Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Zabic Nude W Chlodne Dni?


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wiadomo jest, ze wiekszosc ludzi na tym forum pracuje, uczy sie, studiuje badz wszystko na raz ale wiadomo tez, ze czas zimowy i nie tylko jest po pewnym czasie meczacy. Dla tego mam do Was pytanie. Jakie macie sposoby na nude? moze jakies hobby, itp.?Jako pierwszy napisze, ze jesli juz mam nie zagospodarowany czas, a na forum wyczerpaly sie tematy do czytania to albo czytam ksiazki (ostatnio Zmierzch ), czesto tez przesiaduje na kompie probojac cos stworzyc(jakies programy, skrypty, itp.), wyciagam kumpla na bronka (jak jest kasa). W extrymalnych przypadkach czwicze czwicze kilka razy w tygodniu ale czasami jak mam mega nudny dzien albo jestem chory to czwicze w domu, rozciagam sie, i takie tam A Wy? Moze macie jakis nie typowy sposob na zabicie czasu? ;>Pozdrawiam,MadJackP.S. Jak komus sie temat nie podoba to niech nie pisze bzdur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zajęć w domu to głównie słucham muzyki w pokoju. z sposobów na nudę to odbijam se czasem piłeczką tenisową w domu a tak to... konsoleta lub komp. Po za domowe zajęcia już zostały wymienione a zapomniałbym.. jak chyba większość wieczorki często spędzam w garażu przy dwóch kołach ;> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks nie no żartuje ;) ale jak kto woli, może komuś takie coś odpowiadać ;) Fajne są odcinki na tvn Turbo o motorkach ;) wiele można się dowiedzieć Na internecie można tez wiele poczytać po prostu nic nie robić poleniuchować Sprzątać (ostatnio mam takie napady jak się nudzę ) jeść (potem trzeba niestety dietę wprowadzać ) Muchy zabijać (dziś ukatrupiłam 6 ) Gotować ;) Dokuczać rodzeństwu, znajomym, rodzinie bądź zabawy ze zwierzątkami jak się owe posiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mieszkam aktualnie sam mam dużo wolnego czasu... Praca 8 godzin, potem domowe obowiązki pranie, sprzatanie, gotowanie, zmywanie. Jak się trafi pogoda to lecę z aparatem pstrykać zdjęcia. Jednak ostatnio prawie cały wolny czas spędzam w necie i szukam wiadomości o Tundercat'ach.Jeśli ktoś się zainteresuje mogę podesłać linka do zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks nie no żartuje ;) ale jak kto woli, może komuś takie coś odpowiadać ;) Fajne są odcinki na tvn Turbo o motorkach ;) wiele można się dowiedzieć Na internecie można tez wiele poczytać po prostu nic nie robić poleniuchować Sprzątać (ostatnio mam takie napady jak się nudzę ) jeść (potem trzeba niestety dietę wprowadzać ) Muchy zabijać (dziś ukatrupiłam 6 ) Gotować ;) Dokuczać rodzeństwu, znajomym, rodzinie bądź zabawy ze zwierzątkami jak się owe posiada ;)
... i umieszczać ile się da minek w tekście (bez obrazy)jak tak czytam ze komp w nudne chwile, to aż strach pomyśłeć co by to było jakby wówczas zabrakło prądu! (pomijając laptopy) hehe ale by był armagedon!też wyrażę swoje zdanie. Ja już się bardzo nudzę to biorę za telefon/gg/fax/gołębia i umawiam się ze znajomymi na piwko - wiadomo, lub na flaszen - też nie odmówią. Basen jest świetną odskocznią w zimie! A z kolei najtaniej to wychodzi mieć drugą połówkę (choć i tu można polemizować heh), bo hobby jakie by nie było to też kosztuje, mniej lub więcej. Ja ostatnio w wolnej chwili skleciłem wzmacniacz na mosfetach mono 400W rms z filtrem subsonicznym. Ojjjj pięknie oddaje swą moc na odpowiednie subbasy:D właczając go do sieci potrafi esa wywalić (np. takiego 10A)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.