Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Arczi masz zajebisty avatar A co do MLM, spotkanie z Amway skutecznie ugruntowało moje spojżenie na powiązanych z podobnymi sposobami sprzedaży jako na biznes dla gości w znoszonych gajerach.Nie chcę nikogo urazić i chętnie poczytam drugą stronę jak sprawa wygląda w oczach pracowników.pzdrkjujik
Napiszę Ci szczerze, że teraz, kiedy już odnoszę sukcesy w MLM, nie czuję wewnętrznej potrzeby zmieniania światopoglądu ludzi, czy czyichś przekonań. Bo tak naprawdę nie ma dla mnie większego znaczenia to, czy wszyscy nas postrzegają dobrze, czy są ludzie, którzy postrzegają źle.Ale piszesz, że chętnie poczytasz, to Ci napiszę może inaczej i coś zauważysz.Dzisiaj:9:30 - obudziłem się10:00 - wstałem10-12- kąpiel, śniadanie12- zaglądam na system z FM- przybyło od wczoraj 5 osób i ludzie kupili produktów za 2000zł (system aktualizują co godzinę)12:30 - jadę do wujka na kawę16 - wróciłem z kawy, zjadłem obiad17 - piszę teraz tego posta17:20- ~19:30 - idę umyć i odkurzyć samochód, umyć motocykl20:00-21:00 - pracuję - robię telekonferencję internetową (gadam trochę do ludzi przez internet)21- 02 czas wolnyJutro:Wyjeżdżam ze znajomymi do Wrocławia- 0 pracy - konferencję prowadzi mój menadżerŚroda - mam godzinę pracy- od 20-21Czwartek - chcę odwiedzić rodzinkę w Krakowie, zaliczyć park wodny, mam jedno spotkanie z FM Group w Sosnowcu i jak się uda, to wrócę do domu na telekonferencjęPiątek - 16 spotkanie w Katowicach (około godzinki)Weekend...Oczywiście nie każdy tydzień tak wygląda- staram się robić tak, żeby w tygodniu robić jakieś 3-4 spotkań, na których przedstawiam biznes, ale przez moją leniwą naturę udaje mi się to co 2 tydzień...10 czerwca dostanę z FM Group przelew i już po dzisiejszym obrocie widzę, że w tym miesiącu wypłacą mi około 130% w porównaniu do zeszłego miesiąca...Aha- stać mnie na nowe garnitury i mam ich trochę... ;)P.S. Po tym, co Ci napisałem na górze być może zrozumiesz, że śmieję się z ludzi, którzy potępiają MLM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam taki rozkład dnia: Wstaję rano o 06:300 jem śniadanko, biorę prysznic i wychodzę do pracy przeważnie na 08:00Od 8:00 do 12:00 siedzę sobie przy biurku i udaję że pracuje ;) w międzyczasie piję kawę i słucham radia.o 12:00 do 13:00 idę sobie na spacer po mieście porozmawiać z ludźmi o ich problemach Wracam i siedzę sobie przy biurku tak do 18:00 w międzyczasie zjem pączka lub pizze. O 16.00 jadę samochodem na obiad do domu. Co około tydzień wpływają mi pieniążki na konto Stać mnie na samochód, motocykl i utrzymanie mieszkania Samochód ma 10 lat motocykl prawie 20 lat mieszkanie wynajmuję Zygmuś załatw mi taką fuchę ps: nie podziękowałeś za życzenia urodzinowe a były szczere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki rozkład dnia: Wstaję rano o 06:300 jem śniadanko, biorę prysznic i wychodzę do pracy przeważnie na 08:00Od 8:00 do 12:00 siedzę sobie przy biurku i udaję że pracuje ;) w międzyczasie piję kawę i słucham radia.o 12:00 do 13:00 idę sobie na spacer po mieście porozmawiać z ludźmi o ich problemach Wracam i siedzę sobie przy biurku tak do 18:00 w międzyczasie zjem pączka lub pizze. O 16.00 jadę samochodem na obiad do domu. Co około tydzień wpływają mi pieniążki na konto Stać mnie na samochód, motocykl i utrzymanie mieszkania Samochód ma 10 lat motocykl prawie 20 lat mieszkanie wynajmuję Zygmuś załatw mi taką fuchę ps: nie podziękowałeś za życzenia urodzinowe a były szczere
Zatem dziękuję ;)Mój samochód jest też stary, bo ma 5 lat, motocykl ma nahuśtane już 3500km Co prawda nie siedzę przed biurkiem, ale nie muszę nic udawać- ja po prostu prawie nie pracuję Z ludźmi nie gadam o problemach, tylko o sukcesach- to mnie wprawia w lepszy nastrój Autko czyste- idę do motocykla ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmozjad jesteś i tyle . Drabinki to wabik dla naiwnych . Mnie tylko dziwi ,że po krachu Amway'a jeszcze ludzie nie strzelają do przedstawicieli drabiniastych firm pukających im do drzwi, do niektórych fakty nie przemawiają . Sprzedawanie produktu nie wiem jak nawet cudownego ( wartego 10 centów ) za 100 dolców , bo trzeba opłacić bandę darmozjadów po drodze to zajebisty interes ,ale z drugiej strony - zwykły szwindel . Cudowne preparaty były na świecie od zarania jego dziejów i zawsze znajdowali się leszcze którzy łykali bajdurzenia sprzedających je naciągaczy , nic nowego i nic odkrywczego .To ,że żyjesz jak żyjesz jest spowodowane li tylko tym ,że trafiłeś przypadkiem do tego geszeftu w czasie gdy drabina była jeszcze mała , nic więcej .Pociskanie tym którzy teraz tam naiwnie wstępują że też będą mieli taki sam miód to KŁAMSTWO - ŚWIADOMIE POWIELANE DLA SWOJEGO ZYSKU !!!!! Ale fajnie że ci dobry humor dopisuje , to najważniejsze w końcu . Robisz tu zamęt , obiecujesz cuda wianki , potem pociskasz kity ,że mi się aż monitor marszczy i wreszcie wracasz jak ci czerwona lampka miga , bo poczytałeś post potencjalnego łosia . Taki kozak jesteś , spisz na chajsie a nie masz cyfraka ? Gibaj do garażu i cykaj foty tego ROKETA , bo jak widzisz czytając te forum ,ci co znają twoją historię mają silne powody by wątpić w twoją prawdomówność . Jakoś po twoich ostatnich występach na forum , Rocketów nam tu nie przybyło ! Czyżby wszystkich walneli w rogi sprytniejsi od ciebie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak ... strasznie ale to strasznie Wam współczuję Żaden z Was w rozkładach dnia nie zaznaczył wspaniałego seksu ...Nawet zwykłego seksu Nic.Biedulki, wujek Kjujik zakutasi i za was ... pzdrkjujik
Faktycznie Kjujik masz rację a więc dopisuję: godzina 23:00 jak moja już śpi to wtedy jest czas na odrobinę seksu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak ... strasznie ale to strasznie Wam współczuję Żaden z Was w rozkładach dnia nie zaznaczył wspaniałego seksu ...Nawet zwykłego seksu Nic.Biedulki, wujek Kjujik zakutasi i za was ... pzdrkjujik
Erotoman gawędziarz? P.S Zygmusc,ino zdjęcie tego Rockieta to z dzisiejszą gazetą zrób,bo na necie poszukać to też sobie możemy.A motyw z tym że w Wichrowej galerii jest zdjęcie akurat Twojego moto to też dobre posunięcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmozjad jesteś i tyle . Drabinki to wabik dla naiwnych . Mnie tylko dziwi ,że po krachu Amway'a jeszcze ludzie nie strzelają do przedstawicieli drabiniastych firm pukających im do drzwi, do niektórych fakty nie przemawiają . Sprzedawanie produktu nie wiem jak nawet cudownego ( wartego 10 centów ) za 100 dolców , bo trzeba opłacić bandę darmozjadów po drodze to zajebisty interes ,ale z drugiej strony - zwykły szwindel . Cudowne preparaty były na świecie od zarania jego dziejów i zawsze znajdowali się leszcze którzy łykali bajdurzenia sprzedających je naciągaczy , nic nowego i nic odkrywczego .To ,że żyjesz jak żyjesz jest spowodowane li tylko tym ,że trafiłeś przypadkiem do tego geszeftu w czasie gdy drabina była jeszcze mała , nic więcej .Pociskanie tym którzy teraz tam naiwnie wstępują że też będą mieli taki sam miód to KŁAMSTWO - ŚWIADOMIE POWIELANE DLA SWOJEGO ZYSKU !!!!! Ale fajnie że ci dobry humor dopisuje , to najważniejsze w końcu . Robisz tu zamęt , obiecujesz cuda wianki , potem pociskasz kity ,że mi się aż monitor marszczy i wreszcie wracasz jak ci czerwona lampka miga , bo poczytałeś post potencjalnego łosia . Taki kozak jesteś , spisz na chajsie a nie masz cyfraka ? Gibaj do garażu i cykaj foty tego ROKETA , bo jak widzisz czytając te forum ,ci co znają twoją historię mają silne powody by wątpić w twoją prawdomówność . Jakoś po twoich ostatnich występach na forum , Rocketów nam tu nie przybyło ! Czyżby wszystkich walneli w rogi sprytniejsi od ciebie ???
Oczywiście ze wszystkim tym, co napisałeś się zgodzę Cyfraka mam, motorek wyczyszczony, więc jadę zrobić fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni temat z Krokietem był zabawniejszy jak zygmuś pociaskał wszystkim kity o swojej herbatce a potem nagle zniknął : )temat był wesoły miał chyba ze 20 stron, cała ta Akuna Matata to banda złodziei, tutaj też zaczyna się Telenowela bo Zygmusiowi i jego herabtkom na tym forum nikt nie wierzy - dałeś gościu wielką plamę ze swoimi herbatkami, krokietami, naciąganiami i akordeonem.Pozdrawiam wszystkich szyderców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat był wesoły miał chyba ze 20 stron, cała ta Akuna Matata to banda złodziei, tutaj też zaczyna się Telenowela bo Zygmusiowi i jego herabtkom na tym forum nikt nie wierzy - dałeś gościu wielką plamę ze swoimi herbatkami, krokietami, naciąganiami i akordeonem.
Mnie sie tam podoba i teraz ALe bije sie w piers (waleczna) ze nic nie przebije nierozladowanego Rocketa na statku co to plywal po morzach i oceanach.ps. teraz to bym byl sklonny uwierzyc ze statku nierozladowali, bo akurat stoczniowcy i dokerzy pojechali szturmowac Warszawe. A jak juz rozladowali, to echac sie nie da, bo opony zakosili coby je spalic pod Sejmem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni temat z Krokietem był zabawniejszy jak zygmuś pociaskał wszystkim kity o swojej herbatce a potem nagle zniknął : )temat był wesoły miał chyba ze 20 stron, cała ta Akuna Matata to banda złodziei, tutaj też zaczyna się Telenowela bo Zygmusiowi i jego herabtkom na tym forum nikt nie wierzy - dałeś gościu wielką plamę ze swoimi herbatkami, krokietami, naciąganiami i akordeonem.Pozdrawiam wszystkich szyderców
Heh... Ciekawe kogo na co naciągnąłem... Współczuję frustracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać koledze że ma odwage pisac takie brednie nie każdy by potrafił, bo podobno ms tu jakichś kumpli i nie jest do końca anonimowyz drugiej strony trzeba miec troche niepokolei żeby próbować w taki sposób zdobywać owieczki do swojej akunowskiej zagrody, rocket czy jak pisał kiedyś Y2K to tylko kwestia czasu, albo raczej ilości zwerbowanych owieczek/barankówprzecież na formum siedzą rozumni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam podoba i teraz ALe bije sie w piers (waleczna) ze nic nie przebije nierozladowanego Rocketa na statku co to plywal po morzach i oceanach.ps. teraz to bym byl sklonny uwierzyc ze statku nierozladowali, bo akurat stoczniowcy i dokerzy pojechali szturmowac Warszawe. A jak juz rozladowali, to echac sie nie da, bo opony zakosili coby je spalic pod Sejmem
Tu pokutuje moja łatwowierność- wierzyłem gościowi w te historie, które opowiadał i Wam je przekazywałem, przez co wyszedłem na pajaca. Ale coś Wam fajnego pokażę zaraz. Tylko skoczę po dokumenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.