Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świeżak


moni24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Kwiatos

Cześć Moniko

Powinnaś zmienić temat na "świeżynka" :D

Jeśli mogę dodać swoje 5gr to r6 na pierwsze moto do nauki jazdy jest średnim wyborem, ale kup sobie i sama zobaczysz po jakim czasie (o ile się nie zniechęcisz) będziesz w stanie wykorzystać możliwości sprzętu.

Może przejedź się z kimś na tylnym siedzeniu zanim kupisz i sama sobie odpowiedz czy to dobry wybór.

Tipsy sobie zniszczysz w rękawicach :lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.

gdzie te czasy gdy zaczynało się od MZ-tek, Jawy i innych tego typu sprzętów...

świat idzię z postępem ale, że aż takim :)

wiesz Moniko, nikt Ci tutaj źle nie życzy ale się zastanów nad tą R6 i napewno będzie Ci się jako początkujący kierowca gorzej śmigało niż na czymś mniejszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego nauczyciela :)

wiec chłopaki błagam o pomoc :)

Służę Pani całym swoim organizmem.

Odpłatność w naturze po każdych zajęciach w terenie.

Tematy "rozniecanie ognia bawełną z pępka" i "ciche zdobywanie żywności" oraz "metodyka uśmiercania udami i ręką" - gratis :P

Ps. Na R6 się nie znam, bo robię głównie w żelazie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs robie w Siemianowicach bo tam często kursuje autem wiec tam poszłam :) Powiem Wam że powtórka z kat B jest straszna :P ale jazdy zaniedługo zaczynam wiec zobaczymy :) Rozmawialam wczoraj z kolega który też śmiga na motorze no i powiedział że r6 nie jest az tak złym wyborem No ale... :D

wiec widze wszyscy mają ale :P ale ja jestem uparta hehe :D ewentualnie przyjme jakąs piękną cbrkę może hayabuse B) wiem ze musze zacząc od czegos mniejszego ale wsumie z autem tez mi tak mówili a i tak postawiłam na swoim i mam 150 koników i kocham zapi##@ :D

Dziękuje za piękną oferte nauki z gratisami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. albo melepeta Cie woził na tej R6

2. albo Ty jesteś nie zrównowazona i nieświadoma tego co chces zuczynic

3.

[..]cbrkę może hayabuse :)

[..]

taki teks potwierdza pkt 2, plus dochodzi do tego egoizm i totalny brak rozeznania, nie chcac tu używac mocniejszych słów typu (debil, psychopata, idiota i wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :))

4.

[..] z autem tez mi tak mówili a i tak postawiłam na swoim i mam 150 koników i kocham zapi##@ :P

[..]

totalny brak znajomości tematu..totalny i jakas dziwna ....nie no

Zatem miłego zapierdalania do pierwszego zakretu...

Amen

PS. Chce wszystkich poinformowac, ze jazda na 60 konnym sprzecie to wstyd i teraz tzreba miec przynajmniej te 100, nie mówiąc ze najlepiej im wiecej tym lepiej... i nie ważne jest kwadratowe śmiganie :P grunt to miec zapierdalajacą śmierć miedzy nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. albo melepeta Cie woził na tej R6

2. albo Ty jesteś nie zrównowazona i nieświadoma tego co chces zuczynic

3.

taki teks potwierdza pkt 2, plus dochodzi do tego egoizm i totalny brak rozeznania, nie chcac tu używac mocniejszych słów typu (debil, psychopata, idiota i wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :))

4. totalny brak znajomości tematu..totalny i jakas dziwna ....nie no

Zatem miłego zapierdalania do pierwszego zakretu...

Amen

PS. Chce wszystkich poinformowac, ze jazda na 60 konnym sprzecie to wstyd i teraz tzreba miec przynajmniej te 100, nie mówiąc ze najlepiej im wiecej tym lepiej... i nie ważne jest kwadratowe śmiganie :D grunt to miec zapierdalajacą śmierć miedzy nogami

Polecam poczytać jeszcze raz co napisałam bo czytanie ze zrozumieniem uczą w liceum :)

Napisałam ze mi sie marzą takie maszynki tak? a nie ze ide do sklepu i juz je kupuje!!

Poza tym Twoje obrażliwe słowa spływają po mnie :P Nie znasz mnie to nie oceniaj, może przyjdzie taki czas ze spotkamy sie na trasie... :P

Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.