Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Offtop Z Tematu Riii


patyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może to i jest twórcze i zajebiście dochodowe , ale tworzy sztuczne potrzeby dając wysokie dochody podmiotom , które są zbędne . Istnieją tylko dla tego , że same stworzyły rynek na swoje wyimaginowane produkty , wmawiając ludziom , że są one im potrzebne .
sztuczne potrzeby? hmmm a gdyby motocykle nie istnialy to mialbys potrzebe posiadania takowego? bo ja nie, ale gdyby pan kowalski zrobil pierwszy takowy, nazwal go swoim cudownym nazwiskiem, tez bym nie czul potrzeby, natomiast gdyby wydal fortune na reklame i wytworzenie we mnie potrzeby posiadania takiego sprzeta to pewnie niedlugo po obejrzeniu reklamy kupilbym motocykl.a firme ktora tak besztacie znam i zgodze sie z tym co powiedzial zygmunt, to sa kosmetyki i chemia domowa, chyba kazdy wie po co sa i ze sa potrzebne w zyciu codziennym wiec nie ma tutaj mowy o wytworzeniu potrzeby. napisalem porownanie do sytuacji gdyby nie bylo motocykli zebys zrozumial ze sie mylisz.
a ze ludziom dobry sprzedawca i go...no w papierku sprzeda to chybe czola zygmuntowi ze na sprzedazy tych rzeczy i na graniu zarobil na rocketa (przekreconegto z usa), a potem na prawdziwego rocketa zakupionego w polsce...
dokladnie, z tym ze w omawianej firmie nie chodzi o sprzedawanie ale to szczegol, natomiast podpisze sie pod Tazz'em, szacun dla Zygmunta.co do samego MLMu czyli zdaniem wiekszosci jednej wielkiej sciemy, wiekszosc i tak nie zrozumie o co w tym tak naprawde chodzi, bo boi sie uswiadomic wlasnej osobie ze inni za tak niewiele pracy zarabiaja tak wiele, utrzymujac sie w blednym przekonaniu ze z*pierdalanie na etacie w fabryce na 3 zmiany daje mu poczucie bezpieczenstwa i jest to najbardziej 'porzadna' praca jaka moglby sobie wymarzyc - w skrocie j*ebie na swojego szefa, sam ma gowno z przerobu jaki faktycznie zrobi i zyje ze swiadomoscia ze jest kryzys i go pewnego dnia ktos wy*ebie z pracy bo kryzys i w ogole, i pozegna sie ze swoja bezpieczna i 'porzadna praca'. i co wtedy? ale i wam zycze wszystkiego dobrego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z marketingoiem to MLM ma sporo wspolnego ale najwiecej z kreowaniem sztucznego łancuszka posredników. te ziółka z akuny to zwykły syrok ktory z aptee kosztuje 4zeta tylko dokladajac do tego całą piramidke posredników robi sie dwie stówy. ot cała sprawajak ktos jest głupi to to łyka i kupuje taki badziew a ci co to wciskaja zacieraja rece. nie stoje po zadnej z tych stron i tyle w tym temacie natomiast rozprawianie na temat tego ze ten jest chu**em ze tak robi to bzdura bo prawa nie łamie a ze moralnie jest to srednie to sprawa indywidualna zwana potocznie sumieniem. Trolsky rewelacyjne te noże. ty tak sam recznie od poczatku do konca je robisz??robią wrazenie. gratuluje zdolności. pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z marketingoiem to MLM ma sporo wspolnego ale najwiecej z kreowaniem sztucznego łancuszka posredników. te ziółka z akuny to zwykły syrok ktory z aptee kosztuje 4zeta tylko dokladajac do tego całą piramidke posredników robi sie dwie stówy. ot cała sprawajak ktos jest głupi to to łyka i kupuje taki badziew a ci co to wciskaja zacieraja rece. nie stoje po zadnej z tych stron i tyle w tym temacie natomiast rozprawianie na temat tego ze ten jest chu**em ze tak robi to bzdura bo prawa nie łamie a ze moralnie jest to srednie to sprawa indywidualna zwana potocznie sumieniem. Trolsky rewelacyjne te noże. ty tak sam recznie od poczatku do konca je robisz??robią wrazenie. gratuluje zdolności. pozazdroscic
Każdemu z osobna muszę chyba pisać, że współpracuję z firmą, która sprzedaje tanie kosmetyki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w którymkolwiek temacie wypowiada się Zygmusc to zawsze będzie filozofia marketingu. Prędzej czy później ale będzie ;)
A jak wypowiada się dragstar firestorm, to robi zadymę. Prędzej, czy później, ale robi ;)P.S. Chciałbym uprzejmie zauważyć, że to nie ja poruszam ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Chciałbym uprzejmie zauważyć, że to nie ja poruszam ten temat.
oliwy do ognia dodało jakies dziecko neostrady ktore logowało sie wczoraj o 22:38 ale nie miało juz odwagi tu zajrzec i napisac znow coś mądrego.Bart_b - tak , noz zaczyna u mnie zywot jako kupa rozgrzanego metalu na kowadle a konczy jak na zdjeciach ze strony. Nie jest tez to moj wyuczony zawód, to jedynie hobby ktorym zajmuje sie po pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwy do ognia dodało jakies dziecko neostrady ktore logowało sie wczoraj o 22:38 ale nie miało juz odwagi tu zajrzec i napisac znow coś mądrego.Bart_b - tak , noz zaczyna u mnie zywot jako kupa rozgrzanego metalu na kowadle a konczy jak na zdjeciach ze strony. Nie jest tez to moj wyuczony zawód, to jedynie hobby ktorym zajmuje sie po pracy.
Noże świetne. Tak samo, jak zdjęcia. Sam je fotografujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wracając do nabytku Zygusia.. fajny motoor..gratkiale właściciel lekko zakręcony jak ślimak w skorupie.a i poglądy mocno kontrowersyjne... żal mi takich ludzi, którzy mają sprany mózg zachodnimi baniolukami na temat wyższości shitu nad innym ciu*lstwami. Uważam że są to bardzo nieszczęśliwi ludzie, brak im własnego zdania a opinie które wyrażają pochodzą z wykładów, szkoleń i innego typu marketingowego szajsu, są poprostu zniewoleni - żyją w matrixie którzy sobie sami zbudowali...- odpowiem na pytanie które zada kolega z RIII, co za faken pomiocik daje takie teksty jestem mężem i ojcem, pracuje w polskiej firmie z polskim kapitałem, w lengłiczu Zygusia jako sales area menager i dostarczam ( ups. sprzedaję)- dobre i drogie produkty z branzy budowlanejp/sFaktem jest że u mnie z tolerancją jest na bakier, uwielbiam czarne na ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wracając do nabytku Zygusia.. fajny motoor..gratkiale właściciel lekko zakręcony jak ślimak w skorupie.a i poglądy mocno kontrowersyjne... żal mi takich ludzi, którzy mają sprany mózg zachodnimi baniolukami na temat wyższości shitu nad innym ciu*lstwami. Uważam że są to bardzo nieszczęśliwi ludzie, brak im własnego zdania a opinie które wyrażają pochodzą z wykładów, szkoleń i innego typu marketingowego szajsu, są poprostu zniewoleni - żyją w matrixie którzy sobie sami zbudowali...- odpowiem na pytanie które zada kolega z RIII, co za faken pomiocik daje takie teksty jestem mężem i ojcem, pracuje w polskiej firmie z polskim kapitałem, w lengłiczu Zygusia jako sales area menager i dostarczam ( ups. sprzedaję)- dobre i drogie produkty z branzy budowlanejp/sFaktem jest że u mnie z tolerancją jest na bakier, uwielbiam czarne na ziemi...
FM Group to firma Polska. Firma dostarczająca produkty- tanie perfumy, to firma Perfand. Też Polska. Firma robi 25-30 mln obrotu miesięcznego na całym świecie, choć większość wypłat zbierają Polacy, którzy są najbardziej zaangażowani, stąd można powiedzieć, że nie jeden ojciec i niejedna matka jest w stanie dzięki współpracy z tą firmą zarobić na godne utrzymanie, studia i inne potrzeby swoich dzieci.W przeciwieństwie do Ciebie nie będę Cię obrażał- nie czuję takiej potrzeby, bo Twoja opinia lata mi koło... Zastanów, kto z nas jest bardziej nieszczęśliwy. Nawet jeżeli ja żyję w matrixie, to powiem Ci, że tu jest całkiem przyjemnie Ty, jeżeli chcesz, stąpaj sobie twardo po (Twoim zdaniem) jedynym realnym świecie. Tylko nie rozglądaj się za bardzo na boki na innych, bo widzę, że Twój brak tolerancji i zwykła zawiść mogą przyprawić Cię o wrzody żołądka, a tego Ci również nie życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wielkie słowa..nie mam chęci ciebie obrażać wyrażam swoja opinie, a cały dowcip polega że miejsce w którym się znajdujemy to forum..więc twoja opinia mi również lata jak kilo na zicherce.Nie wiem w którym momencie zauważyłeś że przemawia przezemnie zawiść ? to nie zawiść tylko żal !Żal mi "waszego" pokolenia, dwudziesto paro-latków i nic więcej, wiem o czym mówię bo pracuję z dziewczyną która ma podobne zajawki jak ty. ( i nie obrażaj się ...). Podejście "Was" do życia to: 1.grubości portfela, 2. co już mam, co chce mieć a co mi się należy !!!suma sumarum - komercyjny konsumpcyjny styl egzystencji zwanej z wolna przez "was" życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuna skończyła się, jak miałem 6 lat. Więc nie wymagaj ode mnie, żebym klepał biedę, tak jak Wasze pokolenie. Owszem, grubość portfela jest dla mnie istotna, ale pieniądze nie są dla mnie celem samym w sobie- są raczej środkiem do realizowania swoich marzeń. A że dużo marzę, potrzebuję dużo tych środków Jeżeli żal Ci, że w młodym pokoleniu są ludzie, którzy mają większe ambicje, niż przeżyć życie do emerytury rąbiąc na etacie za pieniądze, które jedynie na co pozwalają, to na przeżycie między wypłatami, a później spędzać na emeryturze życie w taki sposób, że jedyna rozrywka, to jak człowiek nasika do słoiczka i posiedzi sobie z kolegami na poczekalni w przychodni, no to żałuj dalej.Ja mam trochę większe ambicje i na pewno zrobię wszystko, żeby to osiągnąć. A do tego- czy tego chcesz, czy nie, są potrzebne pieniądze. Z resztą jak do wszystkiego w dzisiejszych czasach.A w błędzie są Ci, którzy myślą, że szukamy naiwniaków, którym wciskamy nasze produkty. Ten biznes polega na selekcji. To JA wyłaniam ludzi, z którymi chcę współpracować, a nie oni wybierają mnie. Nie muszę nikogo niezainteresowanego namawiać na tego typu zajęcie. Poza tym nie sprzedaję żadnych produktów, bo tak ja, jak i moi współpracownicy kupujemy produkty tylko na własne potrzeby, bezpośrednio w firmie. Ja w ogóle nie mam kontaktu ze sprzedażą. Wśród ludzi są tacy, którzy to zanegują- i bardzo dobrze. Mi wystarczy dotrzeć do tych, którzy podzielą moje zdanie. Od stycznia do dzisiaj wybudowałem strukturę, w której współpracuje 700 osób. Są to ludzie, którzy są bardziej otwarci na nowe możliwości i jest ich więcej, niż Ci się wydaje. Nie każdy jest tak ograniczony w swoim światku, jak Ty- gdzie nie dopuszczasz żadnych innych możliwości, niż te, które znasz. Jakby na świecie byli tylko ludzie z Twoimi poglądami, świat stałby w miejscu. Bill Gates też był wyśmiewany, jak mówił, że spowoduje, że w każdym domu na świecie będzie komputer, w czasach, gdy wybitni profesorowie wypowiadali się, że 3 komputery zaspokoją potrzeby obliczeniowe całego świata. Do tego w złości Gates dodawał, że dodatkowo na każdym z tych komputerów będzie jego oprogramowanie. Na dzień dzisiejszy każdy z nas ma komputer, a tak naprawdę po kilka (telefony komórkowe, samochody, itd). Przyszłość należy do wizjonerów. Czy tego chcesz, czy nie.Że już nie wspomnę o polskich realiach, gdzie ja- będąc inżynierem informatyki o specjalności telekomunikacja i sieci komputerowe i kończąc magistra z informatyki stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim mogę dostać co najwyżej pracę za 2-3 tys zł na rękę... Gdzie to wystarcza mi na paliwo. A gdzie życie?Ale masz rację, zawsze można strzelić sobie w łeb, zamiast kombinować, jak osiągnąć coś więcej...

w sumie zygmusc robimy niezły offtopik ale ten temat tak ma i trzeba sie z tym pogodzic ;)Tak, zdjecia sam robie, lubie łaczyc pasje jesli tylko sie da
Sprzedajesz też noże?Guma załatana- idę polatać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dalej mi jest ciebie żal, masz swoje racje i tylko one są najważniejsze ( wielka szkoda), warto kolego czasami ( pewnie w twoim mentalnym świecie to się nie opłaca - przez chwilę się zastanowić, posłuchać !!! innych nawet jeśli wydają ci się na pozór głupi oni tez mają dużo do powiedzenia a ich uwagi mogą ciebie pozytywnie zmotywować..zauważając coś po co nawet byś się nie schylił... Z przykrością stwierdzam że nadajesz na innych falach niż ja, liczę że na RIII nie jeżdzą tylko takie obiekty jak TY?! )znając życie jakby chińczyli zrobili motor z silnikiem od awionetki też były twoim marzeniem.....bez komentarza...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ziółka z akuny to zwykły syrok ktory z aptee kosztuje 4zeta tylko dokladajac do tego całą piramidke posredników robi sie dwie stówy. ot cała sprawajak ktos jest głupi to to łyka i kupuje taki badziew a ci co to wciskaja zacieraja rece.
I tutaj się niestety mylisz. 4 letnia córeczka mojej znajomej walczy z rakiem..., a właściwie walczy cała rodzina..na małej w ciągu 2 lat lekarez przetestowali większość tych "syropków" i wyobraź sobie, że po wyniszczającej chemii dojść małej do siebie pomogło Alveo z akuny...nie może być mowy o efekcie placebo bo mała sobie nic nie wkręci. Na szczęście popraw jest wyraźna i - może jest to jeszcze efekt przyjmowania innych wzmacniaczy, ale rodzice ttwierdzą, że po Alveo mała się czuje o wiele lepiej...dodoam, że ludzie nie są bogaci, a na ratrowanie dzicka zaciągnęli potężne kredyty...także czasem kombinacje pewnych ziół/witamin/minerałów mogą pomóc. Nie na każdego zadziała akurat ten suplement czy inny, ale to nie oznacza że nie zadziała wogóle i jest to badziew...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] Nie wiem w którym momencie zauważyłeś że przemawia przezemnie zawiść ? to nie zawiść tylko żal !Żal mi "waszego" pokolenia, dwudziesto paro-latków i nic więcej, wiem o czym mówię bo pracuję z dziewczyną która ma podobne zajawki jak ty. ( i nie obrażaj się ...). Podejście "Was" do życia to: 1.grubości portfela, 2. co już mam, co chce mieć a co mi się należy !!!suma sumarum - komercyjny konsumpcyjny styl egzystencji zwanej z wolna przez "was" życiem.
rozne cele, rozne priorytety, zauwaz prosze ja Ciebie, ze jak Ty byles 25latkiem to pokolenie Twoich rodzicow mialo takie samo zdanie (rozne) w stosunku do Twojego pokolenia jak Ty teraz do naszego pokolenia.czasy sie zmieniaja i albo idziesz z postepem albo stoisz w miejscu a nawet niektorzy sie cofaja.ja sie ciesze ze mam takie poglady jakie mam, i Ty na pewno majac 25 lat tez sadziles ze idziesz w dobrym kierunku, a teraz mozesz nam powiedziec czy miales racje czy moze zmienilo sie wszystko jak sie ustatkowales?sadze ze oba pokolenia moga sie uczyc od siebie i nie potrzebne jest tutaj obrzucanie sie miesem bo nie o to chodzi, kwestia akceptacji i wyrozumialosci.to tak jak zawzieci motocyklisci obrzucaja miesem puszkarzy ze sie wleka, ze wymuszaja, ale sami nie widza winy u siebie robiac na drodze co chca, zagrazajac innym uczestnikom ruchu. poprostu niektorzy ludzie wymagaja od innych tego do czego sami roszcza sobie prawa.a jak chcecie takie zawziete rozmowy prowadzic o MLMie to zapraszam dzis do chudowa na 18.30 tam bedzie czas i miejsce to sobie porozmawiamy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie udzielałem, ale czuję, że muszę w końcu napisać, skoro to już taki off topic.Maszyna ładna, pogratulować (bez zazdrości).Sam jestem młodym człowiekiem, przedwczoraj odebrałem świadectwo maturalne, a firmę prowadzę już parę ładnych miesięcy i zaczyna coraz bardziej prosperować (branża budowlana.. Otworzyłem ją zaledwie kilka miesięcy po 18. urodzinach. Tak gwoli wstępu.Krissos- widzisz tak jakby sam sobie przeczysz, piszesz, że jesteś nietolerancyjny, więc po co wdajesz się w dyskusję? Żyjesz tak jak ktoś napisał, myśląc, iż etat w fabryce, czy jakikolwiek inny jest podstawą systemu. Guzik prawda, faktem niezaprzeczalnym jest to, że musi to istnieć, ale całe szczęście jest coś takiego jak nadmuchiwany wszędzie kryzys. Bogu dzięki (acz niewierzący jestem), że przyszedł, bo to co zaczynało się wyprawiać (miliardowe dopłaty do nikomu nie potrzebnych stoczni chociażby) przerastało wszelkie myśli. Ale też nie o tym. Piszesz, że dla młodych ważne są tylko pieniądze- mylisz się. Znam masę ludzi, z wieloma współpracuję, większość z nich zarabia po to by korzystać z życia, kupując motocykle, samochody, gadżety. Nie, nie przysłania im to świata wokół, po prostu cieszą się z życia, chcą od niego jak najwięcej, nie po to by tylko konsumować, lecz także by niejako duchowo zbierać radosć z niego płynącą. Wychowałeś się w komuniźmie, przykro mi z tego powodu. Lecz nie masz prawa, by tak jechać po tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć, którzy chcą coś znaczyć, a nie tylko klepać kolejne partie rzeczy, które my młodzi będziemy eksploatować. Całe szczęście, że tego "betonu komunistycznego jest coraz mniej".Wracając do kosmetyków FM, sam je wybrałem, po tym gdy znajomy dał mi je spróbować, jakość podobna do tych, za które w Sephorze zapłacisz prawie 10 razy tyle. Akuna i te wszystkie podobne, to czysty biznes. Może to działa, może nie. Ludzie są naiwni, dają się mamić i kupują to, później działa placebo i już! Popatrz ile zbędnych rzeczy jest dookoła, chociażby motocykle. Po co Ci on? Możesz dochodzić pieszo do pracy. Po co komuś maść akuny? Żeby sobie poprawić swoje "doładowanie" duchowe i tyle. Tak samo motocykle. Na koniec żeby nie było aż takiego offtopicu, naprawdę zacna maszyna, acz nie w moim typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bill Gates też był wyśmiewany, jak mówił, że spowoduje, że w każdym domu na świecie będzie komputer, w czasach, gdy wybitni profesorowie wypowiadali się, że 3 komputery zaspokoją potrzeby obliczeniowe całego świata. Do tego w złości Gates dodawał, że dodatkowo na każdym z tych komputerów będzie jego oprogramowanie.
Widzisz , polecam zagłębić się w historię . To nie jego oprogramowanie ma każdy z nas w swoim domu . On najzwyczajniej w świecie oszwabił masę programistów od których "pożyczył " sobie bez ich wiedzy i zgody te programy .Połączył je w system i orzynał jako swoje dzieło . Dzisiaj ma do nich prawa bo stać go na prawnicze zabawy . Jak taka persona jest dla ciebie wzorem do naśladowania , to ja cie przepraszam , nie mam więcej pytań .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul mylisz sie, gates wykorzystal prace znajomych ze studiow po to by sklecic caly system do kupy, oni dobrze wiedzieli co sie swieci ale mieli w tym finansowy udzial wiec wykonali swoja prace, tak samo jak firmy budowlane stawiaja centrum handlowe, myslisz ze sami go wybuduja od A do Z? zdziwilbys sie ilu podwykonawcow zatrudniaja a oni jakos nie sa wypisani jako firma ktora postawila centrum handlowe, lecz firma glowna. Ta sama zasada. Gates jest przykladem wlasnie jak robic biznes, swietny gosc!A popatrz na briana tracy'ego, co o nim powiesz? Gosc jest jednym z najlepszych handlowcow na swiecie, a wiesz czym sie zajmuje? Tylko i wylacznie robi szkolenia na calym swiecie za ktore od glowy bierze 2500zl (w polsce), ma od cholery ludzi na szkoleniach i kasy wiecej niz potrzebuje ale robi to dalej, pewnie powiesz ze robi wode z mozgu tym ludziom co tam chodza, ale to jest ograniczone patrzenie na temat, bo po takich szkoleniach handlowcy robia o ok 40% wieksza sprzedaz.Czy on robi cos zlego? Poprostu szkoli ludzi jak sprzedawac skutecznie, ale Twoje patrzenie na sprawe pewnie bedzie wygladac tak ze uczy ludzi robic innych w bambuko.Na kazda sprawe mozna spojrzec pozytywnie i negatywnie, to Twoj wybor jak na to patrzysz, ale swiata nie zmienisz, co najwyzej mozesz go zrazic do siebie i zrobic mine zbitego psa na koniec bo nikt Cie nie kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chłopaki, macie rację ;) Wszyscy młodzi, którzy jesteśmy przedsiębiorczy i chcemy czegoś od życia jesteśmy odludkami. Krissos- rzeczywiście nie rozmawiam z ludźmi na temat pracy na taśmie w fabryce, czy innej, bo mi w mojej jest dobrze. Jak facet ma tyle seksu w domu, że zaspokaja to jego potrzeby, to nie szuka seksu na zewnątrz. Tak samo jeżeli masz robotę, która zaspokaja wszystkie Twoje potrzeby, nie szukasz niczego na zewnątrz. Dlatego nie mam potrzeby słuchać o innych formach zarabiania, bo ta mnie w pełni satysfakcjonuje. A skoro jesteś nietolerancyjny, to po prostu nie czytaj tego tematu, bo tak jak pisałem, źle to wpłynie na Twoje zdrowie i nawet Alveo Ci nie pomoże ;)Jestem człowiekiem otwartym na nowe możliwości i pozytywnie nastawionym do życia i takimi ludźmi chcę się otaczać. Dlatego też widzę, że nie wszyscy z forum będą moimi dobrymi kolegami i z niektórymi będę unikał jakichkolwiek rozmów. Na całe szczęście widzę, że jest tu dużo ludzi, którzy podzielają moje poglądy, że życie to nie tylko robota i wieczorem "Moda na sukces" z przerwą na losowanie totolotka. Są już tacy, którzy zauważają, że los można wziąć w swoje ręce, a życie może być pełne pasji. Chociaż niektórzy tutaj niestety są tak skrzywdzeni przez realia, w jakich zostali wychowani, że niestety to do nich nie dociera.Ja nie neguję Waszego sposobu zarabiania- jak tylko jesteście szczęśliwi, to bardzo się cieszę. Uprzejmie proszę również, żebyście zeszli ze mnie, bo te dyskusje i tak są o niczym. Jak Wam się nie podoba, co robię, to nie próbujcie mnie nawracać jak krzyżowcy, bo to i tak nic nie da, tylko poszukajcie innych tematów z innymi ludźmi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul mylisz sie, gates wykorzystal prace znajomych ze studiow po to by sklecic caly system do kupy, oni dobrze wiedzieli co sie swieci ale mieli w tym finansowy udzial
skąd ty masz takie informacje ???????? Ludzie których odszukał do dzisiaj jeżdzą za nim z snajperkami , czekając na odpowiedni moment .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ty masz takie informacje ???????? Ludzie których odszukał do dzisiaj jeżdzą za nim z snajperkami , czekając na odpowiedni moment .
][_, ([]) ][_, tekst swietny, moze w podstawowce by sie ktos nabral masz jakies fakty ktorymi mozesz podeprzec swoja wypowiedz? czy tylko tak poprostu napisales kolejna bzdure ktora Ci wpadla do glowy? sluchaj, sprawa jest prosta, Gates pokazuje sie publicznie bardzo czesto, a gdyby tak sie obawial o 'snajperow' to raczej by sie chowal, chodzil z ochrona typu vip, a niestety nie dzieje sie tak. poza tym, co Ty myslisz ze tak trudno jest kogos zdjac ze snajperki? gdyby bylo tak jak mowisz to dawno Gates by byl pod ziemia anyway zgodze sie z Toba ze jest wiele osob ktore go niecierpia, bo gosc zrobil prawie ze monopol na system operacyjny, dobrze ze jeszcze jest Mac i Linux bo mialby zupelny monopol, aczkolwiek Mac w europie nie jest popularny tak jak w usa i niestety ma znacznie mniejsza sprzedaz za co wlasnie Gates'a nie cierpia producenci pozostalych systemow operacyjnych.ale z drugiej strony, przyznam Ci Giemul, swietna prowokacja z Twojej strony, trzeba bylo jeszcze dodac usmieszek na koncu to wszyscy by to wzieli za zart z tymi snajperami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.