Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pasja która zabija... endrju55...


Olaf Tryggvason

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w imieniu rodziny i swoim dziekuję Wam wszystkim za obecnośc...

Do zobaczenia ANDRZEJU na niebieskich szlakach...

ps. nie kasuję numeru od Enrju...

a co do naszych motocyklowych planów zrobę wszystko zeby je spełnić będziemy mieli co opowiadać w wieczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imieniu rodziny i swoim dziekuję Wam wszystkim za obecnośc...

Do zobaczenia ANDRZEJU na niebieskich szlakach...

ps. nie kasuję numeru od Enrju...

a co do naszych motocyklowych planów zrobę wszystko zeby je spełnić będziemy mieli co opowiadać w wieczności...

Piękne kazanie Bóg zapłać

I wcale nie żałuje że go dobrze nie znałem - bo chyba na trzeźwo bym tego dzisiaj nie ogarną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile takie uroczystości mogą być piękne to ta była najpiękniejsza jaką widziałem.

również tak myślę!

gardło ściskało, łzy się do oczu cisnęły - ale taka wola Boga

do zobaczenia na niebieskich autostradach... chociaż w drodze powrotnej chyba dostałam już pierwsze ostrzeżenie od Endrju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michał za zaje.... kazanie !!!!! nikt by chyba lepiej niż ty tego wszystkiego by nie opowiedział o Endrju, jestem zaszczycony że mogłem z chłopakami stać do końca przy jego trumnie!! naprawdę zwaliło mnie z nóg !!! posmarkałem się jak młody!!! no ale zresztą chyba nie tylko ja???? co...... Teraz pozostaje nam tylko wiara w to że Bóg też śmiga motórem,co by mogli se razem pośmigać po bezkresach niebios!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michał za zaje.... kazanie !!!!! nikt by chyba lepiej niż ty tego wszystkiego by nie opowiedział o Endrju, jestem zaszczycony że mogłem z chłopakami stać do końca przy jego trumnie!! naprawdę zwaliło mnie z nóg !!! posmarkałem się jak młody!!! no ale zresztą chyba nie tylko ja???? co...... Teraz pozostaje nam tylko wiara w to że Bóg też śmiga motórem,co by mogli se razem pośmigać po bezkresach niebios!!!! :(

to kaznie napisał Andrzej i jego życie...

możemy być z niego dumni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę w jakim wieku są synowie Endrju.

Sam jestem mniej więcej w jego wieku, mam córkę 14 letnią - od rana myślę tylko o nim. Dzisiaj jechałem z prędkością 40 km w mieście i 70 na DK88 (chyba po raz pierwszy). Trasę na pogrzeb przejechałem jeszcze wolniej, bo padało. Ciągle zadaję sobie pytanie - co moja rodzina zrobiłaby gdybym ja był na Jego miejscu. Nie znałem Endrju - żałuję. Wydawało mi się że z biegiem czasu i kilometrów jestem bezpieczniejszy na drodze - g..no prawda.

Pięknie GO opisałeś Michał. Dziękuję.

Ciągle zadaję sobie pytanie - dlaczego musiało do tego dojść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę w jakim wieku są synowie Endrju.

Sam jestem mniej więcej w jego wieku, mam córkę 14 letnią - od rana myślę tylko o nim. Dzisiaj jechałem z prędkością 40 km w mieście i 70 na DK88 (chyba po raz pierwszy). Trasę na pogrzeb przejechałem jeszcze wolniej, bo padało. Ciągle zadaję sobie pytanie - co moja rodzina zrobiłaby gdybym ja był na Jego miejscu. Nie znałem Endrju - żałuję. Wydawało mi się że z biegiem czasu i kilometrów jestem bezpieczniejszy na drodze - g..no prawda.

Pięknie GO opisałeś Michał. Dziękuję.

Ciągle zadaję sobie pytanie - dlaczego musiało do tego dojść?

16 i 21 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jesteście cudowni razem z księdzem Michałem na czele.

Dziękuję za Waszą obecność.

Księże Michale, prosze o modlitwe za udręczone odejściem bliskiej osoby dusze, które nie potrafią sobie poradzić z bólem i tęsknotą :(

'Niech dobry Bóg

Zawsze cię za rękę trzyma

Kiedy ciemny wiatr

Porywa spokój

Siejąc smutek i zwątpienie'

Uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był mi tak bliski jak każdy motocyklista -brat, pasjonat, mimo iż nie znałem go prawie w ogóle.

Każdy kto dosiada rumaka na dwóch kołach wie o czym piszę.........

człowiek w jednej chwili zdaje sobie sprawę jak ulotne jest życie , i tylko bratnie dusze pomagają przetrwać ciężki czas- nieważne kim by były.

Kolejny raz zdałem sobie z tego sprawę na pogrzebie widząc ludzi którzy mało znali Andrzeja, lub tych którzy nie spotkali go nigdy serce miękło wszystkim........

..........pasja która zabija.......... miłość która do życia przywraca.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.