Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

a jak tam ludziska? Leci ktos moze kwiecien/maj na rumunie ?A moze w marcu wypad, pod koniec marcca moze juz ok bedzie?

Z Tobą nikt przy zdrowym umyśle się nie wybierze - ja bym się nawet spodziewał wyjazdu w najbliższą niedzielę (tylko opony zmienić na zimowe). Chłopie - tyle ludzi ci odradzało tamten wyjazd. Ja tylko raz w życiu taki numer wyciąłem - zgadałem się z kumplem że jedziemy na następny dzień na lody (ale były to lody w lodziarni IGLOO w Łebie). Wyjazd na noc do Łeby, lody w IGLOO, plaża, po południu powrót do Gliwic. Ale wtedy miałem może z 19-20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

A ja nie szukam nikogo o zdrowym umysle ;) ma byc spontan , ma byc fun i maja byc kaemy nabite wszak o to tylko chodzi !

Tyle ludzi odradzalo, gdyby nie amor bylo by ok suczka byla by cala. Bylo minelo, czeka na sezon i na nowe kaemy nabite .

Troche kasy jest, moze strzele hjakiegos gixera badz Cbrke 1000 stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreeku, tomo3x,syku,adm,burnfeel dzieki za imprzeze. nie było zozola i tapmala z tych co sie zapowiadali. generalnie te spotkania to dobry pomysł, padła myśl o trasie do sanoka, burnfeel znalazłem coś takiego - http://moto-nawigator.pl/route/details/127 - wyglada ciekawie , można pomyśleć w sezonie. generalnie jest pomysł zeby zamiast robić 500 km jednego dnia jeżdżac od 10 rano do 19 wieczorem wymyśleć jakieś wypady z noclegami. temat pozostawiam otwarty i czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Rowniez dzieki za spota, co do sanoka, hmm niedaleko jest Lvow mozna by przychaczyc, przejscie graniczne to chwila i jestesmy po 2 stronie a Lvow piekna miescina, Ivano Frankivsk rowniez fajne jest, asfalt super tam jest no i fajne przytlaczajace miesciny, Miejscami straszne ponure ale piekne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.