Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

bros

Użytkownicy
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

1 Follower

About bros

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Silesia SMI
 1. mamamadzi jestem jednym z tych którzy jerzdżą H-D i zaj... czytało mi się twoje opinie(pełen szacunek) ale nie nagle spikłeś się z Magikiem i to jest DRAMAT.
 2. mamamadzi może nie zauważyłeś ale większość ludzi którzy tu piszą nie twierdzi,że HD ponad wszystko.Poprostu raz na jakiś czas wpada tu ktoś kto szuka zaczepki i temat zaczyna się od nowa.Niewiem w czym tkwi problem bo skoro twierdzisz,że japońce są lepsze mechanicznie i może masz racje to przecież nikt z nas nie mówi ci,że tak nie jest.Chłopaki tylko mówią co o tym myślą.A wogóle porównywanie litrowych sportów z hd to moim zdaniem pomyłka.Przecież to zupełnie inna bajka.
 3. Ubezpieczyciel zrobi oczywiście wszystko żeby nie płacić i przyczepi sie do wszyskiego.Ja stwierdzam tylko,że kiedyś przepis mówił iż jeśli prowadzisz pojazd bez uprawnień lub pod wpływem to w przypadku zdarzenia automatycznie jesteś sprawcą obecnie(nie wiem dokładnie od kiedy)już tak nie jest.Oczywiście i tak poniesiesz konsekwencje za jazde pod wpływem lub bez uprawnień.Dostaniesz mandat punkty i wszystko co z tym związane ale nie będziesz automatycznie sprawcą.
 4. Ja nie pisze że popieram jezde bez prawka tylko mówie jak widzi to przepis.
 5. jedyne co da ci dobra papuga to kolejne koszty i to nie małe.Faktycznie kiedyś było tak ,że brak uprawniem automatycznie czynił cię winnym obecnie już tak nie jest koszty pokrywa sprawca.
 6. z tego co mi wiadomo podobno na ul.Krakowskiej w Mikołowie odbywają sie nielegalne wyścigi motocyklowe ludziska sie skarżyli aż w końcu jakiś dziennikarz opisał to w lokalnej prasie zarzucając policji brak działania.No to zaczeli działać .
 7. zasadniczo to chyba właśnie o to w tym chodzi żeby jeździć tym co mi pasuje,jakby mi pasowała to bym i SHL-ką jeździł.Tak na prawde to chyba nie o marke tu chodzi chociaż i tak co hary to hary
 8. coś w nich jest dają wiele radochy
 9. każdy zachwyca się tym co mu najbardziej pasuje
 10. Zgodze się z tobą ale i tak uważam,że dostępność cenowa się znacznie poprawiłą
 11. ta sprawa była tu już poruszana wielokrotnie.Panowie harusy nie są już wcale takie drogie jak porównasz ceny innych marek to naprawde wielkich różnic niema.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.