Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Profil Na Forum


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie obowiozkowe powinno byc zdjecie identyfikujace czlonka spolecznosci (forum), imie, jakas forma komunikacji (email, tel, gg), wiek moze tez, płeć takze i lokalizacja czyli miejscowosc w ktorej mieszka. Sa to dane ktore bede zobowiazywala do jakiegos zachowania. Tylko anonimowi uzytkownicy decyduja sie zwykle na zarliwe dyskusje z wyzwiskami itp itd. Jestesmy spolecznoscia i powinnismy conieco o sobie wiedziec. Anonimowosc tu w niczym nie pomoze a znajomosc powyzszych danych z kolei nikomu nie powinna przeszkadzac.
A ja się absolutnie z tym nie zgadzam, szczególnie ze zdjęciem. Internet pełen jest idiotów i na tym forum też ich nie brakuje, którzy po numerze gg albo mailu szukają człowieka w internecie i o zgrozo poza nim.Obowiązkowe dla mnie powinno być imię, skąd się jest, motocykl czy się posiada czy nie (bez wchodzenia w szczegóły, jeśli ktoś chce to poda markę i model, jeśli nie to nie), płeć (to chyba oczywiste), data urodzenia i mail też obowiązkowo podane ale z możliwością by to użytkownik decydował o ich wyświetlaniu i o tym czy chce informować innych o swoich urodzinach. Oczywiście Pchełko nie można zapomnieć o kodzie do logowania jakimś żeby boty się już nie pojawiały (może już to zrobiłeś nie wiem) i stopniowaniu dostępu do forum. Powiedzmy w przeciągu dwóch tygodni dostęp do działów: witamy, szukam pomocy, problemy techniczne, bezpieczny motocyklista, działalność forum a później do całości. Takie moje zdanie.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No moze z fotka to przesadzilem ale nie koniecznie musi to byc portret Poza tym prawdy sa Anushka dwie:1. Jak ktos chce znalezc to i tak znajdzie niezaleznie czy masz zdjecie czy nie.2. Zauwazylem zdecydowanie ze brak zdjecia i danych powoduje tylko zwiekszona zuchwalosc osobnikow.trzecia prawda jest taka iz dla adminow i tak nikt nie jest anonimowy i w ciagu kilku godzin mozna ustalic kto to i skad.btw.w dobie naszej klasy gdzie kazdy ma swoje dane udostepnione wszem i wobec razem z tuzinami zdjec z kazdej strony uwazam ze i tu nie powinno byc z tym problemu.wez prosze ten aspekt pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze z fotka to przesadzilem ale nie koniecznie musi to byc portret Poza tym prawdy sa Anushka dwie:
gownoprawda i co jeszcze ?w dobie naszej klasy gdzie kazdy ma swoje dane udostepnione wszem i wobec razem z tuzinami zdjec z kazdej strony uwazam ze i tu nie powinno byc z tym problemu.wez prosze ten aspekt pod uwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np w ogule nie jestem zalogowana na nk, i nie lubię takich stron... Drażnią mnie jak diabli więc ich unikam... I też nie jestem za wklejaniem zdjęcia w profil.Ani zdjęcia ani nr tel ani maila....Jak ktoś chce się z kimś skontaktować może pisać na PW i wtedy po wstępnej weryfikacji sprawy się rozwiną lub nie Fakt że anonimowość sprzyja głupim tekstom i docinkom, ale nie róbmy kwalifikacji jak do pracy albo wojska.... Takie moje zdanie.Ale jakkolwiek Pcheła zadecyduje będzie się trzeba dostosować i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.