Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam:)


Majka80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pajda @ 12.08.2010 09:33Gdzie mieszkasz w Gliwicach ? Jakąś runde mozemy zrobić wspólnie w pare osób.
Pajda, ona ma męża ... będzie jeździła tylko z dziewczynami, zdaje się że obawia się wiatropylności ;) A swoją drogą dzisiaj do ok.15-16 mam czas, jak masz dzisiaj wolne to drindnij do mnie i ok.12 możemy startować.PS.Ewentualnie jakby był ktoś chętny z Gliwic i okolic to PW czeka i przed wyjściem sprawdzę wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołchy a żebyście wiedzieli, że już mnie baby nauczyły by na nie na drodze uważać najbardziej dała mi to do zrozumienia ta, która wymijając samochód zajeb... mi lusterkiem gdy szedłem ulicą. Oczywiście co miała mi powiedzieć? Myślałam, że się zmieszczę. Parę cm i rozmazał bym się po masce bo ona myślała, że się zmieści. Znam dwa przypadki raiderek, które na moto na kursach zaliczyły dzwonki. Raz musiałem na skrzyżowaniu czekać aż kobita odjedzie bo 3 razy pod rząd zgasło jej auto przy próbie ruszenia 2 razy o mało jej w dupę nie wjechałem bo byłem przekonany, że ruszyć to da radę. Już nie wspomnę o tej kiedy to wyprzedzałem auto nagle wypadła zza wzniesienia widzi pała, że walę prosto na nią nawet nie zwolniła rzutem na taśmę przyhamowałem i schowałem się za wyprzedane auto. A dobre też było to kiedy wracałem do chaty zobaczyłem auto w rowie zatrzymuje się sprawdzić a po jakimś czasie przyjeżdża babka i mówi, że dojechała do domu i zorientowała się, że nie ma bocznego lusterka co się okazało to delikwent leżący w rowie podczas wymijania jako, że był nawalony jak meserszmit skonfrontował swoje lusterko z jej lusterkiem. Ciekawe czy jakby babka przydzwoniła czołówkę w drzewo też by nie zauważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra Ka @ 11.08.2010 17:12
Esterka @ 11.08.2010 15:31Ja jestem słabym kierowcą i ledwo się toczę 40 km/h ... ;)
Estera tak szybko?! Ja przy 30km/h mam śmierć w oczach! Czasem tylko jak skuterowcy mnie objeżdżają na winklach to poszaleje do 35 ;). :PMajka masz przykład (chyba jednymn pozytywny) swojego męża. Piszesz, że zaczynał od Jawy, później przesiadał się na co raz to większe i mocniejsze motocykle. Dlaczego nie zrobisz w ten sam sposób? Bo wstyd? Bo ludzie mają cię widzieć i mówić: "Wow! Ona ma Hayabusę! Ale ona jest zajebista!" ?? Co z tego, że masz skoro nie potrafisz na niej jeździć, a tym bardziej nie opanujesz tego motocykla w razie W. Powtórzę po raz enty słowa poprzedników: sprzedaj to w trzy dupy i kupuj coś słabszego. Opanujesz jeden, drugi, trzeci, któryś z kolei i dopiero wtedy (nie okłamujmy się, kilka lat musisz na to poświęcić) kupuj swoją upragnioną Hayę. Nie dość, że będziesz mieć wtedy więcej frajdy z jazdy na moto, nauczysz się wielu rzeczy to dodatkowo w pewniejszy sposób będziesz dążyć do swojego celu jakim w twoim przypadku jest Haya. Hayabusa to piękna bestia, ale jak ktoś już prędzej wspomniał, jest sprzętem dla DOŚWIADCZONYCH motocyklistów. Doświadczenia nie zdobędziesz niestety poprzez siedzenie na dupie za plecami kierowcy, opierając ręce o bak i obserwowania jak wszystko znika za wami i myśleniem "o jak zajebiście, jak też tak na pewno potrafię"- nie potrafisz. Także odstaw to co bierzesz, zacznij trzeźwo myśleć i weź pod uwagę to co inni do ciebie mówią (piszą), bo nikt ci tutaj źle nie życzy. Tak jak napisała Manka: SUZUKI GSX 1300R w roli pierwszego motocykla jest ZŁYM wyborem.Rozsądnych i przemyślanych decyzji życzę.Jak najbardziej potwierdzam słowa Oli, jeżeli to nie podpucha to życze powodzenia ale przemyśl temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, chętnie z Tobą pośmigam, bo jestem z Gliwic i jeśli masz ochotę to mogę Cię też zapoznac z moimi koleżankami, które są z Gliwic i też śmigają na własnych 2oo.Tylko mam 2 pytania do Ciebie:1) czy Ty masz wogóle prawko, bo śmigać wkoło komina to mi szkoda wachy ?2) nie wiem czy nie narobię Ci siary, bo śmigam tylko na 600-tce i nie wiem czy Cię dogonię ? hahAHA........ :-)Czekam na wieści od Ciebie z konkretną datĄ i godziną naszego spotkania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.