Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dajmy mu juz spokuj. moze spotkamy sie jutro i karniemy do ustronia. poogladamy rocketa i powdychamy swierzego luftu. Przeciez sam napisal wyzej swoje plany na jutro wiec bedzie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoooooo maaannn wierzyłem w Ciebie EDIT: co tak wszystkich zatkało ? gratulować chłopakowi
Dzięki ;) Tylko nie wiem, jak usunąć tego posta z dokumentami...
Jakiż Ty jesteś medialny
W końcu muzykant
wiedziałem że ta historia skonczy sie hapiendem Twoje zdrowie Zygmuś
Jak szanujący się amerykański film ;)
zdrowko Zygmuś
Dziękuję.
No ale to nie zmienia fucktu, że herbatka ziołowa to jedna wielka lipa ;)
Dlatego robię w kosmetykach
Jedno powiem, garaż to masz fest obciachowy pzdrkjujik
To tak tymczasowo, żeby pod chmurką nie stał ;)
Haha Zygmusc Tys je fajny synek Mialem nie pic ale taka okazje trzeba oblac! hehehe niezly temat, najwazniejsze ze my sie pozytywnie wszyscy posmiali! Zdrowko i przy okazji kope lat!
Heh... Chociaż chyba nie wszyscy tak pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w temacie nie jestem ogolnie bo starego watka nie znam, wisi mi tez czy chlopak kupil moto sprzedac bielizne, pucujac buty czy pracujac w microsofcie bo to nie moja sprawa, ale teraz sie pewnie pojawia glosy ze pozyczyl rocketa od kolegi, albo z salonu na jazde probna wzial, trzeba wiec bedzie wymyslic zadanie z gwiazdka, na szostke np. jazda na kole recytujac ode do radosci wspak, jednoczesnie trzymajac w jednej rece dzisiejsza gazete, a w drugiej flage "Kocham FŚM", wczesniej naturalnie wydrapujac nicka z forum gwoździem na baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem...No! Masz Zygmuś +10 do respectu za dotrzymanie obietnicy ;) Zwracam honor i teraz wierze(zresztą chyba nie tylko ja) że masz jednak tego rokieta Sie wzruszyłem rolmalnie...hepi end,po tych wszystkich wzlotach i upadkach,miesiącach...latach oczekiwań I wjeżdżają napisy końcowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.Tutaj macie bonus
no i znow.... jak zwykle najwiecej do komentowania i wysmiewania sie mieli "prawdziwi mlodzi motocyklisci" któzy na forum są od niedawna, sprzetami albo zacznają jezdzic albo nie jezdza jescze w ogole ale jak zwykle najwiecej musza sie udzielac w tematach i pisac najwiecej pierdół...wiecie o kogo chodzi ?))co do Akuny to nie bralem sie nigdy za to, ale znam osoby, ktore zaczely z tematem kilka lat temu ( jak zwykle kto rozpoczynal sprzedaz tego typu rzeczy) i dzisiaj calkiem niezle z tego zyja...Do waszej informacji dzieciaki:Zygmunta poznalem jescze kiedys gdy mial V-maxa (pewnie mnie nie kojarzysz) ale zachwycalem sie pod karczmą w Brennej Twoim V-maxem jakies 4 lata temu (grałeś tam wtedy na akordeonie).Szerokosci Rocketem i szkoda ze musiales filmik na yuotube wrzucac zeby udowodnic to smarkaczom =)P.S. U którego dealera kupowałeś Rocketa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.