Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam:)


Majka80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mmm... dziewczyna w dodatku na moto które sam chciałem sobie sprawić, zaczynając naukę od czegoś mniej radykalnego oczywiście...

Majka80 @ 08.08.2010 22:42Dzięki chłopaki:)Dzisiaj właśnie wybrałam się na podszkolenie i co??i dobrze że mam gumole...załatwionena amen,owiewka pękła,no i set poszedł...:(Ja cała i za wygraną nie dałam:)
...jak widać miałem rację.Witaj koleżanko! Widzę że jesteś też z Gliwic więc piszę się na rajzę.PS.Starty tylko przy suchej nawierzchni :)Zainteresowanych proszę na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor ciężki ,zdaję sobie z tego sprawę...ale marzyłam to mam:)Teraz nie zostaje nic innego jak trenować...:)Chociaż mąż ropbi wszystko żeby mi go wymienić na gsxr 1000, ponoć lżejszy....ciężko mi ją nieraz podnosić tym bardziej że ja to 50 kilo ważę, a niunia trochę więcej:):?)he he/....nie pytajcie jak klęłam przy podnoszeniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahaaaa....buhahahahaaaa... oo madafaka :D ;DPadłam...zeszłam....Gliwice tak??.. oj mam nadzieje, ze do Rybnika nie jeździsz..i, ze w ogóle w tamta stronę się nie zapuszczasz..Nie.. no zejde zaraz...Szacun???.. nie, nie współczucie i to wielkie...Albo jesteś pierd.... i to zdrowo, albo..tak to jest prowokacja :D Chciałabym zobaczyć jak Ty sie na tym uczysz jeździć :) ;D albo na tym Gixerze :) ;DŚwiat jest pełen debili..ale, zeby az takkich??.. Ps. Poniżej litra to wstyd...wielki wstyd, lepiej odrazu sie zakopac :D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój ktoś w konia poleciał. Gdyby sytuacja była faktyczna pewnie by "napisała" posta w stylu: po jakim czasie wyjmują blachę z czaszki i odrastają urwane kończyny i gdzie kupię następujące części do hayabusy: rama, silnik, owiewki, koła, lampy i zawieszenie, reszta elementów nie uległa uszkodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesartur @ 09.08.2010 23:41Gdyby sytuacja była faktyczna pewnie by "napisała" posta w stylu: po jakim czasie wyjmują blachę z czaszki i odrastają urwane kończyny i gdzie kupię następujące części do hayabusy: rama, silnik, owiewki, koła, lampy i zawieszenie, reszta elementów nie uległa uszkodzeniu.
E no co ty, przeciez napisala, ze ma zalozone gumole :DPost edytowany: 09.08.2010 23:49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka80 @ 08.08.2010 13:41Hello wszystkim....jestem początkująca i otwarta na rady:) Motocykl trochę trudny jak na pierwszy ale myślę że mój ośli upór się tu przyda :D:)Pozdrawiam wszystkich:)
dodam tylko, że ten ośli upór w tym przypadku może Ci pomóc zejść nieco pod ziemię.rozsądku życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.