Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A nie chcesz czegoś może nam sprzedać ? Albo zaproponować byznes piramidkowy ? Bo jeśli jesteś tutaj tylko po to żeby pofanzolić kilkadziesiąd postów, a potem zaporoponować byznes i się stracić, to soooorrrrrryyyyy - to ma być motocyklista ? Najbardziej podoba mi sie fakt że ktoś znika jak ludzie zaczynają mieć podejrzenia - np. brak rocketa i wciskanie kitów:DP.S. - ktoś widział TEGO byłego Vmaxa ale nie na zdjęciach tylko w real?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dawno cię tu nie było
Bywałem dość często, jedynie nic nie pisałem, bo zajmowałem się czymś innym. Teraz mogę sobie już trochę dychnąć ;)
To tego Rocketa masz czy nie?
"Tego" konkretnego (na którego wtedy czekałem) nie mam. Tak, jak wcześniej pisałem, facet mnie wyrolował i zaliczka w postaci 11400$ przepadła. Sprawa idzie do sądu, ale boję się, że i tak nic nie odzyskam. Teraz uczony doświadczeniem (a zarazem zdeterminowany w spełnianiu marzeń) kupiłem sobie drugiego Rocketa, tym razem w Polsce.
przeca zdjecia wrzuciłes swojego rocketa na forum
Tamte zdjęcia, które mam w profilu to są z reklamówki Triumpha. Zamieściłem je po tym, jak przelałem kasę do Stanów i byłem przekonany, że lada dzień dostanę swój motocykl.
A nie chcesz czegoś może nam sprzedać ? Albo zaproponować byznes piramidkowy ? Bo jeśli jesteś tutaj tylko po to żeby pofanzolić kilkadziesiąd postów, a potem zaporoponować byznes i się stracić, to soooorrrrrryyyyy - to ma być motocyklista ? Najbardziej podoba mi sie fakt że ktoś znika jak ludzie zaczynają mieć podejrzenia - np. brak rocketa i wciskanie kitów:DP.S. - ktoś widział TEGO byłego Vmaxa ale nie na zdjęciach tylko w real?
Tobie bym nic nie zaproponował, nawet gdybyś mnie bardzo prosił. Nie muszę Ci niczego udowadniać, placku...
kogo tu przywialo, no nie pojawiales sie dlugo na forum, pochwal sie maszyna nie
No... Muszę sobie fotki na nim zrobić i wtedy zamieszczę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte zdjęcia, które mam w profilu to są z reklamówki Triumpha. Zamieściłem je po tym, jak przelałem kasę do Stanów i byłem przekonany, że lada dzień dostanę swój motocykl.Tobie bym nic nie zaproponował, nawet gdybyś mnie bardzo prosił. Nie muszę Ci niczego udowadniać, placku...No... Muszę sobie fotki na nim zrobić i wtedy zamieszczę ;)
Krotko mowiac jak powiada pismo :Uwierzcie, a bedzie Wam dane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Osobiscie stawiam na ponton, ale sa tez teorie z kontenerem Najpierw go wysylali z USA przez miesiac, pozniej pisales ze statku nie chca rozladowac, a teraz... kolejna nowa teoria.
Wtedy przekazywałem to, co mi mówił znajomy, który miał go sprowadzić. Ciekawy jestem, jakbyś się czuł, gdyby Ciebie ktoś zrobił na taką kasę... Teraz motocykl kupiłem w Polsce, żeby uniknąć drugi raz takich nerwów. Ale nie wiem, co masz na myśli pisząc o "nowej teorii"...?
No to zamieść foty w odpowiednim dziale a wtedy chyba wszystkim niedowiarkom zamkniesz usta ;)
Tak będę musiał zrobić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem moją przygodę z motocyklami, mając 17 lat (9lat temu), to wśród motocyklistów panowała bardzo duża solidarność. Wtedy, jakby ktoś mnie wyrolował na tyle kasy, to Brać Motocyklowa wstawiłaby się za mną, a przynajmniej pocieszyła dobrym słowem. Dzisiaj- jeżeli ktoś zostanie oszukany na tyle kasy, to motocykliści tylko zacierają ręce, bo mają temat do sensacji i do napierdzielania się przez cały rok z tej sytuacji.Rzeczywiście Triumph nie dopłynął. Zaliczki wysłałem 30 tys zł i sprawa ląduje w sądzie, chociaż nie wiem, czy uda mi się cokolwiek odzyskać. Nikomu nie życzę takiej sytuacji, bo myślę, że Wasze szydzenie bierze się tylko stąd, że nigdy w takiej sytuacji nie byliście. Tak że zastanówcie się trochę i spróbujcie się postawić w mojej sytuacji.Była to droga nauka, ale przynajmniej trochę otwarła mi oczy na "forumowe środowisko". Oczywiście nie generalizuję, bo jest tu masę świetnych ludzi, od których dostałem wiadomości na priv, ale niektórzy na forum pokazali, na co ich stać.Ale sądy sądami- uważam, że pomimo porażek nie można się załamywać i zawsze trzeba realizować swoje cele, dlatego kupiłem drugi motocykl i już sobie śmigam... Pozdrowienia dla wszystkich szyderców ;)P.S. Tak naprawdę, to trochę mi Was żal. Ale rozumiem, że chcąc w sobie zagłuszyć kompleksy, zamieniacie się w krzykaczy. Mam nadzieję, że przynajmniej daje Wam to choć trochę radości... P.S. 2. Na drugi motocykl też zarobiłem w MLM. Kolego Sebek- napisz, o jaką firmę chodzi.
przykre jest to co piszesz, podaj nr konta napewno każdy z nas "braci motocyklowych" o których piszesz stanie za tobą murem i wpłaci jakas sumę zeby ci zrekompensowac taka strate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre jest to co piszesz, podaj nr konta napewno każdy z nas "braci motocyklowych" o których piszesz stanie za tobą murem i wpłaci jakas sumę zeby ci zrekompensowac taka strate
Nawet nie chce mi się Ci tłumaczyć, o co mi chodzi, bo po tej wypowiedzi pokazujesz, że i tak nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
Teraz kupiłeś moto w polsze ? Rocketa którego masz w opisie?? Nie mogłeś kupić od razu w polsze?
Mogłem kupić od razu, ale wtedy o wiele korzystniej było kupować w Stanach- motocykle są tam od 30-50% tańsze, jeszcze przy kursie dolara, który wtedy był. Tak że po prostu skusiłem się na to, że będę miał ten motocykl dużo taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtopic ;)W mlm niewątpliwie tkwi bardzo duży potencjał zarobkowy, ale powiedz mi zygmusc, czy sprzedawanie herbatki ziołowej jako panaceum na wszystko jest Twoim zdaniem do końca moralne?
jeżeli ktoś to sprzedaje jako panaceum, to na pewno nie. 1. Alveo to tylko suplement diety- witaminy, makro i mikro elementy, pierwiastki śladowe pochodzenia roślinnego. I tak przedstawiam ten preparat. Na pewno na korzystny wpływ na organizm, tak jak owoce, zdrowa żywność, natomiast to nie jest lek 2. Nikomu tego nie sprzedaje- ludzie sami sobie kupują Alveo w firmie, a ja dostaje prowizję od obrotu. Skoro ludzie pani to kupują, to przecież nie mogę tego zabronić i to jest na pewno na równi moralne z Twoja praca, bo cokolwiek robisz- ludzie na to tak samo wydają swoje pieniądze i to nie kwestia tego, że Ty chcesz, żeby to mieli lub z tego korzystali, tylko oni chcą, więc kupują. Tylko Ty pewnie nie jesteś w stanie zaproponować takich możliwości. 3. Główny mój dochód mam z Mlm w branży kosmetycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wsio jasne. Ciekawiło mnie to, bo spotkałem się z "współpracownikiem" Akuny, który twierdził, iż jest to niemalże cudowny lek... A z jaką firmą kosmetyczną współpracujesz, jeżeli można wiedzieć? Avon, Oriflame, FM Group?
Przy takiej ilości dystrybutorów z Akuny na pewno znajdziesz wielu napalenców, którzy opowiadają przeróżne historie. Alveo to dobry preparat, robiony w idealnych warunkach, uzupełnia różne niedobory i mogę go z czystym sumieniem polecać- sam stosuje, jednak nie doszukiwał bym się jakichś nadprzyrodzonych jego właściwości, bo to dalej jest po prostu suplement, jak wiele innych, o których możesz się dowiedzieć chociażby z reklam. Jest to jednak produkt z górnej półki, jeżeli chodzi o jakość.Jeżeli chodzi o kosmetyki- od stycznia zająłem się fm group i jestem zaskoczony rozwojem w stosunku do wlożonej pracy. Widzę, że jesteś zorientowany w tematyce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi masz zajebisty avatar A co do MLM, spotkanie z Amway skutecznie ugruntowało moje spojżenie na powiązanych z podobnymi sposobami sprzedaży jako na biznes dla gości w znoszonych gajerach.Nie chcę nikogo urazić i chętnie poczytam drugą stronę jak sprawa wygląda w oczach pracowników.pzdrkjujik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.