Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świeżak


moni24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Kwiatos

Pooglądaj usiądz, sprawdz czy nóżki Ci nie dyndają,czy nie za ciężki,posłuchaj bardziej doswiadczonych.Wiele jest tu rozsądnych rad. Myśle że dobrze wybierzesz. A jak już dojdziesz do wprawy to zmienisz na coś mocniejszego:)))

Słucham Was przeciez :D Poto tu jestem:) No wlasnie z moimi nózkami jest problem.. bo jestem niska :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznych bzdur się naczytałeś bo niby gdzie tam jest ta V-ka? Nawet na pierwszej fotce widać, że to nie V

Mysle że na http://www.scigacz.pl/ bzdur nie piszą choć na forum jest wielu pewnie madrzejszych a tu moj błąd bo porównywany był z Suzuki SV bo obydwa maja po 650 i po 2 cylindry a rzeczwiscie kawa ma w rzędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznych bzdur się naczytałeś bo niby gdzie tam jest ta V-ka? Nawet na pierwszej fotce widać, że to nie V

Mysle że na http://www.scigacz.pl/ bzdur nie piszą choć na forum jest wielu pewnie madrzejszych a tu moj błąd bo porównywany był z Suzuki SV bo obydwa maja po 650 i po 2 cylindry a rzeczwiscie kawa ma w rzędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycji motorków masz sporo, pooglądaj je, poprzymierzaj się do nich i potem podejmij decyzję. Jak Ci się siedzi, czy sięgasz nogami do ziemi i ogólne samopoczucie na nim :P bo różnie to bywa. Tym bardziej, że chcesz "małego wariata" (też kiedyś takie preferowałam, ale chyba z wiekiem mi przeszło i mam choperka, hahaahha) Ja zanim zdecydowałam się na mój motorek (po 125-ce) to bardzo wiele razy się do różnych przymierzałam żeby mieć dobre warunki do przystosowania się na drodze i warunków na jezdni, chociaż podobają mi się o wiele większe motory (gabarytowo i pojemnościowo).

Ale wydaje mi się, że po wielu radach podejmiesz odpowiednią decyzję, która uchroni Cię od niepotrzebnych upadków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;-).

Widzę, że urzekła nas ta sama CBR'ka ;-).

Oddałbym Auto i SR'kę za tą CBR'kę ; DD .

Życzę bezproblemowego zdania prawka, dobrego wyboru moto i gumowych drzew ! .

Pozdro .

hehe nooo wkońcu ktos mnie tu rozumie ;)

Dziś byłam na pogorii i widziałam piękne cbrki.. naprawde temperatura dzwigła mi sie automatycznie o 20stopni :D:):lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nie?

Jest świetna na śmiganie, bo nie ma palącego słońca, które jest najgorszą możliwą pogodą na wszystko :D

Chłodno, wiaterek, chmurki, czasem nawet i deszczyk - to właśnie najlepsze warunki ;)

haha szczegolnie dzis ;) wróciłam cała mokra :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.