Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Profil Na Forum


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To co tu jest wymagane jest jeszcze w miarę normalne. Na forum południowców w avatarze ma być zdjęcie na motocyklu albo samego siebie, selekcji nawet podlega powitalnia gdzie jak jest za mało o sobie napisane to trzeba to poprawić i dopiero zostaje odblokowana możliwość pisania postów. Mogłem coś pokręcić co nie zmienia faktu że tu to i tak jest jeszcze luźno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum południowców w avatarze ma być zdjęcie na motocyklu albo samego siebie, selekcji nawet podlega powitalnia gdzie jak jest za mało o sobie napisane to trzeba to poprawić i dopiero zostaje odblokowana możliwość pisania postów. Mogłem coś pokręcić co nie zmienia faktu że tu to i tak jest jeszcze luźno ;)
różne fora- różne wymogi... mnie to się wydaje, że jak ludzie są poważni i nie logują się po to żeby pisać o dupie maryny to nie mają problemów z wypełnieniem formularza, ale można też trafić na jakiegoś zestresowanego co wszędziej węszy spisek,albo takigo co ma nazbierane na szłapkach, to się boi nawet prawdziwe imię podać..... Im więcej ludzi tym trudniej o kompromis.... Mi tam wszystko jedno- ma być wsio wypełnione to wypełnię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne fora- różne wymogi... mnie to się wydaje, że jak ludzie są poważni i nie logują się po to żeby pisać o dupie maryny to nie mają problemów z wypełnieniem formularza, ale można też trafić na jakiegoś zestresowanego co wszędziej węszy spisek,albo takigo co ma nazbierane na szłapkach, to się boi nawet prawdziwe imię podać.
tu mała dobrze napisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chcecie burdelu i spamerskiego stylu, to droga wolnachciałem trochę 'porządku' wprowadzić, a porównanie do ogólnopolskiego było przykłademjakoś na forum 4x4 nikt nie robi z tego problemu, a dane szczegółowe są na porządku dziennym, żeby sobie można było z ludźmi kontakt złapać, a nie odgradzać się od nichwidzę, że nic wnieść się z zewnątrz nie damea culpa, postaram się więcej nie wykazywać
No przeciez nikt nie broni Ci sie wykazywac na ogolnopolskim czy innym 4x4. Myslisz ze jak ktos poda w profilu wszystko co ktostam sobie wymysli lacznie z numerem buta to od razu bedzie porzadek i spokoj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam , że Kudłaty ma dobry pomysł. Wybaczcie ale duża ilość zalogowanych użytkowników i anonimowość powoduje, że coraz częściej odpuszczam sobie pisanie odpowiedzi na posty z obawy o kolejnej wojnie, na którą nie mam ochoty. Do forum trzeba żelaznej ręki i jeśli są ustalenia o wpisywaniu danych w proflach to tak ma być i bez dyskucji - po co dlaczego i że ja nie bo mnie sie nie podoba. Po to jest zarząd forum żeby ustalać porządek i nie pozwalać na samowolkę. Zaraz zostanę zjechany przez bandę krzykaczy.... że tak powiem :wisimito:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech to wpiszą w reglamin.. ;)
Popieram działanie kudłatego a kolegę LUKI proponuję wywalić z tego forum na zbity pysk.Zapytacie dlaczego ?pisze do nas z miasta i sprzedał motocykl to w końcu jest forum śląskich motocyklistów czy niepoważnych zadymiarzy bo wystarczy poczytać posty jego autorstwa aby wyrobić sobie opinię o nim.Wystarczy kilka dni porządków a można będzie normalnie podyskutować na tym forum z innymi motocyklistami bez komentarzy "dzieci newostrady".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest problem .Niby jestech za.Niby jestech za jawnością(cokolwiek to znaczy ).Niby mom profil uzupełniony.Niby w nim samo prowda .A jednak szczypta niepewności drąży me trzewia , a nóż widelec komuś się moje pochodzenie nie spodobo....Bo od avatara to wara .Fota zrobiono u mojego dochtora jak mi się alergia we znaki dowała ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram działanie kudłatego a kolegę LUKI proponuję wywalić z tego forum na zbity pysk.Zapytacie dlaczego ?pisze do nas z miasta i sprzedał motocykl to w końcu jest forum śląskich motocyklistów czy niepoważnych zadymiarzy bo wystarczy poczytać posty jego autorstwa aby wyrobić sobie opinię o nim.Wystarczy kilka dni porządków a można będzie normalnie podyskutować na tym forum z innymi motocyklistami bez komentarzy "dzieci newostrady".
Po pierwsze to LUDZIE czyli społecznosc tworzy FORUM a nie Moderatorzy! I jesli ktoś chce zostać w mniejszej lub większej części anonimowy t powinien mieć do tego prawo! Po drugie panuje demokracja i każdy ma prawo do głosu Ja akurat nie chce by cały profil był jawny i tyle i powinno Cię to guzik interesować!! Na koniec że tak zapytam... prowadzisz jakiś system rekrutacji? kto ma moto a kto nie? bo jak ktoś nie ma to już pewnie nie jest motocyklistą nie? a do tego broń Boże by jeszcze pisał na łamach forum bo jeszcze sie osmieszy... Przeciesz ty mnie tak znasz ze już mnie oceniasz.. racja? "Zapytacie dlaczego ?pisze do nas z miasta i sprzedał motocykl" <-- A to pozostawie bez komentarza mimo ze widze że masz coś ku mnie to jednak widzisz mam pewny szacunek do Ciebie z racji tego że chociaż by jesteś starszy, ty mnie oceniasz? po czym? po dwoch postach bo wyglaszam swoje zdanie jak wielu tutaj? A może oceniasz mnie bowidziałęś w profilu że mam 18lat? Wiesz... Ja nie oceniam po wieku tylko po tym co ktoś ma w głowie Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosz to specyficzny klimat tego forum ale kto się czubi ten się lubi- czy siakoś takoś A ja się pytam: CZY TEN TEMAT WART JEST ZADYMY?? Żaden nie jest więc proponuje dać se po pysku i wypić na zgodę A tak poważnie to chyba nie trzeba się od razu obrażać nawzajem..... Racja jest jak dupa- każdy ma swoją. Gdyby było inaczej świat byłby obrzydliwie monotonny...PS. LUKI masz rację że ważne to co w głowie, a nie wiek, ale często jakoś tak ma się to ku sobie, więc nie obrażaj się od razu i pokaż klasę ja też pewnie za niedługo przeczytam, ze mam spadać, bo nie mam jeszcze moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło że czasem można tu spotkać kogoś kto spojrzy na sprawe obiektywnie Z mojej strony dodam że oczywiscie fajnie sobie czasem pogawędzić tak ogólnie, ale do tego można by załózyc poprostu jeden temat i rozmawialo by sie tam o wszystkim a temat by stanowił tak jak by jeden ciąg.. ;)A jeśli chodzi o wszystkich spamerów to za każdy pos nie na temat, dawać upomnienia a każdy post nie związany z tematem automatycznie usuwać, w końcu każdy sie przwyczaji ze po co ma pisac od rzeczy skoro i tak to moderator usunie i zawsze będzie czyste forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sami widziciewstydzicie się samych siebie, a najbardziej Ci, co pyszczą i każdemu wykrzykują, a jak przyjdzie co do czego, to się nawet nie odezwą przy spotkaniu osobiście!nie chodzi o weryfikację kto jest motocyklista, a kto nie, bo są tu również ludzie chcący zacząć tą zabawę, tylko o trochę zaufania jakiego już na tym forum dawno nie ma, przez tych krzykaczyryba mnie to, nie ruszę palcem w tej sprawiejak ktoś chce, to niech się bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze to pomysł z dupy.Jak sie beddziecie dobrze znac to mniej pierdoł bedzie/?Wtedy jeszcze bardziej modderator bedzie sie bał dać ostrzezenie bo po gebie na realu dostanie... mało miałeś grózb?zaacznijcie lepiej karac spamerów np jak w temacie o R1 która koles chciał kupic bo miał dzwona na f3 - kilkanascie osob pojechało po nim włacznie MANKA i nikt nie dostał warna... bo kolegom i znajomym sie nie daje ostrz\ezen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sami widziciewstydzicie się samych siebie, a najbardziej Ci, co pyszczą i każdemu wykrzykują, a jak przyjdzie co do czego, to się nawet nie odezwą przy spotkaniu.ryba mnie to, nie ruszę palcem w tej sprawiejak ktoś chce, to niech się bawi
Kudłaty, ale czemu się tak od razu zniechęcasz?? Masz duże poparcie, a i pomysł jest bardzo dobry!! Wystarczy zrobić podział na np:ogólne, problemy techniczne, zloty, motocykle.... i to zostawić jak jest a na resztę wrzucić kłódkę z pełną identyfikacją. Kto będzie miał zaufanie do forum to się zaloguje i tak zrobi się selekcja forumowiczów i "rodziny moto"...... Tak, żeby nikt na tym nie stracił i żeby dla każdego była jakaś furtka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.