Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Profil Na Forum


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

LUKI ciesz się że nie zostałeś nazwany faszystą, niestety Piotr lubi oceniać ludzi i traktować ich z góry.
następny weteran śląskiego forum się znalazł i do tego obrońca uciśnionych.Przyjmij do wiadomości młody kolego z Zabrza, że gdyby któryś z forumowiczów napisał SOSNOWITZ zamiast Sosnowiec dostał by po ryju całkiem zwyczajnie a Ty nadal stajesz w obronie frajera który nie potrafi określić się jako obywatel polski lub ŚLĄZAK ?Właśnie o wyeliminowanie takich zadymiarzy chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, mozesz jasniej? myslalem ze slazak jest obywatelem Polski .., widac Zaglebie ma inne podjescie (nie wyczytalem nigdzie w postach Giemula ze nie jest Polakiem). Temat na wasnie etniczne i kulturowe juz jest. Jako "Zaglebiok" mozesz nie byc swiadom pewnych proniemieckich nastawien Ślazaków. Kazdy z zaborow zrobil swoje. U was ruscy, u nas niemcy, kazdy pozostawil swoje slady w historii narodu.sorka za OT. Wrazajac do tematu jestem za pomyslem Kudlatego. Pomysl malej* tez jest ciekawy.
Mogę jaśniej : Tomcio staje w obronie obrażonego przeze mnie mieszkańca HINDENBURGA.Mimo że urodziłem się w Zagłębiu to podstawówkę kończyłem w Batorym i znam problemy o których piszesz. Mogę jeszcze jaśniej : w Zabrzu mieszkają Ślązacy a w Hindenburgu volksdeutsche. Jaśniej już się nie da.Nadal popieram pomysł Kudłatego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny weteran śląskiego forum się znalazł i do tego obrońca uciśnionych.Przyjmij do wiadomości młody kolego z Zabrza, że gdyby któryś z forumowiczów napisał SOSNOWITZ zamiast Sosnowiec dostał by po ryju całkiem zwyczajnie a Ty nadal stajesz w obronie frajera który nie potrafi określić się jako obywatel polski lub ŚLĄZAK ?Właśnie o wyeliminowanie takich zadymiarzy chodzi.
Hmmm... i kto tutaj jest zadymiarzem Trochę tolerancji i szacunku!!! Giemul pisze mądre rzeczy, po prostu nie da sobie wcisnąć ciemnoty. Mam wrażenie, że im człowiek bardziej doświadczony tym bardziej "skromny" (oczywiście nie odnosi się to do wszystkich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda ,że panuje tu ogólny chaos.I pomysł Kudłatego popieram.Tematy tu poruszane nie są na pograniczu prawa,nie planujemy napadów na banki,nie włamujemy się na czyjeś serwery ,więc stuprocentowa anonimowość nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... i kto tutaj jest zadymiarzem Trochę tolerancji i szacunku!!! Giemul pisze mądre rzeczy, po prostu nie da sobie wcisnąć ciemnoty. Mam wrażenie, że im człowiek bardziej doświadczony tym bardziej "skromny" (oczywiście nie odnosi się to do wszystkich).
Weteran Forum zabrał głos!!!Ilu jeszcze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... i kto tutaj jest zadymiarzem .
Ja myślę, że to nie zadymiarz, ale facet, który doszedł do wniosku, że jeszcze coś dobrego można na tym świecie zrobić- i stara się, tyle że zdecydowanie i nie przebierając w środkach... ani w słowach A tak BTW- dzień bez zadymki to dzień stracony ?? Temat chyba tyczy się zmian a nie niemców sowietów i ll wojny światowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weteran Forum zabrał głos!!!Ilu jeszcze ?
Widzę, że Pan wie wszystko . Czytam to forum od kilku lat, a zarejestrowałem się niecały rok temu. Zabrałem głos bo chciałem Panu zwrócić uwagę na to, że najpierw warto popatrzeć na swoje postępowanie, a dopiero później oceniać postępowanie innych.Już wszystko objaśniłem i nie będę się tu więcej wypowiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny weteran śląskiego forum się znalazł i do tego obrońca uciśnionych.Przyjmij do wiadomości młody kolego z Zabrza, że gdyby któryś z forumowiczów napisał SOSNOWITZ zamiast Sosnowiec dostał by po ryju całkiem zwyczajnie a Ty nadal stajesz w obronie frajera który nie potrafi określić się jako obywatel polski lub ŚLĄZAK ?Właśnie o wyeliminowanie takich zadymiarzy chodzi.
Powiedz tak szcerze panie WETERANIE nam tutaj wszystkim na forum! Co ty sobą reprezentujesz? Jedziesz kazdego z góry w dół bo co? bo jesteś pępkiem świata albo masz więcej postów? Jedno Ci powiem! NAUCZ SIĘ TOLERANCJI bo jak widać to po twoich postach ,mozna sobie wyrobić niezłą renome Chyba ze usprawiedliwiasz się tym ze 'nadal jestes za pomyslem Kudłatego' powtarzając to z posta na post żenada... i kto tu robi wioske z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij do wiadomości młody kolego z Zabrza, że gdyby któryś z forumowiczów napisał SOSNOWITZ zamiast Sosnowiec dostał by po ryju całkiem zwyczajnie a Ty nadal stajesz w obronie frajera który nie potrafi określić się jako obywatel polski lub ŚLĄZAK ?
Szanowny Panie Piotrze Dudku. Po pierwsze primo, pańskie wypowiedzi odbiegają od tematu - to raz. Dwa - znów pan kogoś obraża. Czy to jakiś nawyk w związku z pełnieniem funkcji moderatora w dziale mechanika na Forum motocyklistów ? W takim wieku (jak Pański) wypadałoby nabrać już troszkę ogłady w wypowiedziach, a jeśli nie to może wystarczy czasem się powstrzymać od uwag i złośliwości pod adresem innych użytkowników (w chwili słabości polecam odprężające wydłubywanie resztek chinskich zupek z brody).ps. niektórym wraz z wiekiem zamiast przybywać rozumu i doświadczenia, to przybywa chyba tylko śmieci w brodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAki jest sens robienia profilu jak 80-90% kłótni robia uzytkownicy z duzym starzem na forum. Uzupelniony profil nie załatwi sprawy bo modzi jeszcze mniej beda siedziec na forum/moderowac bo z załozenia wszystko jest ok, komuna tez miałą takie załozenia ale nie wyszło.Zebuy poprawic działąnie forum wystarczy sanowczo reagowac np znowu podam przykład o R1, w kazdym temacie o moto mozna przeczytac kup se R1/dre/ gimnazjalisti twoje...ostatnio temat o przeróbce wydechu i spotkanie SBL z pseudo policjantem który okazał sie być uzytkownikiem forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sami widziciewstydzicie się samych siebie, a najbardziej Ci, co pyszczą i każdemu wykrzykują, a jak przyjdzie co do czego, to się nawet nie odezwą przy spotkaniu osobiście!nie chodzi o weryfikację kto jest motocyklista, a kto nie, bo są tu również ludzie chcący zacząć tą zabawę, tylko o trochę zaufania jakiego już na tym forum dawno nie ma, przez tych krzykaczyryba mnie to, nie ruszę palcem w tej sprawiejak ktoś chce, to niech się bawi
tak a potem jak sie ustawisz z takiem wieśniakiem to cie na miejscu przeprasza... kocham to forum 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu syf i klotnie. Kudlaty, nie powinienes sie pytac sie czy sie spodoba - po prostu rob co uwazasz za stosowne zeby poprawic upadly poziom tego forum, bo wiadomo ze wokol tematu znowu dzieciarnia narobi szumu i syfu. Wyjdzie na to, ze nikt nie chce zmian, ale Ci co ich chca po prostu przestali tu pisac, wlasnie z uwagi na to co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

<br />następny weteran śląskiego forum się znalazł i do tego obrońca uciśnionych.<br />Przyjmij do wiadomości młody kolego z Zabrza, że gdyby któryś z forumowiczów napisał SOSNOWITZ zamiast Sosnowiec dostał by po ryju całkiem zwyczajnie a Ty nadal stajesz w obronie frajera który nie potrafi określić się jako obywatel polski lub ŚLĄZAK ?<br />Właśnie o wyeliminowanie takich zadymiarzy chodzi.<br />
<br /><br /><br />Ryj to ma świnia to po pierwsze, moje obywatelstwo nie ma tu nic do rzeczy to po drugie, a po trzecie sam zaczynasz zadymy i obrażasz ludzi a nawet ich nie poznałeś. Poza tym co ma staż na forum do dobrego wychowania. Mimo że jestem z Zabrza i jestem ŚLĄZAKIEM to nauczono mnie kultury i zachowania się. Jakoś nie wyzywam nikogo od faszystów, pedałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że pomysł upadł. Może jakby użytkownicy niektórzy nie byli tacy anonimowi to byłby większy porządek. Bądź co bądź jestem za wprowadzeniem uzupełnienia profili. I za wklejeniem zdjęcia w avatar. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obowiozkowe powinno byc zdjecie identyfikujace czlonka spolecznosci (forum), imie, jakas forma komunikacji (email, tel, gg), wiek moze tez, płeć takze i lokalizacja czyli miejscowosc w ktorej mieszka. Sa to dane ktore bede zobowiazywala do jakiegos zachowania. Tylko anonimowi uzytkownicy decyduja sie zwykle na zarliwe dyskusje z wyzwiskami itp itd. Jestesmy spolecznoscia i powinnismy conieco o sobie wiedziec. Anonimowosc tu w niczym nie pomoze a znajomosc powyzszych danych z kolei nikomu nie powinna przeszkadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.