Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Offtop Z Tematu Riii


patyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dragstar czytałem ok. roku temu różne wypowiedzi zygmusc i nie trafiłem na takie, które by kogoś obrażały, lub ze względu na które nie miałbym wierzyć w jego słowa. Pamiętam, że afera była w sprawie tematu o pracy, który założył. Chyba nikt wtedy z oferty zygmusc nie skorzystał, ale krytykowało wielu. Żyjemy w dziwnym świecie kontrastów, czasem życie daje nam szanse, a my ich nie wykorzystujemy bo jeśli coś jest zbyt piękne, to wydaje się niemożliwe. Nie pojęte jest dla mnie to, że w taki sposób obrażasz kogokolwiek na forum, nawet gdyby ten ktoś sobie zasłużył, to są kulturalne i skuteczne sposoby na jego wyrzucenie z forum.Nie wiem po co ktoś miałby nas na forum oszukiwać, a nawet jeśliby tak było, to osobiście nic po za chwilą czytania na tym nie stracę, nie potrzeba mi twardych dowodów na to, że ktoś wszedł w posiadanie danego motocykla... Po prostu gratuluję i życzę wiele przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dragstar czytałem ok. roku temu różne wypowiedzi zygmusc i nie trafiłem na takie, które by kogoś obrażały, lub ze względu na które nie miałbym wierzyć w jego słowa. Pamiętam, że afera była w sprawie tematu o pracy, który założył. Chyba nikt wtedy z oferty zygmusc nie skorzystał, ale krytykowało wielu. Żyjemy w dziwnym świecie kontrastów, czasem życie daje nam szanse, a my ich nie wykorzystujemy bo jeśli coś jest zbyt piękne, to wydaje się niemożliwe. Nie pojęte jest dla mnie to, że w taki sposób obrażasz kogokolwiek na forum, nawet gdyby ten ktoś sobie zasłużył, to są kulturalne i skuteczne sposoby na jego wyrzucenie z forum.Nie wiem po co ktoś miałby nas na forum oszukiwać, a nawet jeśliby tak było, to osobiście nic po za chwilą czytania na tym nie stracę, nie potrzeba mi twardych dowodów na to, że ktoś wszedł w posiadanie danego motocykla... Po prostu gratuluję i życzę wiele przyjemności z jazdy.
Jeśli wszedł w posiadanie tego motocykla to ok można pogratulować ,jak każdego innego. Ja za taką kasę wybrałbym na pewno inny motocykl (o gustach się nie dyskutuje) ale nie ukrywam, że mnie teraz na coś takiego nie stać. Chodzi o to że zygmusc dobitnie pokazuje wszystkim tutaj , jaki to jest nadziany. Widać ,że lubi się z tym afiszować. Wszyscy już poznali na forum jak to szybko i prężnie pnie się po szczeblach kariery w swojej firmie,podkreślając przy tym wyraźnie ,że tak na prawdę nie wiele robi tylko liczy kasę. Jeśli dodać do tego jego wcześniejsze fantastyczne historie to wszystko to buduje obraz człowieka którego nie jestem w stanie darzyć sympatią. I absolutnie nie przez zazdrość ale przez wrodzoną niechęć do takich typów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszedł w posiadanie tego motocykla to ok można pogratulować ,jak każdego innego. Ja za taką kasę wybrałbym na pewno inny motocykl (o gustach się nie dyskutuje) ale nie ukrywam, że mnie teraz na coś takiego nie stać. Chodzi o to że zygmusc dobitnie pokazuje wszystkim tutaj , jaki to jest nadziany. Widać ,że lubi się z tym afiszować. Wszyscy już poznali na forum jak to szybko i prężnie pnie się po szczeblach kariery w swojej firmie,podkreślając przy tym wyraźnie ,że tak na prawdę nie wiele robi tylko liczy kasę. Jeśli dodać do tego jego wcześniejsze fantastyczne historie to wszystko to buduje obraz człowieka którego nie jestem w stanie darzyć sympatią. I absolutnie nie przez zazdrość ale przez wrodzoną niechęć do takich typów.
Dragstar jak to mowi stare przysłowie"Życz a bedzie Ci życzone".Jak Zygmusc ma to niech sie cieszy jak doszedł do tego sam to niech jeszcze bardziej sie cieszy.Jak dostał od rodziców,w spadku jest w mafi.......życie niektórzy maja inni nie. Mnie to chyba w życiu na taka rakiete nie bedzie stać.I Kazdy ma to na co go stac.I chyba wazne na tym forum ze motocykl a nie za ile czy jaki.Coraz wiecej osob sie tu kłoci wykluca o cos wogóle dziwnie sie tu robi na forum.13k uzytkowników z czego ciagle jedne i te same sie widzi pisac a jeszce czasem o glupie rzeczy sie kłócą.Wiem od tego jest forum zeby wyrazac swoje zdanie.Dajmy se na luz wszyscy jest łądna pogoda dzis mozna wieczorem wyciagnac maszyny i sie zrelaksowac........A zygmusc Tobie gratuluje jescze raz sprzeta i mometu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chodzi o to że zygmusc dobitnie pokazuje wszystkim tutaj , jaki to jest nadziany. Widać ,że lubi się z tym afiszować. Wszyscy już poznali na forum jak to szybko i prężnie pnie się po szczeblach kariery w swojej firmie,podkreślając przy tym wyraźnie ,że tak na prawdę nie wiele robi tylko liczy kasę. Jeśli dodać do tego jego wcześniejsze fantastyczne historie to wszystko to buduje obraz człowieka którego nie jestem w stanie darzyć sympatią.
szczerze to siedze na forum od kilku lat, kojarze zygmunta jescze gdy mial V-maxa.. Na forum gdy pojawil sie rok temu, bylo w miare ok, potem zaproponowal prace w Akumie i nagle wszyscy sie zaczeli nasmiewac z niego, ze z tym wyskoczyl...Ja rowniez mam ogloszenie na forum o tym, ze szukam handlowca do branzy motocyklowej i jakos sie z tego nikt nie smieje (pomijam juz fakt niektorych nadeslanych Cv, czy osob ktore byly zapraszane na rozmowe, po czym stwierdzaly ze wyslaly to tak sobie lub po prostu ze nie interesuje ich praca w tej branzy). To, ze zaproponowal taka prace - po prostu kazdy chce jakos zarabiac i jesli nie okrada nikogo i nie oszukuje to podziwiam osoby, ktore swoja praca potrafia sie utrzymac z tego i calkiem niezle zyc.Nigdy jednak, nie obrazil nikogo (chyba ze sie myle), nigdy nie chwalil sie kasa (no chyba ze pochwalenie sie nowym nabytkiem za 66,990 zlna ktory Cie nie stac jest chwaleniem sie swoja kasa.. ja mam tez nowego gixera i wg sie chwale???)).Chyba faktycznie Twoje posty swiadcza o wyjatkowej frustracji, ze cie nie stac... niestety jednak taka naturaj est ze gdy sasiadowi dobrze sie powodzi na zachodzie to sasiad sie cieszy bo wie ze moze liczyc na pomoc, a w polsce gdy sie dobrze powodzi to trzeba....no wlasnie.. pokazujesz swoja frustracje ze cie nie stac? to wez sie do pracy, idz do akuny, mlm czy mcdonaldsa na nocki - moze cie bedzie stac....??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman - na wszystkie swoje motocykle które miałem zapracowałem sumiennie tyrając po 8 godzin dziennie ,bywało ,że 7 dni w tygodniu a nie zawsze były to motocykle dużo tańsze od jego rakiety wiec nie wyjeżdżaj mi tu z tekstem typu weź się do pracy i idź na nocki do mcDonalda i przestań pier.... o frustracjach , bo nie chodzi tu o to kogo na jakiego szpeja stać ale o to ,że nie trawie takich typów jak on i nie muszę bezpośrednio tłumaczyć dlaczego. Wszystkie motocykle przy jego rockecie to już tylko motorynki i teraz trzeba uważać ,żeby kogoś nie zdmuchnął z drogi przy wyprzedzaniu. Tak bardzo obrósł w piórka . I nie sam fakt kupna rocketa świadczy o jego przechwałkach ale wcześniejsze tematy z Akuną włącznie.Wystarczy uważnie śledzić to w jakis sposób sie wypowiada. Wkrótce i tak Rocket mu się znudzi bo w planach już przecież Y2K.ps: szukanie handlowca do branży motocyklowej a próba werbowania ludzi do jego akuny na zasadzie obietnic ,że szybko zarobią na nowy motocykl , to chyba 2 różne tematy. kazdy dobrze wie jak działają takie firmy ,zresztą było już o tym pisane i nie ma co do tego wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman - na wszystkie swoje motocykle które miałem zapracowałem sumiennie tyrając po 8 godzin dziennie ,bywało ,że 7 dni w tygodniu a nie zawsze były to motocykle dużo tańsze od jego rakiety wiec nie wyjeżdżaj mi tu z tekstem typu weź się do pracy i idź na nocki do mcDonalda i przestań pier..
nic do Ciebie ani do zygmunta nie mam. Anushka napisala zeby sie nie obrazac, miesem nie rzucac a wyjechales na kolesia, mimo ze ci nic nie zrobil - troche niesmaczne..to ze ma kase, to ze sie nia chwali to jego sprawa.... ja doswiadczony zyciem wiem ze w polsce nie wolno sie niczym przechwalac bo albo Cie obrobia albo obrabuja..Ciesze sie ze wiesz jak to jest zapier.. za kase i zarabiac ciezko na motocykl bo ja rowniez, zeby spelnic swoje zachcianki, pracuje srednio 50 godzin w tygodniu i tyle.A to ze on szukał do Akuny w dziale do tego przeznaczonym na FŚM, to jego sprawa.. do mnie taka praca nie przemawia, do niektorych tez nie ale skoro ludzie z tego zyja, to ich sprawa. Po prostu wykorzystali szanse ze czlowiekowi mozna wszystko sprzedac o ile sie jest w tym dobrym. Ja rowniez to robie ale tylko dla zainteresowanych (w branzy moto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic do Ciebie ani do zygmunta nie mam. Anushka napisala zeby sie nie obrazac, miesem nie rzucac a wyjechales na kolesia, mimo ze ci nic nie zrobil - troche niesmaczne..to ze ma kase, to ze sie nia chwali to jego sprawa.... ja doswiadczony zyciem wiem ze w polsce nie wolno sie niczym przechwalac bo albo Cie obrobia albo obrabuja..Ciesze sie ze wiesz jak to jest zapier.. za kase i zarabiac ciezko na motocykl bo ja rowniez, zeby spelnic swoje zachcianki, pracuje srednio 50 godzin w tygodniu i tyle.A to ze on szukał do Akuny w dziale do tego przeznaczonym na FŚM, to jego sprawa.. do mnie taka praca nie przemawia, do niektorych tez nie ale skoro ludzie z tego zyja, to ich sprawa. Po prostu wykorzystali szanse ze czlowiekowi mozna wszystko sprzedac o ile sie jest w tym dobrym. Ja rowniez to robie ale tylko dla zainteresowanych (w branzy moto)
No i wszystko jasne ,myślę ,że nie ma sensu dalej ciągnąc tego tematu. Obraziłem go ,on w odwecie obraził mnie ,ja byłem pierwszy bo " zwykle jest tak ,że ktoś musi zacząć pierwszy" , i tyle. Wspomniałem już ,że nie toleruje pewnych osobowości dlatego czasem wypowiadam się w taki a nie inny sposób.Co więcej nie wymagam aby mnie każdy tolerował. Na takich ludzi reaguje bardzo impulsywnie. I nikt się nie musi ze mną zgadzać .Owszem czasem zamiast się negatywnie wypowiedzieć na dany temat ,czasem lepiej go przemilczeć ... ale nie koniecznie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=X_eGbfTPbGY - Bill Clintonhttp://www.youtube.com/watch?v=58lcT74tLJE - Brian Tracy

- Robert Kiyosaki

- Donald TrumpJak ktoś ma odrobinę czasu i choć trochę ochoty, to zapraszam do obejrzenia tych filmików.Szanuję każdego, kto zarobił na swój sprzęt w jakikolwiek sposób, o ile jest to uczciwe. Ja mając 17 lat zdobyłem swój pierwszy motocykl (był rok 2000, a ja jeździłem Kawasaki GPZ 750 uni track z 1984roku) i był to wtedy dla mnie najlepszy motocykl na świecie, pomimo, że tak naprawdę 16 letni motocykl to przecież zabytek.Wczoraj byłem na rewelacyjnym szkoleniu, które prowadził Brian Tracy. Trwało to cały dzień, ale chciałbym się z Wami podzielić tylko dwoma myślami, które utkwiły mi w pamięci. Szkolenie nie było na temat MLM, tylko na temat, jak odnieść sukces w życiu, tzn. jak pogodzić pracę z czasem wolnym w taki sposób, żeby odnieść sukces finansowy i mieć szczęśliwą rodzinę.Pierwsza z rzeczy, które mi utkwiły w pamięci to: człowiek sukcesu, żeby być szczęśliwym musi być człowiekiem PRAWYM. Czyli uczciwość to jest jedna z cech, która uczyni nas szczęśliwymi.Druga z tych rzeczy, to że wszystko w życiu jest do zdobycia, a jedyne pytanie, jakie powinniśmy znać, to nie "czy", tylko "JAK" da się to zrobić.Brian Tracy powiedział też, że największą wartością pod względem finansowym u człowieka jest umiejętność zarabiania pieniędzy. Jeżeli ktoś posiada taką umiejętność, to nawet jakbyś zabrał temu człowiekowi wszystko, to jest w stanie szybko wrócić do stanu finansowego sprzed tego momentu. Brian promuje jedną rzecz: MYŚLENIE. To największa, a zarazem najdroższa praca jaką wykonujemy. Świat się nie rozwija dzięki ludziom, którzy kopią rowy, tylko dzięki tym, którzy myślą. Chociaż Ci kopiący rowy pracują o wiele ciężej, jeżeli chodzi o to, co widzimy. Myślenia nie potrafimy tak zauważyć, jak faceta oblanego potem, ubrudzonego, stojącego po kolana w bagnie machającego łopatą. Dla większości ludzi to ten drugi wykonuje cięższą pracę...Oczywiście szanuję ludzi robiących nawet najprostsze i najcięższe prace, bo dzięki nim mamy prąd, węgiel, jedzenie, itd. Natomiast na nic w rozwoju świata zdałaby się ich praca, gdyby nie było kogoś, kto myśli. Sam nie chciałbym pracować w McDonalds, w Tesco, czy fizycznie, bo co prawda tak też można zarobić na swoją wymarzoną maszynę, ale jest to trudna, ciężka praca, która zabiera zbyt dużo czasu za zbyt małe pieniądze. Po prostu ta droga to jakaś wiejska dróżka, którą jedziemy do swojego celu. Ja wolę zajechać tam autostradą. Nie myśl, że MLM to najlepszy sposób, czy najszybsza droga, bo pewnie znajdziesz jakieś inne, lepsze. Ale jeżeli ktoś nie ma kapitału na start, a chce poruszać się po autostradzie, to MLM daje taką szansę.Praca w Akunie w naszym wieku jest trudna, ponieważ my mamy dobre zdrowie i nie myślimy o suplementacji. Dlatego też od tego roku zajmuję się MLM w firmie FM Group. Czyli zajmuję się tanimi kosmetykami. Ciekawy jestem, że jakoś do Avonu czy Oriflame nikt nic nie ma- przecież to też MLM.Nie powiem Ci, że MLM to bardzo dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Napiszę Ci tylko tyle- OTWÓRZ OCZY. Jeżeli masz marzenia, zadaj sobie tylko pytanie: jak to osiągnąć? Jeżeli to, co teraz robisz nie przynosi oczekiwanych efektów, to zacznij robić coś innego. Tylko głupcy robią ciągle to samo, a oczekują innych rezultatów. Jest wiele dróg do osiągnięcia własnego celu, tak że zrób wszystko, żeby wybrać najlepszą i najszybszą.Wiem, że są tu ludzie, którzy mają rewelacyjną pracę, własne biznesy, np. salony motocyklowe, itd. Trzeba brać z tych ludzi przykład, a nie negować ich, że ośmielili się robić coś bardziej dochodowego, niż my.Tazzman- nie polecam Ci zaczepianie w jakikolwiek sposób pana dragstara, bo ten jest bardzo nerwowy, obrzuci Cię mięsem, motykami, wyzwie Cię od głąbów, pajaców, itd. i jeszcze Ci powie, że Ty go w odwecie też obraziłeś, chociaż tego nie zrobisz. Ciekawe, kim jest pan dragstar, że pozwala sobie na wyzywanie od głąbów. Pewnie jest niezwykle inteligentnym, elokwentnym i wykształconym człowiekiem...P.S. Brak tolerancji przyniósł w historii takie skutki jak: nazizm, faszyzm, rasizm, obozy koncentracyjne, kuklux-klan i inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak to czytam i wydaje mi sie ze te firmy ala amway itd to faktycznie robia jakas sieczke. normalnie gosc cytuje podreczniki...kto co lubi ale nawet pieniadze nie wiem jakie nie przekonaja mnie do zapinania z akwizycja w pelnym tego slowa znaczeniu...
Kolego, bądź uprzejmy dowiedzieć się czegokolwiek na temat, na który się wypowiadasz, bo to co napisałeś to kompletna bzdura. Równie dobrze mógłbyś napisać, że Święty Mikołaj to domokrążca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad kumpel jak wyjechał parę lat temu do anglii to był normalny. taki jak my, jak przystało na faceta. Tam gdzieś się wkręcił właśnie w takie szkolenia jak to w życiu zarobić łatwe pieniądze i w ogóle bajka srajka. Pisze bloga, cytuje jakieś książki... w ogóle słowo książka u niego nigdy nie padało z ust. Na każdym kroku próbuje uleczyć ludzi... I co? i nico, wrócił z anglii, i dorabia popołudniami dłubiąc pod autem. Moje zdanie... nie przekonuje mnie łatwa kasa. Nie potrafiłbym tak. Ale to moje zdanie:)ps. zygmusc osobiście nic do Ciebie nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bądź uprzejmy dowiedzieć się czegokolwiek na temat, na który się wypowiadasz, bo to co napisałeś to kompletna bzdura. Równie dobrze mógłbyś napisać, że Święty Mikołaj to domokrążca.
A nie wydaje się Wam że jak na post w Nowe Nabytki to już zdecydowanie przegieliście??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział nowe nabytki, a koleś nam tutaj wmawia jak się zarabia, i że trzeba wstąpić do jego firmy. Pomijając fakt że moto może być na kredyt na 10 lat. Ale wmawianie nam musi być - że się ma kase, i że nic sie nie pracuje. Nie możesz sobie Zygmuncie dać na wstrzymanie ? Tazzman robi to w sposób jaki każdy z nas zna - prosta sprawa - CV, rozmowa itp... Nie wali postów na 3 strony ( chwała mu za to ), nie cytuje, nie przekonuje - czysto jasno, klarownie. Całą swoją osobą nie prezentuje słów "MAM DLA KOGOS ROBOTE I BEDZIESZ BOGATY JAK JA JAK BEDZIESZ DUZO PRACOWAC". Denerwuje tutaj każdego fakt że na chama wciskasz gadki o robocie - ludzi tutaj łączy pasja, a nie myśl naczelna "jak tutaj zarobić najszybciej i najlepiej". Chyba o To ci Dragstar się rozchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział nowe nabytki, a koleś nam tutaj wmawia jak się zarabia, i że trzeba wstąpić do jego firmy. Pomijając fakt że moto może być na kredyt na 10 lat. Ale wmawianie nam musi być - że się ma kase, i że nic sie nie pracuje. Nie możesz sobie Zygmuncie dać na wstrzymanie ? Tazzman robi to w sposób jaki każdy z nas zna - prosta sprawa - CV, rozmowa itp... Nie wali postów na 3 strony ( chwała mu za to ), nie cytuje, nie przekonuje - czysto jasno, klarownie. Całą swoją osobą nie prezentuje słów "MAM DLA KOGOS ROBOTE I BEDZIESZ BOGATY JAK JA JAK BEDZIESZ DUZO PRACOWAC". Denerwuje tutaj każdego fakt że na chama wciskasz gadki o robocie - ludzi tutaj łączy pasja, a nie myśl naczelna "jak tutaj zarobić najszybciej i najlepiej". Chyba o To ci Dragstar się rozchodzi ?
Zauważ jedynie, że ja nikogo nie próbuję nawet zachęcić do tej pracy. Temat ten wyniknął tylko z tego, że przy całym zamieszaniu w zeszłym roku z tamtym motocyklem, którego nie dostałem powstała konkluzja, że to była ściema, a MLM nie działa. Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś te słowa "MAM DLA KOGOŚ...itd.", bo nawet z kontekstu moich wypowiedzi to nie wynika, a już na pewno nie piszę takich rzeczy wprost. Chętnie w ogóle nie będę pisał o MLM, tylko po prostu muszę przestać reagować na zaczepki ;)P.S. Nie powiedziałem, że nic się nie pracuje, tylko że lepiej pracować mądrze, niż ciężko. Piszesz o tym, że potrzebujesz sposobu, który każdy zna CV, itd. Widocznie jesteś zamknięty na nowe możliwości, ale nie wypowiadaj się za wszystkich, bo możesz się przeliczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział nowe nabytki, a koleś nam tutaj wmawia jak się zarabia, i że trzeba wstąpić do jego firmy. Pomijając fakt że moto może być na kredyt na 10 lat. Ale wmawianie nam musi być - że się ma kase, i że nic sie nie pracuje. Nie możesz sobie Zygmuncie dać na wstrzymanie ? Tazzman robi to w sposób jaki każdy z nas zna - prosta sprawa - CV, rozmowa itp... Nie wali postów na 3 strony ( chwała mu za to ), nie cytuje, nie przekonuje - czysto jasno, klarownie. Całą swoją osobą nie prezentuje słów "MAM DLA KOGOS ROBOTE I BEDZIESZ BOGATY JAK JA JAK BEDZIESZ DUZO PRACOWAC". Denerwuje tutaj każdego fakt że na chama wciskasz gadki o robocie - ludzi tutaj łączy pasja, a nie myśl naczelna "jak tutaj zarobić najszybciej i najlepiej". Chyba o To ci Dragstar się rozchodzi ?
Dokładnie. Oni są tam nauczeni aby robić ludziom taką sieczkę z mózgu. Ja nie zdziwiłbym sie jakby odprawiali jakieś modły na tych swoich spotkaniach ;) Takich ludzi ciężko się pozbyć bo oni maja zakodowane we łbach aby wmawiać Ci coś czego Ty wcale nie masz zamiaru słuchać. Identyczna sytuacja jak z "kotami". Grzecznie walczyłem z nimi przez kilka lat delikatnie odmawiając przejścia na druga stronę mocy Aż któregoś ranka mnie zbudzili kiedy dopiero co zasnąłem po nocnej zmianie i po otwarciu drzwi ujrzałem wielki tytuł "Przebudźcie Się! " Poleciało kilka kur... i innych tam podobnych (aż mi się wstyd zrobiło) ale o dziwo pomogło. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Nie lubię jak mi się coś narzuca na siłę. A w każdym temacie gdzie pojawia się coś z zygmunta prędzej czy później pojawiają się też jego boskie nauki. Z takich sytuacji wychodzi ze mnie czasem ten brak tolerancji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobił się temat pamiętam go zeszlego roku o firmie Akuna no cóż gdyby jedna butelka kosztowała 50 zl to była by sprzedasz ale jak kosztuje 175zl to ludzi na to nie stać bo wiadomo jakie mamy zarobiki  Ale osobiście powiem że dobre to jest !!!!!zygmusc  moje gratki i życzę udanego sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie czepiliscie bo prawda jest taka:w pierwszym poscie zygmusc pochwalil sie nowym nabytkiem...w kolejnych postach ktos tam rzucil mlm, akune itp itd i stad wynikla cala sprawa z praca.. przeciez on nikomu pracy nie proponuje (rok temu owszem zaproponowal w akuna i zostal wysmiany).Obecnie temat schodzi nie na ten tor.. mial byc nowy motocykl a pojawily sie:1. gratulacje2. zazdrosc o moto3. frustracja o to ze niektorzy g... robia a maja wiecej niz ja4. omawianie rynku pracy5. pokazowka to co praca w firmie nastawionej na tylko i wylacznie zysk robi z czlowieka. Szkolenia w koncernach sa po to aby wyprac Ci mozg i zebys zrobil wszystko dla firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie czepiliscie bo prawda jest taka:w pierwszym poscie zygmusc pochwalil sie nowym nabytkiem...w kolejnych postach ktos tam rzucil mlm, akune itp itd i stad wynikla cala sprawa z praca.. przeciez on nikomu pracy nie proponuje (rok temu owszem zaproponowal w akuna i zostal wysmiany).Obecnie temat schodzi nie na ten tor.. mial byc nowy motocykl a pojawily sie:1. gratulacje2. zazdrosc o moto3. frustracja o to ze niektorzy g... robia a maja wiecej niz ja4. omawianie rynku pracy5. pokazowka to co praca w firmie nastawionej na tylko i wylacznie zysk robi z czlowieka. Szkolenia w koncernach sa po to aby wyprac Ci mozg i zebys zrobil wszystko dla firmy.
Masz rację- to bez sensu...Akurat na szkoleniu byłem prywatnie i to nie z mojej firmy. Często jeżdżę prywatnie na różne szkolenia, bo przydaje mi się wiedza, którą tam zdobywam.Pogoda daje w tyłek- zamiast jeździć siedzimy wkurzeni przed kompami i tu wyładowujemy swoje negatywne emocje... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale temat sie rozkrecil, nic tylko pogratulowac, nie dosc ze Zygmunt ma nowa maszyne to jego temat cieszy sie ogromnym zainteresowaniem ;)a co do MLM proponuje zalozyc takowy temat, bo widze ze jest wielkie zainteresowanie a ten dzial nie jest na takie rozmowy. co do zdan negatywnych to poprostu zal mi takich ludzi. najlepsze ze zwykle negatywne zdania maja osoby ktore pojecia o temacie nie maja.jak to ktos kiedys powiedzial: w zyciu albo trzeba umiec myslec albo ciezko pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale temat sie rozkrecil, nic tylko pogratulowac, nie dosc ze Zygmunt ma nowa maszyne to jego temat cieszy sie ogromnym zainteresowaniem ;)a co do MLM proponuje zalozyc takowy temat, bo sadze ze wiele osob sie tym nie interesuje. co do zdan negatywnych to poprostu zal mi takich ludzi. najlepsze ze zwykle negatywne zdania maja osoby ktore pojecia o temacie nie maja.jak to ktos kiedys powiedzial: w zyciu albo trzeba umiec myslec albo ciezko pracowac.
Heh... Podobno nie ważne, co mówią. Ważne, że mówią!! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie nie wniose do tematu duzo ale powiem tak :Zadna praca nie hanbi wiec czy ktos woli szybki i latwy pieniadz , czy naprawde ciezko i w pocie czola zarobiony, to juz tylko kazdego prywatna sprawa.Zygmus po mojemu juz dostal ostra zjebke za to wtedy i teraz to sie bedzie za nim ciagnac wiec proponuje dac sobie na luz wiecej jazdy mniej gadania glupot panowie...Co do Rocketa - no coz maszyna zacna ale... no drogi zygmusiu - nie dziw sie ze takie reakcje skoro juz rok temu mial byc, nie doplyna, doplynal, nie bylo itp wiec to moze zalatywac sciema lekko nie obraz sie tylko mowie jakie sa realia...Jesli naprawde sprawiles sobie takie potwora - to serdeczne gratulacje i niech sluzy jak najlepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.