Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

od wiosny nie bylem na forum,i teraz siedze w pracy i obcieram oczy..kurwa.poznałem Kosme,2 sezony temu na wiosne...czasami zaaglądnąłem na forum.zapytałem,odpowiedziałem na posta.znalazłem temzt o wyjezdzie na św Anne..cos tam napomknałem na forum,a na priv niespodziewanie odpisał mi Marek.."ze jak lecimy z Pszczyny to Tyska grupa spotyka sie pod nomen omen PIRAMIDA"..SUPER..ZEBRAŁEM KILKANASCIE MASZYN I CISNIEMY NA 8 RANO pod piramide...parkujemy..a tam juz sporo chłopa stoi...zdejmuje kask,a jakis wielki facet w kombiku sadzi do mnie i pyta"który to Kris?"...ło matko -myśle...mówie,że to ja...przedstawia sie ..biale ząbki,usmiech...uff..przyjemny gośc-mysle...poklepane po plecach i w droge...na trasie jechałem kilka moto za nim...i zawsze widac było kto co kilkanasci kilometrów swoje długie,śćierpniete nożyska prostuje...;)akcja kalendarze..Kosmaautostrada-również on..wszędzie on...zabiegany,życzliwy,pomocny..zawsze znalazł czas...ostatnie maile mam od niego z marca,kwietnia...nie znałem go dobrze,ale zawsze Tychy kojarzyły mi sie z nim i Ryskiem Riedlem...;)od 10 lipca spokojnie kładłem sie na łukach asfaltu pomiędzy Splitem a Dubrownikiem...14 lipca zapewnie tez jechałem swoja maszyna z zona na plechach,i ani kurwa przez sekunde przez mys mi nie przeszło,że Kosma nie ma już siły powalczyc o Zycie...JEZU....!!!!Justynko..spóznione..szczere z serca dojzalego meżczyzny płynące wyrazy współczucia i wielkiego szacunku dla Ciebie...jestem jak większosc motocyklistów do dyspozycji.zdrowia dla plecaka/pasazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.