Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o zbiezne opinie. Bo opieka medyczna pewnie była dobra. Cała rzecz polega na tych plotkach jakie były pisane w szpitalu. Wszyscy wiemy jak to w zyciu bywa, wystarczy koło siebie popatrzec jak ludzie sieja plotki wyssane z palca. Cos zasłysza i juz poezja gotowa. To co napisałem powyżej miało miejsce i słyszałem to. Jezeli Justyna napisała że było tak a nie inaczej, ja jej wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bede na sile udowadniac, ze cos mialo miejsce czy nie.Nie wycofam tego co uslyszalam od samego pasazera czyli Damiana jak i jego zony - a znamy sie dobrze (pomijam fakt, ze Marek i Damian byli jak dwaj bracia).Nie mam na celu wprowadzac zametu na forum bo wczesniej czy pozniej sam Damian to przeczyta.A przy najblizszej okazji nie omieszkam zapytac go to czy personel az tak nagle zmienil swoje nastawienie - chyba, ze ostatnie skargi i telefony odniosly wyczekiwany rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klachania ludzi nie zlikwidujecie . Nikogo na siłę też nie przekabacicie . Więc daremne nerwy . Naprawdę szkoda zdrowia . Ludzie już tak maja , że dopisują sobie filozofie do obrazków . A motocyklista rozwalony na kawałki to w domyśle będzie wariat i bezmózgi osobnik . Tak jest i tak zostanie niestety . Więc radzę , dla swojego zdrowia psychicznego - olać to pieprzenie . Mądry rozumie bez słów , a durniowi nie wytłumaczysz nawet jak wygadasz tysiąc argumentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla rodziny MARKA!!!SZKODA JAK TRACIMY TAKICH LUDZI !!!Pozwolicie że włączę się do dyskusji: 1. Jako lekarz jestem zaszokowany postawą ,,kolegów ,, w trakcie przyjęcia Marka nie jest ważne kogo przywieźli bo to człowiek który potrzebował pomocy i NIC INNEGO SIĘ NIE LICZY!2. alkohol i inne nasze grzeszki na drodze oczywiście nie są do zaakceptowania bo nie zawsze się udaje....jednak po pewnym czasie zapominamy (a może ZAPOMINAJĄ Ci nasi koledzy co nie czytają forum.....)3. I jeszcze sprawa szkoleń z moich doświadczeń wynika że szkolenie kończy się na prawku. W Naszym klubie lekarzy jeżdżących na motorach organizuję kursy doskonalenia techniki jazy. Co one dają - szacunek do motocykla i świadomość czego nie potrafimy!!!!Pozdrawiam śląskich motocyklistów!!ps:PAMIĘTAJMY O MARKU! Post edytowany: 05.08.2010 11:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Dudek @ 10.08.2010 00:10Napisz coś więcej proszę.Czy od samego początku miał tak wyśmienitą opiekę czy dopiero po zadymie na forum?
Dokladnie. Przy pierwszej wizycie sami opowiadaliście jak jest traktowany i jak sie zwrcaja do niego. Po co mam zmyślac, ze się nad kimś "pastwią"?O ile Kasiu jetes tą Kasią to prędzej byś zadzwoniła żeby sprostowac plotki niż posadzac mnie o klamstwo na publicznym forum.Ale według życzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna dobrze wiesz że jak przyjechali do szpitala to nikt nie wiedział kto był sprawcą wypadku lekarze myśleli że oni jechali pod wpływem alkoholu. Druga wersja była taka że wariowali na mieście na jednym kole bez kasków... ale jak Damian powiedział im jak wyglądał wypadek(to ze zawinił kierowca auta a nie oni) to zaczeli go normalnie traktowac i od tamtego czasu opieke ma taką jak należy.Fakt na samym przyjęciu ich do szpitala lekarze "wyżywali" sie na nich a nie powinno tak być!!!nie ważne jaki był przebieg wypadku,czy to oni by zawinili ,czy do szpitala trafił by samobójca,narkoman to lekarzy obowiązkiem jest udzielić natychmiastowej opieki medycznej a nie pastwić się nad daną osobą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIA WANOT(ŻONA PASAŻERA) @ 10.08.2010 10:33Fakt na samym przyjęciu ich do szpitala lekarze "wyżywali" sie na nich a nie powinno tak być!!!nie ważne jaki był przebieg wypadku,czy to oni by zawinili ,czy do szpitala trafił by samobójca,narkoman to lekarzy obowiązkiem jest udzielić natychmiastowej opieki medycznej a nie pastwić się nad daną osobą!!!
....byli w pracy.......by pomagaćanie dyskutować i oceniac!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz spojrzcie na to z drugiej strony.Zobaczcie jak tutaj na forum wiekszosc zjechala kierowce puszki nie znajac nawet pelnych okolicznosci zdarzenia.Ci lekarze zrobili identycznie tak samo wobec poszkodowanych bo blednie mysleli, ze to oni spowodowali wypadek a Kosma byl pod wplywem.Nie mam zamiaru bronic lekarzy bo dla nich nie powinno liczyc sie to jak doszlo do wypadku ale JAK NAJLEPIEJ POMOC POSZKODOWANYM.Ale pamietajmy, ze to tez tacy sami ludzie jak my i rowniez ulegaja emocjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 @ 10.08.2010 16:32No dobra to teraz spojrzcie na to z drugiej strony.Zobaczcie jak tutaj na forum wiekszosc zjechala kierowce puszki nie znajac nawet pelnych okolicznosci zdarzenia.Ci lekarze zrobili identycznie tak samo wobec poszkodowanych bo blednie mysleli, ze to oni spowodowali wypadek a Kosma byl pod wplywem.Nie mam zamiaru bronic lekarzy bo dla nich nie powinno liczyc sie to jak doszlo do wypadku ale JAK NAJLEPIEJ POMOC POSZKODOWANYM.Ale pamietajmy, ze to tez tacy sami ludzie jak my i rowniez ulegaja emocjom.
Mylisz trochę pojęcia i kolejność zdarzeń kolego.Ja pierwszy napisałem o pijanym mordercy za kierownicą i nie będziemy już więcej pisać o nim ze znanych nam powodów.Lekarz jest od udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu a nie od wydawania opinii czy dzielenia poszkodowanych na kategorie.Ma obowiązek ratować życie seryjnego zabójcy w takim samym stopniu i tymi samymi metodami jak ratował by własnego ojca bo to jego obowiązek.Z kolei Kasia pochopnie zarzuciła Justynie pisanie nieprawdy zapominając o fakcie przyjmowania poszkodowanych do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Dudek @ 10.08.2010 18:13Lekarz jest od udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu a nie od wydawania opinii czy dzielenia poszkodowanych na kategorie.
Dokladnie to samo napisalem lecz innymi slowy.Proponuje zakonczyc te dywagacje bo do niczego to nie prowadzi, mysle ze wszystko zostalo wyjasnione.Pasazerowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia a nam wszystkim troche wiecej powsciagliwosci w ocenie innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem Marka kilka razy w różnych sytuacjach na moto, zawsze usmiechnięty i skory do pomocy, zacny to był człowiek.Część postów w tym temacie nie pasuje do tej całej tragedii, czasami warto przemilczeć pewne sprawy niż chlapnąć jakąś kosmiczną głupotę.Spoczywaj w spokoju kolego. [*]P.S. Pasażerowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Post edytowany: 30.08.2010 09:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wtracalem sie wczesniej..jak dobrze zrozumialem lekarze zajeli sie pasazerem dopiero wtedy jak im wytlumaczyl ze to nie on jest sprawca i nie on byl pijany i dopiero wtedy zmienilo sie nastawienie lekarzy???Hmm.. a gdyby byl nieprzytomny, to lekarze ratowaliby go gorzej, bo nie moglby sie wytlumaczyc?Justyna trzymaj sie i bardzo dobrze ze zlozylas skarge tym konowałom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.