Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie berta kładzie się spać ze względów czysto finansowych.

dobiłem do 6tys więc czeka mnie przegląd (jak mi zaśpiewali cenę na serwisie to zdecydowałem że koniec na ten sezon)

zmiana płynów na zimę nie ma szczególnego sensu zwłaszcza przy ich cenniku

zostało kilkadziesiąt km, może setka - a to za mało aby gdzieś dalej myknąć

jutro wypad do katowic, potem wymycie sprzęta, pastowanko, prześcieradełko jako kołderka, może bajka na dobranoc (słabo śpiewam więc kołysanka odpada)

nich śpi do wiosny - co jakiś czas ją odpalę aby nie zapomniała po co benzynka.

do zobaczenia na trasie w przyszłym roku (chyba że urwę się i obudzę bertę na zakończenie sezonu w gliwicach - ale to się jeszcze okaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie proponuje w sobote albo w niedziele jakos ładnie zamknac ten rok solidną przejażdżką, tak mysle z 200 km-300 km w obie strony.

są chetni?

Ja jestem bardzo za :)

Tym razem się z nikim nie umówiłem więc nie będzie problemów

Mam wolne popołudnie w sobotę i caałłłąąąą niedziele :)

Trasa dowolna może być 400km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak, Nasz czy tam Wasz RZAD się stara... i znów szmat całych metrów autostrady oddany... w takim tempie to może i za 100 latek jakieś drogi będziemy mieć : :unsure:

I na pewno ktoś z politycznych szyszek na uroczystym otwarciu się pokazał, odbębnić swój jak nie patrzeć żałosny przedwyborczy sukces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę - mieszkam na gwardii a pracuję w katowicach. dla mnie przejazd na dk88 jest zbawienny.

można się spierać czyja zasługa a czyja wina. Jak to mawia pis - tuska wina.

kiedyś do katowic na uczelnię (pod wujkiem) jeździłem 1,5 h, dzisiaj myknąłem 25 minut (trasę zbliżoną - z ligoty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.