Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Profil Na Forum


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na każdym forum w sieci, u nas także są profile, w których zamieszczane są podstawowe dane informacyjne na nasz temat. Nie jest to żadne widzimisie, tylko wizytówka, która przedstawia nas w wirtualnym świecie jak normalne przywitanie w świecie rzeczywistym.Zespół moderujący prosi dlatego o uzupełnianie profilu.Jeśli komuś nie odpowiada wpisanie tych paru danych, nie musi przebywać na tym forum.Dane błędne, nieodpowiadające charakterowi danej dubryki mają być zmienione na poprawne.Jeśli osoba dostanie PW od moderatora z prośbą na uzupełnienie profilu, ma to zrobić jak najprędzej po jej przeczytaniu, w przeciwnym razie konto będzie blokowane, a nawet usuwane.Rejestrując się na forum akceptujesz jego regulamin i obowiązujące zasady, pisane jak i niepisane (dobre zachowanie).szerokości i fajnych winkli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aż specjalnie przeczytałem ponownie regulamin i nie ma tam ani słowa o obowiązku uzupełnianiania daych (w ogóle nie ma nic odnośnie podawania informacji w profilu). Netykieta też nic o takich rzeczach nie wspomina. Mnie to wali, ale niektórzy chcą być anonimowi i regulamin im tego nie zabrania, tak samo jak żadne zasady związane z kulturą - można się przedstawić po nicku i tyle.Może jakieś konkretniejsze info o co chodzi? O które dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, na ogólnopolskim jakoś nikomu nie przeszkadza i każdy ma uzupełniony profli, kto, skąd, ile lat i jakie motojak ktoś nie uzupełnia, to na drzewo z nim! i z tym również nie ma problemudziałam obecnie na kilku innych forach i jakoś tam nikt nie robi problemów i wpisuje, tutaj robi się totalna samowolka i chamówa jest odwalanamarudzicie, że modzi nic nie robią, to teraz pomarudzicie, że robiąjesteś na tym forum dosyć długo i pewnie zauważyłeś różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty - ja mialem uzupelniony o date urodzenia ale zmienilem to. Juz raz sugerowalem aby w profilu podawany byl wiek a nie data urodzenia. To jest czesc danych personalnych a ja nie chce zeby mi pozniej dzwoniono z super urodzinowa promocja.jezeli to zostanie zmienione to wpisze wiek do profilu.co do samego pomyslu to nie mam nic przeciwko. zostanie tu 400 osob z czego 150 udzielajacych sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollsky, wiek to już inna sprawaa Ty jako pierwszy zostałeś poproszony o uzupełnienie profilu i to publicznie nie ma miejscowości 'Silesia' i to jest głównym, widocznym u Ciebie powodem!dyskutował z nikim nie będę, sprawa wieku/daty urodzenia idzie do rozwiązania z adminem, może nie być wyświetlanaw razie czego nie będzie przypomnienia o urodzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o tylko przypominanie o urodzinach, ale chociażby o to, że data urodzenia często jest jednym z pytań weryfikacyjnych na infoliniach chociażby w baku itp. Na FŚM można to sprawdzić bez problemu. Co innego jak się pokazuje wiek w profilu (tak jak wszędzie), a co innego jak pełna data. Problem poruszany już kilka miesięcy temu, tak jak Ar2rM napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty jako pierwszy zostałeś poproszony o uzupełnienie profilu i to publicznie
a jaki jest termin zmiany ? tzn blokujecie konta np 1 lipca , piszecie skrypt zeby sprawdził 15000 kont czy robicie to recznie ?pomysł troche na wyrost, co innego gdyby na forum było 1000 osob a nie 15 razy tyle z czego 3/4 to tzw. "martwe dusze"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty czemu porownujesz forum ogolnopolskie do naszego ?!Dla mnie to troche smieszne jakies obwiazki wpisywania danych itd.Na jakiej podstawie bedziesz egzekwowac czy ktos podal dobre dane czy bledne znajac tylko maly % ludzi z forum ?
widze tez ktos tu jeszcze realnie mysli. pomysl jest skrajnie z dupy.co dalej ? ulubiony kolor ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie nie zgodze. czego sie boisz ze chcesz byc anonimowy? masz odwage tu pisac to uzupelnij profil tak abysmy wiedzieli z kim mamy do czynienia.po czesci pisal o tym Giemul w temacie o znaczeniu nicka. Uzupenianie danych jest poto aby pozbyc sie krzykaczy z za monitora. A lewe dane z czasem same sie zweryfikuja.
Np. Napisze ze ma 11 lat mieszka w Pulawach i co bedziesz wiedzial z kim masz do czynienia , a naprawde to bedzie zupelnie inna osoba ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie nie zgodze. czego sie boisz ze chcesz byc anonimowy? masz odwage tu pisac to uzupelnij profil tak abysmy wiedzieli z kim mamy do czynienia.
zdjecia sa w odpowiednim dziale. to jest bardziej wiarygodne niz to ze mam xx lat i mieszkam tu i tu. i tamten topic tez nie jest obowiazkowy. kto chce zamieszcza, tak samo powinno byc i w tej kwestii - kto chce zamieszcza swoje dane.chodzi o to ze w tym wypadku lepsze jest wrogiem dobrego w moim mniemaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chcecie burdelu i spamerskiego stylu, to droga wolnachciałem trochę 'porządku' wprowadzić, a porównanie do ogólnopolskiego było przykłademjakoś na forum 4x4 nikt nie robi z tego problemu, a dane szczegółowe są na porządku dziennym, żeby sobie można było z ludźmi kontakt złapać, a nie odgradzać się od nichwidzę, że nic wnieść się z zewnątrz nie damea culpa, postaram się więcej nie wykazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chcecie burdelu i spamerskiego stylu, to droga wolnachciałem trochę 'porządku' wprowadzić, a porównanie do ogólnopolskiego było przykłademjakoś na forum 4x4 nikt nie robi z tego problemu, a dane szczegółowe są na porządku dziennym, żeby sobie można było z ludźmi kontakt złapać, a nie odgradzać się od nichwidzę, że nic wnieść się z zewnątrz nie damea culpa, postaram się więcej nie wykazywać
Ogólnopolskie? Kudłaty, Ty chcesz na FŚM wnosić jakieś ZAGRANICZNE zwyczaje?! ;)W pełni Cię popieram, ale jak to się mówi: w mniej niż 51% świata nie zmienisz. Wydaje mi się, że osoby, które chcą załapać kontakt jakieś dane podadzą, a kto chce zostać anonimowy... niech sobie jest, trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.