Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coz to za bazar sie tu z forum zrobil ostatnio... co tym razem - "nowy" Amway? Zepter? Wszystko oczywiscie najnowsze i najlepsze, a producent az pali sie wziac ludzi z ulicy i dac im pensie po kilka tysiecy za sprzedaz produktu, ktory naturalnie sprzedaje sie sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt pewnie Rocketem objeżdża świati niema czasu żeby do nas zajżećbo mu nie wierzylismya on po pół roku czekania na przystaniodebrał kontenerale sie pomylili i dali mu kontener pełen bananówpo opyleniu na rynku bananówbyło go stać na rocketa(czyt. pocketa)i teraz jest w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem moją przygodę z motocyklami, mając 17 lat (9lat temu), to wśród motocyklistów panowała bardzo duża solidarność. Wtedy, jakby ktoś mnie wyrolował na tyle kasy, to Brać Motocyklowa wstawiłaby się za mną, a przynajmniej pocieszyła dobrym słowem. Dzisiaj- jeżeli ktoś zostanie oszukany na tyle kasy, to motocykliści tylko zacierają ręce, bo mają temat do sensacji i do napierdzielania się przez cały rok z tej sytuacji.Rzeczywiście Triumph nie dopłynął. Zaliczki wysłałem 30 tys zł i sprawa ląduje w sądzie, chociaż nie wiem, czy uda mi się cokolwiek odzyskać. Nikomu nie życzę takiej sytuacji, bo myślę, że Wasze szydzenie bierze się tylko stąd, że nigdy w takiej sytuacji nie byliście. Tak że zastanówcie się trochę i spróbujcie się postawić w mojej sytuacji.Była to droga nauka, ale przynajmniej trochę otwarła mi oczy na "forumowe środowisko". Oczywiście nie generalizuję, bo jest tu masę świetnych ludzi, od których dostałem wiadomości na priv, ale niektórzy na forum pokazali, na co ich stać.Ale sądy sądami- uważam, że pomimo porażek nie można się załamywać i zawsze trzeba realizować swoje cele, dlatego kupiłem drugi motocykl i już sobie śmigam... Pozdrowienia dla wszystkich szyderców ;)P.S. Tak naprawdę, to trochę mi Was żal. Ale rozumiem, że chcąc w sobie zagłuszyć kompleksy, zamieniacie się w krzykaczy. Mam nadzieję, że przynajmniej daje Wam to choć trochę radości... P.S. 2. Na drugi motocykl też zarobiłem w MLM. Kolego Sebek- napisz, o jaką firmę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem moją przygodę z motocyklami, mając 17 lat (9lat temu), to wśród motocyklistów panowała bardzo duża solidarność. Wtedy, jakby ktoś mnie wyrolował na tyle kasy, to Brać Motocyklowa wstawiłaby się za mną, a przynajmniej pocieszyła dobrym słowem. Dzisiaj- jeżeli ktoś zostanie oszukany na tyle kasy, to motocykliści tylko zacierają ręce, bo mają temat do sensacji i do napierdzielania się przez cały rok z tej sytuacji.
Zyyyygmuuuś kooopęęęę laaattt myśleliśmy, że jeszcze w porcie jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.