Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i wychodzi na to ze na forum są:1. normalni ludzie, ktorzy rozmawiaja ze soba, sa tolerancyjni i mają jakies tam doswiadczenie i pojecie o motocyklach2. mlodzi gniewni smarkacze, ktorzy tylko jak kundle potrafia nalatywac grupami i pisac mnustwo mondrych wywoduf, a gdy tylko ktos napisze cos trudniejszego to nie potrafia podniesc rekawicy...niestety do tych pierwszych im brakuje i ogarniecia rozumku i doswiadczenie motocyklowego, czego szczerze im zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Chociaż chyba nie wszyscy tak pozytywnie
Eeee tam, grunt ze masz maszyne, pochwaliles sie, jedna z najlepszych forumowych zagadek sie rozwiazala i teraz wszyscy za to pija badz pili No i zeby nie bylo, bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy zycze! Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun zygmusc.za rocket'a (widziałem w ustroniu bordowego i myślałem że Twój) też ale bardziej za biznes którym na niego zarobiłeś. Jak deklarujesz nie wiele pracujesz a wyniki są - i o to w tym chodzi.Wbrew wcześniejszym głosom nie jest to kradzież tylko .... sprzedaż nie ważne czy herbatki, opony, kosmetyki, pieniądze czy np. gówno dla ogrodników.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stópek padam Waszmośći , pokazałeś klatę z wosami jak sie patrzy Udowodniłeś że masz jaja ale musieliśmy cie przyciskać do ściany jak esbecja kolaboranta . Ale kitów Akunowskich ci i tak nie wybaczę , nie siej propagandy biznesowej na forum proszę , bo krzywdę sobie tylko tym robisz , tu trochę inny zort ludzi jest ( chyba) . GRATULUJĘ sprzęcicha i radochy życzę z jazdy ! Mam nadzieję że to nie na pokaz maszyneria jest kupiona tylko do fyrlania , jak się już napocisz w tej swojej "robocie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Tazziu napiszesz kogo masz na myśli ?
wszystkie dzieci neostrady, wszystkich tych ktorzy zamiast zajmowac sie jezdzeniem na motocyklu sledza kazdy watek forum i w kazdym musza dodac swoje cenne uwagi, wszystkich tych ktorzy wszystko najlepiej wiedza (chociaz wiadomo ze g... wiedza) ale najlepiej wypisuja i opisuja brednie nie ruszajac dups..a zza ekranu, wszystkich tych ktorzy w zyciu jechali jako plecak raz w zyciu max 100 km/h z sasiadem kolegi kuzyna ciotecznego wujka Staszka a wypisuja jak jazda szybka zle wplywa na opinie nas czyli motocyklistow, wszystkich tych ktorzy staraja sie pokazac jacy to sa fajni na forum a tak naprawde wiekszosc z ludzi znajacych sie nie zna ich w realu i jeszcze wiekszosc z tych ktorzy wiedza albo slyszeli jak to jest fajnie na nim jezdzic ale nie maja pojecia jak to jest ciezko na niego zarobic, lub nie wiedza jak to jest wtopic 30 tys (kasy ktorej pewnie przez kolejne 10 lat nie zobacza )np tak jak zygmusci wszystko jasne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj juz fotek nie ma bo je jakiś nadpobudliwy admin usunął
nie wiem co masz na myśli, wyraźnie napisałem, że usunąłem na prośbę założyciela.o jakiej nadpobudliwości piszesz?p.s. Tazzman czytając niektóre posty, między innymi ten na który odpisałem, doskonale Cię rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dzieci neostrady, wszystkich tych ktorzy zamiast zajmowac sie jezdzeniem na motocyklu sledza kazdy watek forum i w kazdym musza dodac swoje cenne uwagi, wszystkich tych ktorzy wszystko najlepiej wiedza (chociaz wiadomo ze g... wiedza) ale najlepiej wypisuja i opisuja brednie nie ruszajac dups..a zza ekranu, wszystkich tych ktorzy w zyciu jechali jako plecak raz w zyciu max 100 km/h z sasiadem kolegi kuzyna ciotecznego wujka Staszka a wypisuja jak jazda szybka zle wplywa na opinie nas czyli motocyklistow, wszystkich tych ktorzy staraja sie pokazac jacy to sa fajni na forum a tak naprawde wiekszosc z ludzi znajacych sie nie zna ich w realu i jeszcze wiekszosc z tych ktorzy wiedza albo slyszeli jak to jest fajnie na nim jezdzic ale nie maja pojecia jak to jest ciezko na niego zarobic, lub nie wiedza jak to jest wtopic 30 tys (kasy ktorej pewnie przez kolejne 10 lat nie zobacza )np tak jak zygmusci wszystko jasne ?
A ty zamiast jeszcze pospać to niezwykle realistyczną encyklopedię forumową tworzysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i patrzcie waszmoście. Nie wydaje mi się żeby gównem rzucali tylko młodzi forumowicze. Była jak zawsze silna watacha "gnojociepów" która sie pluła i prześcigała w rzucaniu kąśliwych uwag, złośliwości i tym podobnych. Jestem ciekaw jak się teraz czują Zyga a przez telefon coś napominałeś o czymś innym... czyżby jednak sentyment to 3 cylindrów?? Zdzwonimy się jeszcze Zyga Uważaj na życzliwców co teraz wpadną w depresję żeby ci który powietrza nie spuścił Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wychodzi na to ze na forum są:1. normalni ludzie, ktorzy rozmawiaja ze soba, sa tolerancyjni i mają jakies tam doswiadczenie i pojecie o motocyklach2. mlodzi gniewni smarkacze, ktorzy tylko jak kundle potrafia nalatywac grupami i pisac mnustwo mondrych wywoduf, a gdy tylko ktos napisze cos trudniejszego to nie potrafia podniesc rekawicy...niestety do tych pierwszych im brakuje i ogarniecia rozumku i doswiadczenie motocyklowego, czego szczerze im zycze.
3. Ludzie, ktorzy maja w dupie takie watki i tylko to czytaja z politowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu MLM i i kwestii którą poruszył Giemul, czyli marż dystrybutorów i cen produktów. Pomyślcie sami ile w rzeczywistości kosztuje taki załóżmy jogurt? Przecież na cenę każdego produktu składają się marża producenta, dystrybutora czy hurtownika, detalisty. Oprócz tego obwarowany jest kosztami marketingu, merchandisingu, transportu, itd... Firmy działające w networku w bardzo sprytny sposób obcięły jeden z największych kosztów jakim bez wątpienia jest marketing i promocja produktów. Widzieliście kiedykolwiek reklamę tych "cudownych" herbatek ziołowych czy innych soków o niezwykłym działaniu w telewizji? Nie ma potrzeby globalnego reklamowania, bo zajmuje się tym spora grupa dystrybutorów czy też "partnerów biznesowych ;) ". Zresztą szczerze powiedziawszy, to cały handel to jeden wielki szwindel. Gdzie się nie ruszysz i nie spojrzysz, tam jesteś nabijany w butelkę i nawet o tym nie wiesz. Przekaz podprogowy, techniki socjologiczne, czy choćby głupie ułożenie towaru na półce powoduje, że kupujemy dany produkt. Zresztą merchandising to nie tylko część marketingu, jest to wręcz sztuka na którą nieustannie głowią się największe tuzy handlu ;) . Jeśli ktoś potrafi sprzedać produkt którego nie potrzebujemy, a wręcz udowodnić nam iż jest on niezbędny to chwała mu za to, jeśli tylko nie ucieka się do oszustwa. Jeżeli ktoś może godnie żyć ze sprzedaży perfum nie pracując przy tym ciężko, to nie można go nazwać darmozjadem. Wykorzystał szansę i tyle. Nie poruszam tutaj kwestii moralnych, bo to tak naprawdę indywidualna sprawa. Zresztą podobnie jest z prawdą. Jak to powiedział mój profesor od filozofii, są 3 rodzaje prawdy: jedna prawda, święta prawda i gówno prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ...
la la la laaa .Kolego podejmuję rękawice , bo ........ ciekawi mnie czy użyjecie w dyskusji innych argumentów ,niż te które już słyszałem wcześniej.Więc :- popatrz na cenę nawet super markowych herbat i ziół , które są dostępne w sieciach ogólnie dostępnych ( nawet w sieciach markowych aptek które maja marże z kosmosu ) i porównaj je z towarem dostępnym w sektach MLM. Skąd bierze się tak wysoka cena w MLM ? Z zaawansowanej technologii? Z kosmicznej wydajności ? BZDURA !!! Tylko i wyłącznie z tego ,że istnieje drabina , którą trzeba podpierać . - specyfika opisywania cech oferowanych towarów . To juz w ogóle mistrzostwo świata jest . Propaganda Gebelsowska przy metodach stosowanych przez MLM to pryszczyk na dupie niemowlaka jest . Jak chcesz , możemy się zagłębić w szczegóły.- łapanki w brukowcach , forach i innych miejscach , gdzie można wyhaczyć ludzi o specyficznych cechach , podatnych na działanie argumentów "pierwszej wody"Tak gwoli oddania racji stanu- ja nie jestem wojownikiem o wolność i demokrację bo mam w dupie wszelkie wojny , ale razi mnie robienie z ludzi jeleni i dla tego pokazuję drugą stronę tej bajki . A poznałem ją od podszewki i to takiej naprawdę przy dupie noszonej . W czasach jak w Polskę wchodziły takie "geszefty" kilkanaście lat temu , byłem w to zaangażowany dość poważnie , poznałem ludzi , sposoby , systemy. I odrzuciło mnie to ,ze taki interes jest moralnie , DLA MNIE, nieatrakcyjny delikatnie rzecz ujmując .Kasa to nie wszystko , co w życiu się liczy , ale nie dla wszystkich to jest tak oczywiste jak dla mnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałęm wcześniej, moralność to rzecz względna i nie ma sensu na ten temat dyskutować. Sam osobiście nie bawię się w MLM, ale temat mnie interesuje z czysto teoretycznego punktu widzenia. Jeśli możesz napisz coś na temat opisu cech produktów oferowanych w networku. Z chęcią poczytam i dowiem się czegoś nowego. Ale nie chciałbym, abyś bazował na Alveo mości Giemulu, bo z daleka ściemą zalatuje i nie warto nawet o tym specyfiku wspominać. Jest gro firm bazujących na networku, których produkty są wysokiej jakości ( Zepter) i w tym wypadku za jakość trzeba zapłacić, a z drugiej strony są firmy jak np. Avon czy Oriflame oferujące towary dobrej jakości i w przystępnych cenach, niejednokrotnie niższych, niż produktów "markowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz coś na temat opisu cech produktów oferowanych w networku
podaj jakiś fikcyjny produkt - zapodam ci tekst , ale podejrzewam ,że jesteś już tak w temacie ,że sam wymyślił byś podobną bajdurę , bo to generalnie bardzo prostackie teksty są .Albo nie , ludzie za takie lanie wody kupują Rockety , nie będę ci za darmo sponsorował życia w HiEndzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.