Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Jako Dystrybutor-ciekawy Produkt.


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Skomentuję pewną informację, która pojawiła się w tym wątku.To, że różne firmy kupują półprodukty od tej samej firmy - nie oznacza wcale, że nabywają tej samej jakości towar! Nawet, jeśli wybierają pozycję o tym samym numerze katalogowym. Nie usłyszałem tego z telewizji, nie przeczytałem w internecie - ja to WIEM (np. na podstawie jednej z największych polskich firm w swojej branży, eksportującej swoje produkty/półprodukty na całą Europę i do niektórych krajów Azji). Nie wymienię nazwy tej firmy, bo to nie ma sensu - prawie wszyscy takie praktyki stosują.Dlatego informacja, że firma X i Y kupują zapachy od tej samej niemieckiej firmy Z, nie stanowi dla mnie bardzo silnego argumentu. Ale by być sprawiedliwym muszę przyznać, że to i tak o niebo lepsze, niż kupowanie przez firmę X w chińskiej firmie Q
Tylko tak naprawdę jakie to ma znaczenie? ;) W sumie niewielkie. Są to produkty tanie, więc nie wymagajmy od nich, żeby były NAJLEPSZEJ jakości. Ludzie kupując KIA czy Daewoo Leganze nie oczekują, że to to samo, co Mercedes S classe. Przecież to inny przedział cenowy. Tak samo w perfumach FM przedział cenowy to 5-10x mniej, niż oryginały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...Cudowne preparaty były na świecie od zarania jego dziejów i zawsze znajdowali się leszcze którzy łykali bajdurzenia sprzedających je naciągaczy , nic nowego i nic odkrywczego....
No... zygmusc dobry jest w te klocki . Dobry ma chłopak PR Giemul: Cudowne preparaty to wtórny produkt zachodniej cywilizacji, a dzięki socjotechnice i marketingowej otoczce da się je wcisnąć ludziom.Wiedza na temat właściwości herbat, czy ziół pozwala czerpać u prawdziwego źródła, pomijając pośredników. PO CO PPZEPŁACAĆ kupując niesprawdzone produkty typu Akuna Alveo, skoro można udać się do sklepu zielarskiego, czy modnych teraz 'Zdrowa Żywność' i za o wiele mniejsze pieniądze nabyć zioła i herbaty o sprawdzonych właściwościach. Sprawdzonych przez całą Azję, Indian i tak dalej... Polecam wybrać: - zielone chińskie herbaty, - południowo amerykańska kora drzewa Lapacho, - 'Yarba Mate Cejrowskiego', - czy afrykańskie Rooibos......i za cenę kilkunastu złotych ma się NAPRAWDĘ SPRAWDZONE produkty, które powodują, że organizm odżywa. Czysta natura, nie żadna ściema marketingowa. Sprawdziłem na sobie po rzuceniu fajek i naprawdę polecam.P.S. Do MLM i zygmusc raczej nic nie mam. Każdy orze jak może...Takie czasy (niestety?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.