Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chociaż był już taki przypadek w Częstochowie opisany tu na forum. Podobna sytuacja. Kierowca puszki wymusił pierwszeństwo, ale sprawę umorzono, bo motocyklista jechał za szybko. Sytuacja z Tychów różni się tylko tym, że ten z Fiata był na podwójnym gazie, ale jak widać po Policji można się spodziewać wszystkiego.I pomyśleć, że pasja, która miała nadać smaczkek temu życiu i być odskocznią od codziennej rutyny staje się machiną śmierci napędzaną przez takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji powinnismy zrobic wszystko żeby chłop poszedł do pierdla. nie wyrok w zawieszeniu bo to zadna kara. Niech ofiara mlodego czlowieka nie pójdzie w niepamięć. skoro potrafimy walczyć o 6,5zł za przejazd drogą to postarajmy sie także o aspekty bardziej istotne. Penie nie jeden prawnik jezdzi motocyklem...Kondolencje dla rodziny i bliskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa nie wierze Marek! Tydzien wcześniej odwiedzałes mnie na hacie gdy zbierałem sie z wypadku!!.. Przyjechałes zyczyc mi zdrowia! to nie tak miało być! Omało nie zabił mnie wtedy nieodpowiedzialny kierowca auta.. Później gdy lezałem w szpitalu w sobote usłyszałem tylko dźwiek syren.. że przywieźli motocykliste z wypadku pod piramida.. az serce zadrżało, bo wtedy Dominika miała wesele, czy to nie ktos ze znajomych. Poczatkowo gdy pytałem lekaży, pielegniarek usłyszałem, że przywieźli "dawce, bo jechał 200, na jednym kole i był kompletnie nieubrany". Potem gdy było juz za późno dowiedziałem sie ze kilka pięter wyżej lezał Marek.. Ludzie dlaczego tak kurwa kłamiecie i wymyslacie takie psujące opinie bajki! To nie było tak!Marek nie zasługuje na taki los i taka opinie! pomimo iz mało sie znalismy, powiem że byłes wzorem dla wielu.. zawsze odpowiedzialny za siebie i za innych, zawsze dbałes o ubiór i bezpieczeństwo. Angażowałes sie w wiele spraw dotyczacych zycia motocyklowego. Służyłes pomocna dłonia i radą .. i akurat tego dnia morderca odebrał zycie niewinnego człowieka.. Nie dociera to do mnie nadal.. organizowałes parade weselna a ludzie z łatwoscia osądzili Cie jako bandyte ulicznego!Nie powinnismy tego tak zostawić.. kierowca fiata powinien iśc do więzienia na długie lata! Uważam że wszyscy jestesmy coś winni Markowi.Mysle ze gdzies tam czytasz to.. Tak jak Ty o mnie pamietałes w cięzkiej chwili tak ja o Tobie nie zapomne! [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, ze fama po szpitalu poszla, ze Marek ejchal ponad 200, bez kasku. O jednym kole nie slyszalam. W szpitalu jedna Pani Doktor w dniu jego smierci wysmiala mi sie w pysk, ze przeciez ona slyszala ze to nalogowy alkoholik!!!!!!!!!!!!!Wszyscy dzialali tylko na podstawie plotek a nie faktow! I tak jest do dzisiaj - ze wariat, ze nie ubrany, ze ebz kasku i ze zwykly kolejny dawca! A gówno prawda!!!!Wyjechal ze swoim kolega do sklepu motoryzacyjnego na os H po czesci do samochodu!!!!!!!!!!! Nie ubral sie - to moja wina - jakos tak mi to przemknelo, ze sama nie wiem jak moglam na to pozwolic, ale wyjechal na kilkanascie moze minut na miasto!!!!!!!!!!!!Nie wiem tylko po jaka cholere pojechal pod Piramide!Ale te ploty na jego temat, o jeggo glupocie, wariactwie doprowadzaja mnie do ciezkiej kurwicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy kazdy z Nas w takie upaly smiga w koszulce i w klapkach miescie jadac po jakas pierdole 2 km od domu ...czy wszyscy jestesmy wariatami i debilami ? w USA malo kto smiga ubrany po miescie juz nie mowiac ze ludzie nawet ci najstarsi jezdza bez kasku (jest to dozwolone przepisami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psmoku @ 17.07.2010 14:52ile razy kazdy z Nas w takie upaly smiga w koszulce i w klapkach miescie jadac po jakas pierdole 2 km od domu ...czy wszyscy jestesmy wariatami i debilami ? w USA malo kto smiga ubrany po miescie juz nie mowiac ze ludzie nawet ci najstarsi jezdza bez kasku (jest to dozwolone przepisami)
to juz kazdy niech oceni jak jezdzi ja tam wole sie piec w kurtkach. a co do przepisów to juz wewnetrza sparawa usa.widocznie wola tak dopuszczaxc do jadzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie sytuacja z soboty bardzo dobrze jest mi znana więc kiedy usłyszałem te bzdury.. defakto nikt w szpitalu nie powiedział prawdy co sie stało, kazdy wymyślał coraz to wieksza sensacje. Dopiero jak sie dowiedziałem że chodzi o Marka i o sobote to uświadomiłem sobie że jechali na slub a te oszczerstwa dla kazdego kto zna temat wie że sa wyssane z palca. Hayabuza 3maj sie dzielnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczach ludzi zawsze motocyklista jest winny nie biorą pod uwagę czy kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Zawsze nas motocyklistów traktują jak dawców obojętnie jak jeździmy na swoich maszynach.----------Żegnaj Marku zawsze będziesz w naszej pamięci!!!Hajabuza trzymaj się dzielnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam dzis z Justyną - ani Ona ani rodzina nie mają nic przeciwko obecności motocykli na pogrzebie Marka. Równiez ksiądz zgodził się na naszą obecność z maszynami. jednak pod pewnymi warunkami. Ksiąz uzył słowa HOŁD - stąd koniecznosc zachowania ciszypodczas mszy, w drodze na cmentarz i podczas obrzędu nad grobem. chodzi o spokój załobników i naszego przyjaciela. W momenicie opuszczania trumny mozemy dac Markowi znac ze jestesmy przy nim - mam tu na mysli klaksony i ryk silników, ale ZADNEGO PALENIA GUM CZY STRZELANIA Z GAZNIKÓWani przed, w trakcie czy po pogrzebie. Dlatego w imieniu Justyny i własnym BARDZO PROSZĘ wszystkie osoby które wybierają sie pozegnac Marka aby tego dnia podczas pogrzebu w okolicy kościoła i cmentarza zachowywały sie stosownie do sytuacji. Licze na to ze wzajemnie sie ustawimy do pionu jakby komus cos zaczeło odwalac. informacje o dokładnej dacie i godzinie pogrzebu bedą chyba w poniedziałek.na razie tylko wiadomo ze chodzi o kościół pwM.Magdaleny w Tychach i cmentarz za kościołem. dla zagranicznych narucham potem jakąs mapke gdzie bedą mogły stać motocykle Post edytowany: 17.07.2010 22:43Co do spokoju w trakcie uroczystości pogrzebowych to nie tylko wola ksiądza ale PRZEDEWSZYSTKIM RODZINY!! - to pisze do wszystkich antyklerykałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pasażera to jest w piekarach i czeka na operacje(6 kręg szyjny złamany)podobno ma być w poniedziałek...wiem tyle że jest juz po 2 operacjach na noge...życze szybkiego powrotu do zdrowia...Justyna trzymaj sie!!!!wyrazy współczucia ... ŚPIESZMY SIE KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ...[*][*] Post edytowany: 17.07.2010 19:47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.