Jump to content

zajc600rr

Użytkownicy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

About zajc600rr

 • Rank
  Wąchacz spalin
 1. No o pasje ale ta ry ry już od dawna za mną chodzi. Jest piękna!!!
 2. Witam wszystkich bardzo serdecznie po dłuższej nieobecności.Jak w temacie stoję przed trudnym wyborem a mianowicie zamiany samochodu na motocykl. Jestem właścicielem dopieszczonego seata leona z 2004r i mam propozycję zamiany na Cebre 1000rr 2007 r wersja HRC Motocykle to moja miłość i pasja ale od najbliższych wysłuchuję pretensje,że to nieodpowiedzialne,że trzeba najpierw urządzić mieszkanie, spłacić kredyt, a samochód jest ważniejszy itd.Nie wiem co robić liczę na wasze rady. Pozdrawiam.
 3. Ludziska fajnie się wam gada. Mieszkanie z pustymi ścianami bez kibla idt paląca się instalacja elektryczna i wiele innych. Sporo z was ma już swoje 4 kąty, w których są podstawowe rzeczy typu pralka itd. Nie będę się rozwodził o finansach itd ale uwierzta ludziska,że musiałem tak zrobić.Ps. nie mam zamiaru nikomu udowadniać kim jestem a kim nie, ale w Chudowie byłem
 4. Dzięki tazz jakiś grosz się nazbiera na nowego sprzęta. Bez moto jak bez... Kur... nie ma nic gorszego
 5. tlusty i tak trza bydzie zrobić jakiegoś komara albo cuś. Mam na tyle wspaniałych kumpli , że będą mi użyczać swoich sprzętów(mojej rr też bo sprzedaje kumplowi) więc nie kończe z nałogiem
 6. Moja kobieta też kocha motocykle. Co do spłaty mieszkania to jeszcze 25 lat mi zostało i mowa o kolejnej pożyczce nie wchodzi w rachubę a remont trzeba zrobić
 7. spróbuj na Technoszczocie popytać. kolega tam wynajmuje. Mają dupne hale więc może miejsce się znajdzie
 8. tylko ja wiem co we mnie siedzi i jakie mam podejście to motocykli. Mogę pisać i was przekonywać a wy i tak będziecie mieć własne argumenty. Moje zdanie jest takie,że każdy kto kocha motocykle i jeździ po części jest motocyklistą.
 9. No prezes i tu się z tobą nie zgodzę Jak wcześniej mówiłem motocykle to dla mnie pasja i miłość. Niestety sytuacja finansowa zmusza mnie do takiej a nie innej decyzji i gdyby nie to w życiu nie sprzedawałbym motocykla. Nie będę się kłócił ale uwierz,że to dla mnie bolesna i trudna decyzja a co do jednosezonowca to się z tobą nie zgodzę. Czy dres jeżdżący od kilku lat nie dbający o sprzęt to motocyklista czy może motocyklistą jest koleś,który śmigał sezon ale w moto wkładał całe swoje serce i poświęcał wolną chwile żeby pośmigać?
 10. niezły sprzęt stylizowany chyba na GSX R Czym skorupka za młodu....
 11. Miałem dzwona i się pozbierałem i jeździłem. Jeździłem jeden sezon i niestety muszę sprzedać moją Perełke żeby zrobić remont mieszkania,które niedawno zakupiłem Czyli kim jestem? Motocyklistą czy jednosezonowcem? Od dziecka kochałem motocykle i tak już zostanie ale niestety drugiego sezonu nie pośmigam. Tylko się odkuję i nowa ry ry stanie w garażu.
 12. Fajer fajny takowy mi się marzy. Co do faktu potrącenia nie ma co gdybać bo nie było nas na miejscu. Tylko kierowca i gliniarz wiedzą jak było.
 13. Jaki KUR.. pościg? Co za debile to piszą. Koleś normalnie się zatrzymał nawet przez moment nie uciekał Już się zaczyna nagonka na nas.
 14. Czyli kolo sprowadził sobie moto do polski a i tak mieszkał w GB? trochę to pokręcone ale niech mu będzie. Nawet gdyby rzadko śmigał to i tak nie wierze w ten przebieg natomiast co do koloru felg i sposobie ich malowania nie zabieram głosu bo o gustach się nie rozmawia
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.