ale zobaczymy co się rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tekstu wnioskuję ,że jesteś raczej "pewniakiem" na wyjazd ,termin wyjazdu jaki planujesz 27-28.04 do 5-6.05 ?? ja jadę na 100% i w zasadzie jest mi obojętne gdzie dojadę dostosuje się .Co do noclegów , wydaje mi się ,że nie ma co rezerwować , ponieważ droga cię może wynieść w miejsca zupełnie nieplanowane , jak pewnie wiesz , najlepsze imprezy są nieplanowane

odpalmy silniki , pojedźmy tam gdzie nie pada deszcz , prześpijmy się tam gdzie będziemy mieli ochotę za cenę na jaką nas będzie stać a będziemy mieli naprawdę frajdę i może fajne wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w tamtym roku byłem w Trogirze,bardzo fajna miejscówka,8 minut z buta do centrum,a co za tym idzie do jedzenia :) 25 metrów do morza,bardzo fajna i spokojna okolica,powiem szczerze,że mógłbym tam pojechać jeszcze raz.Do Splitu jest 20km.Jak będziecie chcieli,to mam jeszcze wizytówkę od tej babki,także mogę Wam zapodać numer.Za apartament 2-osobowy płaciłem 34 EU w lipcu.Udanej podróży,aż Wam zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w tamtym roku byłem w Trogirze,bardzo fajna miejscówka,8 minut z buta do centrum,a co za tym idzie do jedzenia :) 25 metrów do morza,bardzo fajna i spokojna okolica,powiem szczerze,że mógłbym tam pojechać jeszcze raz.Do Splitu jest 20km.Jak będziecie chcieli,to mam jeszcze wizytówkę od tej babki,także mogę Wam zapodać numer.Za apartament 2-osobowy płaciłem 34 EU w lipcu.Udanej podróży,aż Wam zazdroszczę :)

witaj

jeśli możesz podaj namiary na apartament , może się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.