Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam :)


Najmłodszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Nazywam się Wojtek, kończę teraz 6 klase podstawówki Mam 13 lat więc wiadomo skąd nick Mieszkam w Katowicach. Na razie nie mam maszyny ale fundusze są (3000zł) i w wakacje kupię jakiegoś ścigacza z 50cc (na 99'9% bo są fochy matki). Nie bierzcie mnie za kogoś nie dojrzałego, jestem odpowiedzialny. Z motorami mam styczność od małego, Simsony i Ogary to dla mnie żadna nowość. Czasami zdarzy mi się przejechać samemu CBR-ką po osiedlu, i nie mam problemu z utrzymaniem jej Postaram się być na jakimś zlocie, ale musi być to obręb Katowic i jakieś miasta sąsiednie (Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śl., najdalej Bytom). Jeszcze raz witam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje na tym forum.Sorry, ale to forum nazywa sie Forum Śląskich Motocyklistów.w kodeksie ruchu drogowego motocykl to pojazd silnikowy o pojemnosci powyzej 50cm3Czyli na tym forum powinni byc tylko i wylacznie motocyklisci a nie motorowerzyści. Powiedzcie mi czy ktos z motocyklistów siedzi na forum poswieconych skuterom i innym piździkom???chyba nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to że nie jestem motocyklistą, nie oznacza tego że nie mogę brać udziału w życiu forum. Jestem Ślązakiem (z czego jestem dumny), a motocyklistą, z racji swojego wieku, nie jestem. Ale pomyśl, do dorosłości mam 5 lat, ni to dużo, ni mało, ale mogę bardziej wejść w ten świat, bo chyba każdy zaczynał od ogarka czy czegoś mniejszego niż motocykl. Do tego to nie jest coś takiego, jak to u nastolatków, czyli tzw. "słomiany zapał". Mogę tu pogadać z ludźmi, wymienić się spostrzeżeniami, dzięki czemu kiedyś uniknę błędu na drodze, nietrafnego kupna itp. Nawet jeżeli motor to maszyna z silnikiem powyżej 50cc, to znaczy że np. skuter z 51cm3 to już motor tak? Bo ja to tak rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje na tym forum.Sorry, ale to forum nazywa sie Forum Śląskich Motocyklistów.w kodeksie ruchu drogowego motocykl to pojazd silnikowy o pojemnosci powyzej 50cm3Czyli na tym forum powinni byc tylko i wylacznie motocyklisci a nie motorowerzyści. Powiedzcie mi czy ktos z motocyklistów siedzi na forum poswieconych skuterom i innym piździkom???chyba nie....
Co się dzieje z tymi ludźmi, że w nich taka zawiść siedzi? Skuter, to skuter, a mały motocykl, to motocykl. Tzn. ma biegi, dwa osobno dozowane hamulce i trzymasz go między nogami, pod dupą miejsca na kask (zazwyczaj) nie ma.Fajnie, że ktoś chce zaczynać od młodości jeździć motocyklami, zgodnie z prawem wsiadać na odpowiednie dla jego wieku maszyny, a nie pyta o to jak zarejestrować 125/50.YogiSc zawsze możesz poszukać forum "zapierdalam.pl", czy jakoś tak. Witam Wojtku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, baw sie dobrze i nie kombinuj za wiele No ja pierdziele...

[..]forum nazywa sie Forum Śląskich Motocyklistów.[..]Czyli na tym forum powinni byc tylko i wylacznie motocyklisci [..]
to ja spytam dlaczego siedzisz na tym forum? Jak sam napisałeś forum Śląskich , a nie zagłębiowskich..Jak mozesz w góle twierdzić, ze motorowerzyści, skuterzyści nie mogą tu być? Dalczego? Bo nie maja miedzy nogami poważnych sprzętów? To ten co motocykla nie posiada tez nie może. Bo nie ma motocykla.ten na skuterze tez nie, bo ma skuter, wiec nie jest motocyklistą.To Ty nie możesz, bo nie jesteś Ślązakiem. Heelp w jakich czasach ja zyje.Chłopie zamiast sie cieszyć, ze jakiś dzieciak nie kombinuje juz ze 125 czy tez litrami (bo teraz ta modnie) tylko chce zaczynac powolutku..chce sie od nas uczyc to Ty mu mówisz ze to miejsce nie dla niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje na tym forum.Sorry, ale to forum nazywa sie Forum Śląskich Motocyklistów.w kodeksie ruchu drogowego motocykl to pojazd silnikowy o pojemnosci powyzej 50cm3Czyli na tym forum powinni byc tylko i wylacznie motocyklisci a nie motorowerzyści. Powiedzcie mi czy ktos z motocyklistów siedzi na forum poswieconych skuterom i innym piździkom???chyba nie....
Chopie weź się puknij... Pojawia się młody człowiek a Ty mu taki tekst zasuwasz? Najmłodszego witam i życzę wytrwałości, silnej woli i rozsądku I chwała Ci chłopie za to jak zaczynasz swoją przygodę z motocyklami, oby się powiodło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, baw sie dobrze i nie kombinuj za wiele No ja pierdziele... to ja spytam dlaczego siedzisz na tym forum? Jak sam napisałeś forum Śląskich , a nie zagłębiowskich..Jak mozesz w góle twierdzić, ze motorowerzyści, skuterzyści nie mogą tu być? Dalczego? Bo nie maja miedzy nogami poważnych sprzętów? To ten co motocykla nie posiada tez nie może. Bo nie ma motocykla.ten na skuterze tez nie, bo ma skuter, wiec nie jest motocyklistą.To Ty nie możesz, bo nie jesteś Ślązakiem. Heelp w jakich czasach ja zyje.Chłopie zamiast sie cieszyć, ze jakiś dzieciak nie kombinuje juz ze 125 czy tez litrami (bo teraz ta modnie) tylko chce zaczynac powolutku..chce sie od nas uczyc to Ty mu mówisz ze to miejsce nie dla niego.
http://photos.nasza-klasa.pl/3511634/30/main/d30f1eb0cd.jpeg i wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj witaj Nie załamuj się, jeśli ktoś będzie wątpil w Twoje zainteresowania do motocykli w tym wieku. Pamiętam jak sam zaczynałem własnie w Twoim wieku (teraz jestem troszeczke starszy juz - mam 16 lat) przygodę od skutera (na dodatek chińskiego). Powiem Ci tak - jeśli masz poukładane w głowie - dojdziesz do wszystkiego Przeraża mnie tylko to, że na początek chcesz kupić RS, ja swoją TZR miałem po 6 tys km spędzonych na skuterze, na dodatek po pierwszej rundce na TZR miałem nogi jak galarete, wkońcu jak na początek to mała moc nie jest. Zdecydujesz zresztą sam jak będziesz czuł się na siłach Powodzenia i do zobaczenia w przyszłości na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtku!! Jakby internet i komutery były w 1970 roku tak jak ja zaczynałem swoją przygodę z żelaznymi rumakami to parę osób też by mnie na forum zbeształo tak jak Ciebie od siusków i gówniarzy ale nie przejmuj się , tak musi być. Ja nie zaczynałem od ogarów czy rometów tylko od Junaka. Tata przypinal mi przyczepę boczną (bo bym go nie utrzymał)potem go odpalał. dwiema rękami ściskałem sprzęgło i zaczynałem jeździć, fakt że po boiskach ale jeździłem. a w wieku 14 lat zrobiłem prawo jazdy B i A za zgodą rodziców w sądzie. Napewno sa inne czasy, ale śmiganie i latanie jest to samo. Najważniejsza Wojtku jest ocena danej sytuacji bo jazda to sa tysiące zmieniających się sytuacji w sakundach, i nie wolno NIGDY ale to NIGDY ponieść się emocjom.A reszta i doświadczenie przyjdzie samo. Pozdro i Powodzenia życzy dojrzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.