Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie czym się różni polski emeryt od niemieckiego i francuskiego?

Niemiecki emeryt bierze butelkę piwa i idzie na cały dzień na działkę.

Francuskie emeryt bierze butelkę wina i idzie na cały dzień na plażę.

Polski emeryt bierze butelkę moczu i idzie na cały dzień do przychodni.

Super że pijemy w sobotę

A co do bokserek - zawsze brązowym do tyłu i zółtym do przodu - to nie uwierają i nie wiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , Syku ja nigdy nie byłem bardziej podobny do swojego avatara jak jestem teraz. mój avatar jest tak świetny że jest chyba najbardziej popularnym na tym forum.

co do shreeka to nie miałem przyjemnosci poznac ale to jakas barwna postać bo co rusz pojawia sie w dyskusjach.

ja w sobotę będę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

No coz, siemka chlopaki, Tomek powiedzial mi o spocie w sobote, mialem zajrzec, sprawdzic info, nie zagladam tutaj, srednio mi sie podoba, na 2 slaskich motocyklistach jestem.

Syku, co do kregoslupa, no coz juz jest OK, co prawda nigdy nie bedzie to co kiedys, caly czas sie oddywa. Duzo pomogly rehabilitacje. Suzi, co z nia? Aktualnie stoi na warsztacie poskladana, wyposazona w 2 kufry boczne, jedynie nie pomalowana. Sam nie wiem czy malowac, ostatnio wychodze z zalozenia ze moto ma zapie, a nie wygladac, w cenie lakierowania mam nowy zespol napedowy wiec? Nawet nie ma sie chyba nad czym zastanawiac zostawie taka jaka jest, po tym nieszczesnym wjebaniu w row, nie byl robiony pomiar ramy, dla swietego spokoju pojade sprawdzic na poczaku sezonu, najwyzej bedzie prostowanie chociaz powinno byc dobrze;)

W suzi wymienione uszczelniacze w teleskopach, olej .

Tylni Amortyzator

Lewy set kierowcy ( na dniach przyjdzie, stary poki co pospawany )

Czacha,

Kierunkowskazy,

Lustra

Pare drobiazgow sie znajdzie pewnie jeszcze co byly wymienione, bedzie cielplej zamontuje podgrzewane manety wiecej do szczescia nie potrzebne :)

Przy okazji wyprzedarzy zimowych zaopatrzylem sie w nowe ciuszki :)

Kurtka Modeka, buty Smx-2, 2 pary nowych portkow, kask scorpion exo-500 . Jakies tam 2 pary rekawic. W robocie zapie.... ledwo zyje . Jakby cos nie wypalilo z sobota, dajcie znac na gadulcu 34894918 LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.