Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja 2012


XJR1300

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak pisałem niżej , jestem chętny , tylko kolegę coś przytkało z komentarzem , pewnie dlatego ,że jestem z Rzeszowa :) , ale my tu też mamy motocykle :D kiepskie drogi

Cześć Andrzej

Przepraszam że tyle czekałeś na odpowiedz ale byłem na wyjezdzie bez dostępu do komputera. To świetnie że piszesz się na wyjazd, jest nas już kilka osób tak więc będzie fajnie. Do wyjazdu jeszcze trochę czasu i bedziemy na bieżąco pisać o planach i pomysłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Andrzej

Przepraszam że tyle czekałeś na odpowiedz ale byłem na wyjezdzie bez dostępu do komputera. To świetnie że piszesz się na wyjazd, jest nas już kilka osób tak więc będzie fajnie. Do wyjazdu jeszcze trochę czasu i bedziemy na bieżąco pisać o planach i pomysłach :)

to teraz czekamy tylko na ładną pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich

W związku z coraz większą ilością pytań odnośnie wyjazdu :) to jeżeli będzie większa ilość motocykli a co za tym idzie osób to raczej będzie nocleg w okolicach Graz. Wiadomo że jak faceci by lecieli to jak to mówi moja kochana żona" tylko jechać, jechać i jechać" ale nie chcę nikogo zniechęcić w tym płci przeciwnej więc nocleg musi być. Będę na bieżąco pisać o postępach a w niedługim czasie podam wam linki do kwater na Korculi. Staram się coś zarezerwować abyśmy byli wszyscy w jednym miejscu :D chyba że ktoś ma jakieś uwagi to proszę pisać. Jak do tej pory jest nas 4 pary i dwie koleżanki które jadą na: jedna na Kawasaki er6 druga na HD 1200 Sportster. Pary jadą na: Ja z moją na XJR 1300, 2 kolega na Intruderze M1500 z dziewczyną, trzeci z żoną na Ducati Multistrada i ostatnia para na suzuki GSX 1400. No i oczywiście jeżeli ktoś z kolegów forumowiczów się zdecyduję to będzie świetnie :) Co do miejsca noclegu to można jeszcze spokojnie dogadać bo jest jeszcze trochę czasu. Jeżeli macie jakieś propopzycję lub uwagi to proszę o przedstawienie, wiadomo im więcej pomysłów tym lepiej i można coś fajniejszego wymyśleć na plan drogi... Nie chcę żeby ktoś się sztywno trzymał mojego planu, tylko lepiej bedzie się spotkać w kwietniu i razem przedyskutować plan trasy, może ktoś z was ma lepszy pomysł lub wymieszać wasze propozycje z moimi i zobaczymy co z tego wyjdzie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostały 3 m-ce do wyjazdu - zleci raz,dwa...........

a z kwaterami to nie mam osobiście pojęcia, jak bardzo długi majowy weekend cieszy się popularnością w chorwacji - niemniej na pewno im wcześniejsza rezerwacja, tym lepiej, zwłaszcza przy większej ilości chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Zapoznałem sie z tematem Chorwacja i jestem chętny jeżeli można .Śmigam na BMW GS 1200 Adventure. Już dawno Chorwacja chodzi mi po głowie, jeszcze tam nie byłem .Oczywiście jadąc zabieram swoją żonkę . Bedę też na rozpoczęciu sezonu w Częstochowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Zapoznałem sie z tematem Chorwacja i jestem chętny jeżeli można .Śmigam na BMW GS 1200 Adventure. Już dawno Chorwacja chodzi mi po głowie, jeszcze tam nie byłem .Oczywiście jadąc zabieram swoją żonkę . Bedę też na rozpoczęciu sezonu w Częstochowie .

Witam cię Kolego.

Pewnie że można. Cieszę się że jesteś chętny na wyjazd. Postaram ci się na bieżąco pisać o wyjezdzie, noclegach i opłatach. Podam też link do noclegu na Korculi. Jeżeli będziesz miał jakieś uwagi to wal śmiało z pytaniami. Fajnie że bedzie trochę babeczek, bo one zajmą się sobą :D a my sobą :D . Poprzednim razem Moja mnie sponiewierała że jak Ona chciała się kąpać i opalać to ja wolałem śmogać po wyspie :D Teraz będzie mieć koleżenstwo :D do babskich rozmówek :)Możemy się spotkać na rozpoczęciu sezonu bo mieszkam 40 min drogi od Częstochowy i pogadać. Jeżeli ci to odpowiada bo masz trochę drogi do miejsca wyjazdu to będziesz mógł odpocząć u mnie w domu, bądz się przespać razem ze zwiedzeniem Juru i rano w drogę ale to jak chcesz. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Jeżeli jesteście chętni na wyjazd Chorwacja 2012 to proszę o zgłaszanie sie do połowy marca w celu zarezerwowania noclegu. W pózniejszym terminie może być kłopot z noclegiem dla tylu osób w jednym miejscu a trochę głupio jak będziemy rozsiani po kilka Km od siebie, chyba że ktoś tak woli

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :) Planuje się fajna grupka na wyjazd. Na tą chwile jest nas 15 osób, z czego prócz mnie 5 osób jest z forum.

Kolega Syku z córką lub żoną, Kolega Andrzej Z Rzeszowa też mówił że jest chętny tak jak kolega z Włocławka z żoną na BMW 1200GS. Z moich znajomych to tak: Ja na XJR1300 z Żonką, Kolega na M1500 z ukochaną, Kolega na Ducati Multistrada z ukochaną i kolega na BMW 1200GS też z żoną + dwie koleżanki na ER-6 i HD 1200 Sportster

W kolejnych dniach bedzie coraz więcej informacji odnośnie wyjazdy, noclegu itp...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :) Planuje się fajna grupka na wyjazd. Na tą chwile jest nas 15 osób, z czego prócz mnie 5 osób jest z forum.

Kolega Syku z córką lub żoną, Kolega Andrzej Z Rzeszowa też mówił że jest chętny tak jak kolega z Włocławka z żoną na BMW 1200GS. Z moich znajomych to tak: Ja na XJR1300 z Żonką, Kolega na M1500 z ukochaną, Kolega na Ducati Multistrada z ukochaną i kolega na BMW 1200GS też z żoną + dwie koleżanki na ER-6 i HD 1200 Sportster

W kolejnych dniach bedzie coraz więcej informacji odnośnie wyjazdy, noclegu itp...

Pozdrawiam

witam serdecznie

potwierdzam , jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz...

Ale mi ochoty narobiliście...

Witam.

Qrka, dziś temata ze swoją ślubną przedyskutuję. Mieliśmy w planie jakiś wyjazd ale nieco później.

Na chwilę obecną również składam deklarację udziału w wypadzie. Jeśli można.. Tak bezceremonialnie i z buciorami... :D

Myślę, że do połowy lutego dam konkretnie znać.

A motorek to Yamaha Royal Star 1300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :) Planuje się fajna grupka na wyjazd. Na tą chwile jest nas 15 osób, z czego prócz mnie 5 osób jest z forum.

Kolega Syku z córką lub żoną, Kolega Andrzej Z Rzeszowa też mówił że jest chętny tak jak kolega z Włocławka z żoną na BMW 1200GS. Z moich znajomych to tak: Ja na XJR1300 z Żonką, Kolega na M1500 z ukochaną, Kolega na Ducati Multistrada z ukochaną i kolega na BMW 1200GS też z żoną + dwie koleżanki na ER-6 i HD 1200 Sportster

W kolejnych dniach bedzie coraz więcej informacji odnośnie wyjazdy, noclegu itp...

Pozdrawiam

No to pięknie-człowiek się udziela od początku tematu ale oczywiście do szczęśliwej 15-tki już nie jest liczony...... :angry::P;););)

no to oficjalnie : rahli +1 na Can Am Spyder...

...choć ja w tą 15-tkę nie wierzę-jak zwykle, życie zweryfikuje możliwości do potrzeb...ale obym był w błędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dopisać do tego wypadu do chorwacji.

Jak dla mnie super, jechałbym hondą nt-650v.

Trochę się zastanawiam czy nie za mała pojemność, bo jak widzę to tu same moto powyżej 1000.

Jakby co to chętnie bym się pisał dajcie znać co, jak i kiedy.

Bo jestem z okolic Gorzowa, więc trochę mam do was.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.