Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Offtop Z Tematu Riii


patyk

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie nie wniose do tematu duzo ale powiem tak :Zadna praca nie hanbi wiec czy ktos woli szybki i latwy pieniadz , czy naprawde ciezko i w pocie czola zarobiony, to juz tylko kazdego prywatna sprawa.Zygmus po mojemu juz dostal ostra zjebke za to wtedy i teraz to sie bedzie za nim ciagnac wiec proponuje dac sobie na luz wiecej jazdy mniej gadania glupot panowie...Co do Rocketa - no coz maszyna zacna ale... no drogi zygmusiu - nie dziw sie ze takie reakcje skoro juz rok temu mial byc, nie doplyna, doplynal, nie bylo itp wiec to moze zalatywac sciema lekko nie obraz sie tylko mowie jakie sa realia...Jesli naprawde sprawiles sobie takie potwora - to serdeczne gratulacje i niech sluzy jak najlepiej....
Chyba święta idą bo Makavelli zaczął normalnym językiem mówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zygmusc, nie myslalem, ze jestes tak ograniczony.Bo skoro mlodszy, to musze byc milion razy gorszy od Ciebie ;]No ja przynajmniej nie plywam na pontonie z motorem z usa ;]
Już w drugim temacie dzisiaj - nie możesz sie już zamknąć, jak nie masz co powiedziec ?"bunt goni bunt"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmusc, nie myslalem, ze jestes tak ograniczony.Bo skoro mlodszy, to musze byc milion razy gorszy od Ciebie ;]No ja przynajmniej nie plywam na pontonie z motorem z usa ;]
Sluchaj, dzieciaczku. Waz troche slowa, bo nie piszesz z kolega. Twoja reakcja na tak banalna prowokacje tylko potwierdza to, ze jeszcze jestes mlodziutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos to Ty sie wszystkim co mowia inni przejmujesz ;]A teraz jeszcze tworzysz 'male prowokacje' ;DTo jak mlodziutki Ty jestes skoro Cie jeszcze pare stron temu tak bralo na zaczepki? ;>
Widzę, że się nie dogadamy. Nie angażuj się w moje tematy, bo może Ci się bezpiecznik przepalić. Żegnam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos to Ty sie wszystkim co mowia inni przejmujesz ;]A teraz jeszcze tworzysz 'male prowokacje' ;DTo jak mlodziutki Ty jestes skoro Cie jeszcze pare stron temu tak bralo na zaczepki? ;>
Czy byłby którys z moderatoruf tak łaskawy i dał temu smarkaczowi bana - ewentualnie przymusowe wakacje na jakiś okres czasu bo się czytać tych pierdół nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smigales czasem w okolicach Ligoty (tej Katowickiej, nie kolo Rybnika) z jakas niewiasta w czwartek ostatni jesli sie nie myle? No chyba ze teraz to takie popularne moto i nawet na ligocie mamy "swojego" Rocketa ;) Kolor sie zgadzal ale blachy nie widzialem niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smigales czasem w okolicach Ligoty (tej Katowickiej, nie kolo Rybnika) z jakas niewiasta w czwartek ostatni jesli sie nie myle? No chyba ze teraz to takie popularne moto i nawet na ligocie mamy "swojego" Rocketa ;) Kolor sie zgadzal ale blachy nie widzialem niestety...
Byłem. Zbieg okoliczności, że mnie zobaczyłeś, bo byłem tam przez moment. O ile pamiętam to przed 19... ;)
kurde a mi sie wydawało ze jestem agresywny i az sie przerazilem, a tu prosze, sa lepsi ode mnie.a co do samego motocykla to fajna rzecza jest moment żyroskopowy jaki generuje silnik po dodaniu gazu na wolnych obrotach. az sie maszyna podnosi. kolejna sprawa ze jak na tgo typu sprzet calkiem spoko sie prowadzi. w stosunku do intruza 1800 nawet swietnie.
Sam jestem zaskoczony, bo prowadzi się jak złoto... A pozycja jak panoczek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje na Rockecie przejechac sie raz...zrobilem tym okolo 50 km i powiem jedno - maszyna jest potezna, a ja wychowany na innych maszynach niz almaturka nawet tak potezna bylem w szoku Rockety fajne sprzety, ale jesli mialbym siadac na big bika o charakterystyce chopper/classic to jednak wolalbym VTX 1800 ale rockety to jednak potwory
VTX jest przepiękny. Ale za dużo ich jeździ, poza tym jednak to przyspieszenie.... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty za zakup maszyny.Kawał potwora.A poza tym to FORUM się bardzo zmieniło, kidyś każdy był nastawiony do siebie pozytywnie a teraz to jak czytam po niektóre posty "dziewczyn" :-) to mnie głowa boli :-)
no tak to jest jak os sie staje modne i kazdy drech kupuje bo koledzy tez maja a poza tym laski lepiej leca. spoko jest szansa ze znow na beeeemki sie przesiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie bijesz?
nie do ciebie bo ie na ozy nie widzialem a motocykl ktory kupiles to mało dresowa maszyna. chodzi mi o tych wszystkich ciekawych rycerzy ortalionu spod dysko ktorzy podążając za trendami kupuja ostre sprzęty czym mocniejsze tym lepsze a najlepiej jak jest to erłan i pozniej robia rozne dziwne akcje na miesie itd itd giemul ty sie nie stresuj, ta twoja sie nie nadaje. mnie chodiz o takie ze szklanymi drzwiami i workami na smieci na szybach no i z zenonami 1000 0000 K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.