Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Żółwik, pozdrowienia z Katowic


VoivoD

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkich serdecznie przywitać. Co prawda nie jestem jeszcze motocyklistą. Ale tak mnie coś mocno wzięło na stare lata że chyba nie popuści. Aktualnie ujeżdżam skuter 50cm3. W planach na wiosnę prawko kat A oraz zakup motocykla. Pewnie będę miał masę denerwujących i dla niektórych bezsensownych pytań - wybaczcie a zostanie wam wybaczone. Prócz tego co napisałem od lat uwielbiam ostrą jazdę rowerem górskim, fantastykę i szeroko pojęty ostry rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze takie robienie prawka na "stare lata" ma wiecej w sobie z pasji, zamilowania.. jak ktos robi prawko w weku 18-tu to przewaznie dla szpanu, adrenaliny itp.. a my "starzy" chcemy poprostu poczuc troche klimatu:) oczywiscie moge sie mylic, ale take moje zdanie:)LwG i do zobaczenia w przyszlym sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashar @ 22.10.2010 11:13wydaje mi sie ze takie robienie prawka na "stare lata" ma wiecej w sobie z pasji, zamilowania.. jak ktos robi prawko w weku 18-tu to przewaznie dla szpanu, adrenaliny itp.. a my "starzy" chcemy poprostu poczuc troche klimatu:) oczywiscie moge sie mylic, ale take moje zdanie:)LwG i do zobaczenia w przyszlym sezonie:)
Co prawda od lat gdzieś tam błyskała myśl o motocyklu - ale nigdy nie było czasu, pieniędzy lub wyskakiwało coś innego. W tamtym roku na wakacjach pojeździłem trochę quadem - wiatr we włosach i jakieś takie uwolnienie. Na początku tego sezonu kupiłem skuter, trochę tak dla wiatru i trochę dla oszczędności. Jeżdżę nim codziennie bez względu na pogodę i zawsze z utęsknieniem czekam na kolejny raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashar @ 22.10.2010 11:13wydaje mi sie ze takie robienie prawka na "stare lata" ma wiecej w sobie z pasji, zamilowania.. jak ktos robi prawko w weku 18-tu to przewaznie dla szpanu, adrenaliny itp.. a my "starzy" chcemy poprostu poczuc troche klimatu:) oczywiscie moge sie mylic, ale take moje zdanie:)LwG i do zobaczenia w przyszlym sezonie:)
No nie wiem, ojciec od kumpla to sobie moto kupił jak dostał kryzys wieku średniego :DWitam VolvoD! Post edytowany: 22.10.2010 22:15
Toomek @ 22.10.2010 21:33No, to witaj w klubie czekających na motor do wiosny .. :/
A też miałem w tym klubie być :) ale znalazłem moje marzenie i sie zdążyłem do moherów zapisać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.