Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Ludziska co z Wami ? Ja ide aku do moto zaladowac ...... Latamy cos spokojnie w kierunku wroclawia ma byc wiecej stopni Moze Moszna? Nooo Ludzie ! ! ! ! ! :P

Odezwijcie sie....

Jutro ma padac...

konie trzeba przepalic :P

Grzesiu da rade po 13stej ...

Erni ? Jedziesz ?

Syku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

to zapraszamy ! ;)

Wspolne smiganie jest lepsze jak samotne, ale spokojny wypad, szkoda sie wylozyc przed sezonem ;)

ja troche spoznic sie moge, dopiero teraz ide psikac lancuch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Hm, wypad zakonczony, ale ludzie w grupie jechalismy...

A tutaj wjazd na autostrade, pierwszy przejechal, drugi, trzeci sie wachal, a czwarty nie zdazyl... Z czego pierwszy, drugi, trzeci byli juz daleko , zanim ja wyjechalem przez pewien czas grzalem grubo a i tak was nie dogonilem, stwierdzilem pierdole, nie gonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Adi, ale mogliscie zaczekac, zjechac na bok, az ja bede mogl przejechac przez wjazd, grzalem powyzej 2 zlotych a niedogonilem was...

A swoja droga, przewialo mi troche gore. Kurtka + termoaktywne to chyba zly pomysl a jak u was? tez wam zimno ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie - dzisiaj sprowadziłem sprzęta z serwisu (od 27 lutego)

chyba wydech czyścili od środka.

A ponieważ byłem odcięty od neta - zaryzykowałem oszołoma około 13-tej. Nie udało się - szkoda.

Ale sprzecik gotowy, crash pady zamontowane (oby zbytecznie), założyłem stelaż do centralnego kufra i czekam na pogodę. Szkoda że pada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Burnfeel sugerujesz cos? jak cos numer masz, tylko mam prosbe, nie odkrecac na nierownej drodze, rzucalo mnie troszke, wolalem zwolnic .... :)

Hmm 6 stopni ma byc...A swoa droga odradzam kask scorpiona ..... glosny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

a mi facet stuknal moto na parkingu poszledl kierunkowskaz, lustro, chlapacz, czacha popekana, zagieta klamka sprzegla..

Dzis rano mam siez nim albo dogadac, albo czekam na rzeczoznawce...

Wrrr a dopiero co moto zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

oswiadczenie bede mial za jakas godzinke, wieczorkiem albo jutro dzwonie do ubezpieczalni, tylko ile na tego rzeczoznawce bedzie trzeba czekac..

Jak tylko mnie odwiedzi skladam moto, mam zapasowe czesci wiec dlugi przestuj nie bedzie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.