Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Crash Moto Test


małaMI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sa 2 wyjścia - hamować, droga hamowania w tym przypadku oznacza kolizje, kierowca auta napewno tez stanie jak wryty!- Dodac gazu i ominąć. W kazdym razie zdrowo przesadzona prędkość..czy ktos powie że kierowca auta wymusił? Nie miał szans by dostrzec pedzacego motocykliste zza zakrętu!!jakby łupnał w to auto przy takiej predkości to tyle z niego zostanie:http://www.bagofnothing.com/bike2.jpghttp://www.bagofnothing.com/bike3.jpgUwaga fotografie zawierają ostre treści obrazujące ludzkie szczatki, wchodzisz na własna odpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze jadac zdroworozsadkowo czyli w okolicach 100km na godzine masz zawsze czas na reakcje hamowania. test byl przeprowadzany przy 50km/h a przeciez nikt tak nie jezdzi a w razie kursu kolizyjnego zawsze jakos sie walczy zeby z tego wyjsc i zredukowac predkosc . w rzeczywistosci jest to sam moment uderzenia a poprzedza go hamowanie (acz zgadzam sie ze moze kogos "zatkac". i niezareaguje).co do dwoch wyjsc to nie sa one rownoznaczne. hamowanie to zmiejszenie energi kinetycznej czyli masy poruszajacego sie czlowieka (im mniejsza masa tym skutki uderzenia mniejsze). przy omijaniu tego nie ma. o ile masz taka mozliwosc to mozna to zrobic ale jak sie pomylisz to pi3rdolniesz wlasiie z tej stowy na godzine w samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jeszcze jeden materiał z tego samego Crasha co przytoczyła małaMi
No właśnie ,dobrze ,że tu przynajmniej tłumaczą trochę jak dochodzi do takich wypadków. Bo w pierwszym poście w filmiku są jakoby sugestie ,ze to motocykliści są winni i mają więcej uważać . Sam miałem taki wypadek , skasowałem motocykl , połamałem łapy i mam wyrąbany kręgosłup szyjny . Nic fajnego . Od tamtej pory jak widzę auto w bocznej uliczce to mi się lampka załancza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.