Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lewa reka w gore! ;)


Blady954

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniakow, fanatykow, zapalencow, pasjonatow, wyznawcow itp, itd, dwoch kolek :)

Jezdze CBR (SC50), jest to moj pierwszy motor, ktorym latam od prawie 5 miesiecy, wczesniej jezdzilem tylko 2 miesiace pozyczona CBR (SC57), takze za duzego stazu nie posiadam jednak czuje sie na silach :)

Za "zyczliwe" komentarze, ktore obchodza mnie jak zeszloroczny snieg podziekuje, a mowa o komentarzch w stylu "kolejny napaleniec, ktory kupuje mocny motor, mistrz prostej itp.

Lubie ostra jazde, ale jezdze z glowa, jestem zawodowym kierowca takze wiem co sie dzieje na drogach...codziennie pokonuje ciezarowka 200km, motorem 150-200km i to w kazdych warunkach poniewaz, zeby kupic motor musialem sie pozegnac z samochodem osobowym i wcale tego nie zaluje :)

Na motor choruje odkad pamietam, ale dopiero od niedawna moglem spelnic swoje marzenie, wiec mam nadzieje, ze szczesliwie dozyje starosci i bede mial jeszcze okazje kupic jako emeryt chopperka na niedzielne wypady :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Uważaj tylko na pewność siebie bo bywa zgubna.

Pozdr

Wiem i jestem tego swiadomy, chodzilo mi o to, ze jak na tak krotki staz i taki motor to i tak mi dobrze idzie, nawet probuje stawiac na kolo, ale sporadycznie bo szkoda motoru, mysle nad zamiana na przyszly sezon na supermoto, mialem okazje sie przejechac i to idealny motor do szalenstw w miescie bo wiadomo jak wygladaja nasze drogi...

kolo2222_happsea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.