Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

rower ci pozyczymy :D

Rover się pisze

cyt:

Rover – brytyjski producent, a później także marka samochodów wytwarzanych w fabryce Longbridge w Birmingham od 1883 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją rowerów. Rover wprowadził obecny model rowerów – napędzanych łańcuchem oraz o wielkości koła tylnego równej wielkości koła przedniego.

forum schodzi na psy z tą ortografią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęliśmy w 3 sprzęty 2 km od kleszczowa. Problem z bordowym golaskiem.

Zatrzymałem się ze 100 m za nimi - musiałem pchać do tyłu. Zielona modliszka posłużyła za latarkę.

Ale w końcu odpaliliśmy sprzęta i skończyło się dobrze. Szybkie tankowanie na LOTOSIE - wspólnie pojechaliśmy do "szela" na rybnickiej. Od shella ekipa się rozjechała do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreeeku PLIZZZZZZ - jak nikt się po Tobie nie wpisał - to skorzystaj z opcji EDYTUJ (prawy dolny bok wiadomości - trzecie od prawej). Walisz posta pod postem i potem mamy 3 strony na których nic nie ma.

Opcja edytuj pojawia się zawsze po odświeżeniu strony - czasami po napisaniu posta jej nie widzę.

PPPPPLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!! (ach ta moja angielszczyzna - jestem w podziwie sam dla siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreeeku PLIZZZZZZ - jak nikt się po Tobie nie wpisał - to skorzystaj z opcji EDYTUJ (prawy dolny bok wiadomości - trzecie od prawej). Walisz posta pod postem i potem mamy 3 strony na których nic nie ma.

Opcja edytuj pojawia się zawsze po odświeżeniu strony - czasami po napisaniu posta jej nie widzę.

PPPPPLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!! (ach ta moja angielszczyzna - jestem w podziwie sam dla siebie)

tomo3x - też przeczytaj (nie róbmy śmietnika - korzystajmy z opcji EDYTUJ) - dobra koniec umoralniania - walnijmy po piwku.

A idzcie Wy z tymi waszymi nowymi szlifierkami. Stare moto to jest cos ;P

A nie takie napchane elektronika, plastikami, owiewkami i cholera wie czym jeszcze ! ;D

owszem - ale dla mnie to o czym piszesz to np. uruchomienie jakiegoś junaka. Dla mnie pomiędzy klasykiem a "napchane elektronika, plastikami, owiewkami i cholera wie czym jeszcze" jest coś jeszcze - Twoja Kawa

Dobra kończę bo się czepiam.

CARLSBERG - to pijam Shreeeku :) - to do kolejnego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.