Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świeżak


moni24

Rekomendowane odpowiedzi

[..]ale ja jestem uparta hehe :P ewentualnie przyjme jakąs piękną cbrkę może hayabuse :D wiem ze musze zacząc od czegos mniejszego ale wsumie z autem tez mi tak mówili a i tak postawiłam na swoim i mam 150 koników i kocham zapi##@ :D

Dziękuje za piękną oferte nauki z gratisami :)

Słońce, a gdzie tu jest napisane ze Ci sie podobaja te motocykle?? ja widze ze Ty R6 zamienisz na albo albo :D wiec.... no i tekst ze Ty samochód masz 150 konny..to nie ja sobie wystawiam etykietke taka a nie inna..tylko Ty sama :)

I obraza jest nazwac kogoś jesli tka nie jest..aa kupujac takie a nie inne sprzety.. no sorry, ale zdania nie zmienie :P

A czy bedzie nams ie dane spotkac? Zależy co kupisz :lol: i pytanie w jakich okolicznościach

Bo jak dla mnie to s ei hajke i inne litry nie litry mozesz kupować.. nie moje zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Kwiatos

Przy odrobinie szczęścia pierwsza gleba będzie już na parkingu, więc będzie jeszcze szansa na refleksję :)

Ale fakt, sam znam ludzi, którzy po zakończonym kursie kupowali litrowe CBRki i żyją.

Ale co to za życie...

Ja polecam Kawasaki Ninję 250.

Świetnie wygląda i ma powera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..A ja czytałam ze odradzają Kawasaki.. to jak to jest :)?

Brunetki odradzają blondynki, blondynki - brunetki , ja odradzam motocykle pędzone ryżem, a mój znajomy neurolog odradza wszelkie motocykle i nagłe rzucanie palenia. Tak to jest :)

A literek na głowę w każdej postaci, to trochę za dużo na pierwszy raz młodego człowieka. Lepiej po pewnym czasie poczuć mocy lekki niedosyt, niż od przesytu przestać czuć cokolwiek. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Hondy polecam Honde, a Yamahe bo użytkowałam..ale XJ więc nie Twój świat

Kawasaki..Ci co maja chwala a Ci co nie..ze ramy pekaja :) Także tak to jest :)

GS500 w owiewkach??

NV38086_1.jpg

Nie watpliwie daleko do R6 no ale...polecane na poczatek

Kolejna sprawa, ja do XJ założyłam owiewki :P i wyglądała tak

DSC00091.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obrażać każdy na swój sposób chce Ci dać do zrozumienia,że jednak te piękne plastikowe litry trzeba sobie na początek odpuścić na rzecz uczących słabszych motocykli.Kwestia wprawy i doświadczenia,a do samochodu nie ma co porównywać.Wierz mi chwila nieuwagi i też już jestem 7 tygodni na L4,także nie ma "śmiacia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..A ja czytałam ze odradzają Kawasaki.. to jak to jest :)?

Z całą pewnością Kawasaki będzie idealnym wyborem ! Jazda bajka, dźwięk .. same plusy. :P

Interesuje Cię GPZ 500 ? albo ZXR 400 ? GPZtą jeździłem ładnych parę lat, więc polecam. Na początek w sam raz. 60KM mało nie jest. :)

Charakterek masz, więc kupisz i tak co Ci się spodoba, czy to będzie R6 czy Hayabusa. :P Dobrego zakupu życzę i dużo bezpieczeństwa.

Do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam charakterek :P Uparta jestem :D ale posłuchaw Was :) wkońcu wiecie więcej niż ja.. Trzeba zaczynać od początku a jak sie podszkole to r1 czy r6 mnie nie ominie :) a co powiecie o YAMAHA YZF 125 :>? czym w ogole wy jeżdzicie i czy jesteście zadowoleni z wyboru :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o YAMAHA YZF 125 :>?

To w ogóle nie jedzie! :P

Ja na Twoim miejscu bym się za 250tką jakąś rozglądał:

2011-honda-cbr-250-r%205.jpg

CBR 250

kawasaki-ninja-250r.jpg

NINJA 250

Czy trzeba czegoś więcej? :)

Ci, co nie polecają Kawasaki to po prostu w życiu Kawą nie jeździli :P

Kawy to jedne z najlepszych motocykli.

czym w ogole wy jeżdzicie i czy jesteście zadowoleni z wyboru :)?

Ja jeżdżę takim panem, jak się w dalszą podróż wybieram:

bandit1250s-abs-2010-6.jpg

Suzuki Bandit 1250S i jestem przecholernie zadowolony z wyboru, choć już mam upatrzone inne moto :D

Do tego na co dzień i krótkie wypady (do 400km) jeżdżę na małej 250tce.

I sprawa wygląda tak, że duży motocykl bym zamienił na inny, natomiat 250tki nigdy nie oddam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze to ; Kawasaki ER-6F Sam o tym myslałem ale trafila mi sie cebra i skonczył sie problem z wyborem, Ale duzo czytałem o nim na forum i same plusy oszczedny, mocny bo to V-ka i nie drogi No i 600-tka jak chcialas Podobno jest stworzony do nauki jazdy.

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety/Motocykle/Kawasaki/Kawasaki%20ER-6F/Kawasaki%20ER-6F%201920x1200_c61.jpg

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety,na,pulpit,kawasaki,kawasaki-er-6f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs robie w Siemianowicach

------------------------------------

z autem tez mi tak mówili a i tak postawiłam na swoim i mam 150 koników i kocham zapi##@ :)

No proszę, może wpadnę popatrzeć jak będziesz kręciła ósemki :)

W aucie miej ich nawet 500, ale ma się to nijak do jazdy na moto!

1. albo melepeta Cie woził na tej R6

Też tak pomyślałem :P

albo ZXR 400

Fajny model tylko mało popularny, obecnie na aukcjach są aż 2 sztuki i to jakieś ulepy

Ale duzo czytałem o nim na forum i same plusy oszczedny, mocny bo to V-ka

To strasznych bzdur się naczytałeś bo niby gdzie tam jest ta V-ka? Nawet na pierwszej fotce widać, że to nie V

Koleżanka kupiła cbr600rr jako swoje pierwsze moto i sama teraz przyznaje, że pierwszy sezon to była katastrofa.

Na pierwszy sezon lub dwa poponuję nieplastikowe gs500 lub cb500- sprzęty chwalone i bardzo popularne, więc nie będzie problemu ze sprzedaniem jak już ogarniesz podstawy jazdy. Chociaż takie 50KM to też może być dużo, zależy co kto ma w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze to ; Kawasaki ER-6F Sam o tym myslałem ale trafila mi sie cebra i skonczył sie problem z wyborem, Ale duzo czytałem o nim na forum i same plusy oszczedny, mocny bo to V-ka i nie drogi No i 600-tka jak chcialas Podobno jest stworzony do nauki jazdy.

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety/Motocykle/Kawasaki/Kawasaki%20ER-6F/Kawasaki%20ER-6F%201920x1200_c61.jpg

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety,na,pulpit,kawasaki,kawasaki-er-6f.html

No ładne :) Trafiłeś :) hehe Naprawde wybor jest cieżki :l sama niewiem co mi spasuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw ciuchy... za reszte motocykl.

Taka kolejnośc proponuje :)

Zapomnialaś jeszcze dodać o zakupie kosmetyków:P:D Szminka pod kolor,cienie odrobinę ciemniejsze tusz kontrastujący,puder taki żeby w kasku nie zostawałno i lakier do paznokci tylko nie wiem ..żeby ryski na kasku pokrywał czy na lakierze moto???;):D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.