Jump to content

Piwowarek

Użytkownicy
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piwowarek last won the day on February 12 2013

Piwowarek had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About Piwowarek

 • Rank
  ...3,14 i reszta

Contact Methods

 • Website URL
  http://314ireszta.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Będzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Soprano, pogadam z zaprzyjaźnionym producentem wody mineralnej i soków. Po spotkaniu zadzwonie do Ciebie z pełnym info.
 2. Piwowarek

  witam

  Witam, witam tylko nie mów, że masz białego wodniaka!
 3. Ha ha i ja witam sąsiadów
 4. G9 ma również inną przewagę nad niższymi modelami Cardo, komendy głosowe. Jak ktoś będzie chciał połączyć się z Tobą to mówi: "Pcheła, Pcheła" i po chwili następuje połączenie, bez bawienia się przyciskami i bez odrywania rąk od kierownicy. Komunikacja w grupie zwiększa bezpieczeństwo, a na długich odcinkach nie wieje nudą bo można pogadać z towarzyszem podróży co do baterii... Rewelacja! Zazwyczaj w długich trasach odpalam G9 wczesnym rankiem, wyłączam ja wieczorem. Cały dzień gadania bez stresu, że bateria padnie. ...aaaaaa i jeszcze zasięg, w teorii 1600m jednak wszystko zależy od terenu. Im więcej przeszkód tym mniejszy zasięg jednak w porównaniu do innych interkomów znów G9 łapie plusa.
 5. Pcheła, a reszta ekipy jakie ma interkomy?
 6. Moim zdaniem nadal króluje Scala Rider. Wszystko zależy od tego z jakimi interkomami chcesz się łączyć i w jaki sposób (przez komendy głosowe czy na sztywno przez kanał). Pamiętaj, że nie wszystkie interkomy są kompatybilne.
 7. Polecam Rumunię. Masz trochę czasu, więc możesz pojechać szerszym kołem Byłem tam w zeszłym roku, a krótkie info znajdziesz pod tym linkiem http://314ireszta.pl/index.php/news/item/175-balkany-2014
 8. W Dąbrowie Górniczej przy Realu na drodze 94, również zamontowali podobne kamery. Ustawili je tak, że mierzą w przód i tył. Ktoś, coś słyszał?
 9. Padre, w ubiegłym sezonie przejechałem Bałkany. Nie będę się rozpisywał tylko podeślę linka do relacji. Może przyda Ci się do organizacji wyjazdu. http://314ireszta.pl/index.php/news/item/175-balkany-2014
 10. Tutaj możesz kupić w PL http://bmwonline.pl
 11. Większość z nas używa smartphonów lub tabletów dzięki czemu internet mamy "w kieszeni", więc podsuwam propozycję, aby forum można obsługiwać za pomocą programu tapatalk, który z dnia na dzień zyskuje na popularności. Wiem, że można włczyć wersję mobilną forum jednak za pomocą tego programu można obsługiwać kilka for jednocześnie, co przyspiesza komunikacje. http://tapatalk.com Co na to administracja i użytkownicy forum?
 12. Już niedługo oficjalna prezentacja dużego R1200GS ADVENTURE. Od pojawienia się R1200GS wersji z silnikiem chłodzonym wodą (LC) mija rok i BMW już dziś wrzuca do sieci zdjęcia ADV. Niektórzy czekali na to wydarzenie bardzo długo. Jestem ciekaw jak Wy oceniacie największego GSa z "przygodą" w nazwie http://www.autoevolution.com/news-g-image/100-pictures-of-the-2014-bmw-r1200gs-adventure-photo-gallery/154491.html#sjmp
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.