Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bo się Pani zapali!


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Ola @ 10.06.2010 22:39Coś Cię boli czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ?Pytałam o pomoc w zakresie regulaminu/przepisu a nie żalenia się ,,bo mi źle".Uwagi na poziomie przedszkola zachowaj dla swoich kolegów w piaskownicy.
wlasnie tym postem pokazlałas jak jak rozmawialas z pania kierowinik wiec nie dziw sie ze tak cie potraktowano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post,który zaadresowałeś bezpośrednio ku mojej osobie,a być może się domyślisz,co było powodem takiej odpowiedzi.Następnie zwróć uwagę na mój pierwszy post.Aroganckie zachowanie p.k miało miejsce podczas mojego tankowania (bez odpowiedzi z mojej strony),a dyskusję rozpoczęłam dopiero PO zatankowaniu, notabene nawet bez podniesionego głosu.Zanim wyrazisz kolejną złotą myśl w moim kierunku, przemyśl to dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola @ 10.06.2010 11:27a jeśli chce to ktoś inny może mi motocykl potrzymać ....... :|Bez interwencji się nie obejdzie,bo tej babie nie odpuszczę. Zawsze tam tankowałam, bo mam stacje zaraz pod nosem, ale od dziś choćbym miała pchać moto na bocheńskiego to się tam już nie zatrzymam.
Oby tylko mieli ubezpieczenie, bo jeszcze cos pani kierownik wypadnie z reki jak bedzie trzymala (Triumph znaczy) :) A wtedy 3msc czekania na czesci masz jak w banku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 09.06.2010 23:01są przepisy p-poż , a zapalenia pojazdów podczas tankowania się zdarzają właśnie przy okazji złego uziemienia i rozładowywania ( iskrzenia ) podczas wyjmowania końcówki z zbiornika . Siedząc na motocyklu jesteś " w obiegu " i łatwiej o iskrę . Ale wyjazd z mordą zamiast tłumaczenia wymagałby pisemnej interwencji , albo przynajmniej porządnej zjebki .
Giemul - a powiedz mi jakie to są przepisy p-poż?? bo z tego co ja wiem to TRZEBA MIEĆ WYŁACZONY SILNIK a następny w kolejce powinien zachować bezpieczny odstęp od poprzedzającego tankowanie ?? A z tego co piszesz wynikałoby iż: motocyklista powinien zejsc z moto. i zacząć tankowanie ?? A ja się pytam czy w takich okolicznościach PASAŻEROWIE samochodu tankowanego też mają opuścić kabinę bo kierowca tankuje ??a dla koleżanki na przyszłe incydenty rada : OD RAZU Z KIEROWNIKIEM I ] NAPISAĆ SKARBĘ Post edytowany: 12.06.2010 03:44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola @ 11.06.2010 21:05Przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post,który zaadresowałeś bezpośrednio ku mojej osobie,a być może się domyślisz,co było powodem takiej odpowiedzi.Następnie zwróć uwagę na mój pierwszy post.Aroganckie zachowanie p.k miało miejsce podczas mojego tankowania (bez odpowiedzi z mojej strony),a dyskusję rozpoczęłam dopiero PO zatankowaniu, notabene nawet bez podniesionego głosu.Zanim wyrazisz kolejną złotą myśl w moim kierunku, przemyśl to dwa razy.
Widze ze ty nalezysz do pokolenia ktore uwaza ze mu sie wszsytko nalezy mam motór to klekac na kolana obysmy kolezanko nie postowali w dziale KU PPZESTRODZE bos miala NP pierwszenstwo Z Mej strony koniec tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy ciekawe,jak na podstawie kilku postów,potrafisz sobie ustalić charakter danej osoby,ba,nawet określić sposób jazdy na motocyklu :DJa widzę za to,że nie potrafisz przedstawić żadnego logicznego argumentu w swojej wypowiedzi, a ostatnim stwierdzeniem(używanie znaków inter. chyba też Ci jest obce) dałeś temu tylko potwierdzenie.Więc najlepiej będzie,jak faktycznie skończysz się w nim udzielać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuna sie chyba skonczyla - tankujesz moto a tu kierownik z ryjem ze na siedząco nie można - co innego normalnie powiedzieć przepis jakis p-poz spoko a co innego z ryjem. JEszcze jest kwestia debili - złodzieji bo przez takich wiesniaków takie przepisy przeciwko nam powstają.Pozdrowienia dla kolegi Nejked : ))))))))OLA - jedź gdzie indzje miej ich w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda @ 14.06.2010 11:26Komuna sie chyba skonczyla - tankujesz moto a tu kierownik z ryjem ze na siedząco nie można - co innego normalnie powiedzieć przepis jakis p-poz spoko a co innego z ryjem. JEszcze jest kwestia debili - złodzieji bo przez takich wiesniaków takie przepisy przeciwko nam powstają.Pozdrowienia dla kolegi Nejked : ))))))))OLA - jedź gdzie indzje miej ich w dupie[/quote a to przepraszam ze urazilem szanowna pare ole i pajde i ze przeciwo wam ustalaja jakies tam przepisy chodz nie podales zednych konkretow o jakie przepisy ci chodzilo ps Znam dobry przepis na pasztet zajeczy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy aby nie przesadzacie...Ja tankując zawsze zsiadam z moto, przy czym często nie zdejmując kasku...Pomijam kwestię, w jaki sposób zwróciła uwagę owa kierowniczka (choc prawda jest i taka,ze czasem nawet obiektywne uwagi odbieramy subiektywnie)...ale tak sobie myślę,że gdybym był pracownikiem stacji i zdarzyłoby mi się,by ktoś na moto uciekł bez płacenia, to chyba też dmuchałbym na zimne...Jesli chodzi o przepisy p-poz - nie znam takich,al myślę,że Giemul nas oświeci ;)...myslę,ze porównanie w jednej z powyższych wypowiedzi do tankowania samochodu jest mało trafione - prawdopodobieństwo oblania gorącego silnika paliwem,jednak w samochodzie jest zdecydowanie mniejsze ;) (chyba,ze ktoś niefrasobliwie tankuje trabanta)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest taki przepis nie kazda stacja go ma z tego co wiem, jest on logiczny, bo motocykl w pionie nie ma uziemienia więc może "zaiskrzyć" natomiast boczna stopka na ziemi czy tez centralna powoduje że motocykl ma "uziemienie".. Sa tez inne głupawe jak tankowanie po 22 dopiero po uprzedniej "przedpłacie"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, normalnie ja sie dziwie, ze Ty jeszcze na "szelu" tankujesz.Maszynki z trzema cylinderkami jezdza dobrze tylko na "swojej" benzynie z BP.A powaznie ja na "szelu" nie tankuje od czasu jak mi kazali zdjac beretke przed tankowaniem - "szel" w katowicach obok Hondy/Lexusa na Rozdzienskiego. We stolycy naszego kraju nie mialem nigdzie takich problemow, kasku nie zdejmowalem bo mnie uszy bola pozniej.Dzisiaj klient glosuje portfelem, widac dobrze na przykladzie BP w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - ja ze swojej strony z kolei polecam shell w bytomiu, ktos z obslugi chyba tez motocyklista bo czesto widze sprzet na stacji. Ba nawet kiedy jak zablokowalem karte i nie mialem jak za bene zaplacic pelna kulturka, wypuscili mnie ze stacji ze wszystkimi dokumentami zebym moto przestawil od dystrybutora. Poczekalem az znajomy podrzuci kase i luz. Zero napinki z ich strony. Choć fakt, zawsze moto zalewam na tym shellu i mozliwe ze mnie kojaza, oraz ja z kolei nie wyobrazam sobie tankowania bez zsiadania z moto, a w calej karierze zdazylo mi sie chyba ze dwa razy kiedy nie zdejmowalem kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Temat do odświeżenia po 5 latach - dziś to samo na Ligockiej w Katowicach. Kask miałem zdjęty dla wygody, rękawice także. Zdążyłem nalać za 25 zł bez zsiadania zanim zablokowali. Wybieram Orlen, Lukoil byle nie Shell. Tym bardziej, że chcą niszczyć odwiertami koło podbiegunowe. Więc jak ktoś wyżej napisał - zagłosuję portfelem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tym temacie macie też odpowiedź co do bezpieczeństwa. Danvield, który raczej wie o czym pisze wyjasnił logicznie, że moto na stopce ma uziemienie, zaś stojąc na kołach nie ma. Więc żeby zagiąć Panią na shellu można posatwić moto na centralnej i powiedzieć, że już się nie zapalimy :)

ETZ z ucieczką z moto mam podobne zdanie. Nie daj boże na moto będzie siedzieć drobna kobieta i jeszcze się na nią przewali.

 

Bastek00 mało Ci dymu na fb ? :D :D :D Napisz do shella może, podaj argumentację dlaczego nie chcesz zejść z moto, może dadzą Ci specjalną kartę, że nie będziesz musiał z niego zsiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też kiedyś na shellu wyłączyli dystrybutor. mimo, że na nim nie siedziałem. stał na stopce.

tam jednak ewidentnie kolesiowi chodziło o to, że tankuję w kasku, pomimo, że jeszcze wtedy jeździłem w szczęce, która notabene była otwarta, więc twarz była widoczna.

tłumaczył mi, że mam ściągać kask, bo już im kilku zatankowało i uciekło, więc mają takie przepisy.

z uśmiechem na twarzy, bez słowa, zapłaciłem mu wtedy te 36 groszy, które zdążyło nabić zanim mi zablokował pistolet i pojechałem trochę dalej na orlen

gdzie już nikt nie robił problemów.

ps: od tamtego czasu bojkotuję shell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.