Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Śmiertelny Na Moto


OBI_CBR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Storm007 ma racje. 2. Nie ma jeszcze opatentowanego radaru na debili - jak Ci wymusi np. facet bez prawka, to nie masz szans - on jest za glupi zebys ty mial czas. I wtedy sam będziesz przeklinać na temat kierowców i tico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszke pojezdzisz Ar2rM na moto, to raczej zmienisz zdanie. I nie chciałbym aby to było w przykrych okolicznościach... Możesz jechac i 30, a i tak nie mieć szans, bo po co Ci oczy w d, jak Ci facet wyjedzie z prawej strony zza przeszkody, co wcale nie oznacza że trzeba jechac 180/50. Nie wiemy jak było tam na prawde przy wypadku, wiec moralizatostwo o dzieciach na plastiku sobie darujcie. Nie rozumiem Twojego argumentu o crashteście i prawku - ja o jednym Ty o drugim.I przeczytaj jeszcze raz co napisalem, ponieważ znowu czytasz po łebkach. I przeanalizuj, po co oglądać filmik z crashtestu - może tak nie wielką prędkość trzeba, by dostać się na tamten świat, lecz niektórzy łączą słowa łebek - GSXR z permamentnym 200kmh, chociaż nie wiedzą jak było na prawdę. Mądre głowy nad cudzym nieszczęsciem - darujcie sobie, ponieważ nikt tutaj was o sądy nie prosi, a poza tym snujecie tylko domysły, podświadomie nam wmawiając że macie równo pod beretem, bo JESZCZE wy wypadku nie mieliscie. Bez odbioru, a jak co na pw. [*].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gowniarzeri na mocnych plastikach stanowczo mowie NIE. Prawko na A od 25 lat ! Bedzie mniej ofiar.Kierowca Tico jezdzacy w kowbojskim kapeluszu.Choc to nie wypada ale powiedzmy sobie szczerze: jakie doswiadczenie mogl miec 20 letni chlopak jadac tak mocnym motocyklem?? Jak dlugo posiadal motocykl. Dwa lata jezdzil chociaz motocyklami? Ile kilometrow nalotu mial w swoim zyciu? Brak doswiadczenia+ mlodziencza brawura... Zawsze jest mozliwosc reakcji: hamowanie wyminiecie etc. Byly slady hamowania? Bo ja nie widzialem. Po skutkach mozna powiedziec ze jechal powyzej 60 km/h. Jezdze ta droga codziennie i widze jaki tam jest ruch, co kawalek boczne wjazdy do posesji, sklepow etc... Reszte sobie dopowiedzcie sami... Szkoda tak mlodego zycia ale "selekcja naturalna" zawsze zbiera swoje zniwo. Jak chcesz jezdzic szybko to musisz myslec za innych dwa ruchy do przodu.Do wszystkich ktorzy teraz beda mnie chcieli zakrzyczec mowie ze sam nie jestem swiety i nie zawsze jezdze jak bozia przykazala ale trzeba umiec ocenic ryzyko i wiedziec na co mozna sobie pozwolic. Nie jedna sytuacje mialem na drodze, wymuszenia, zajechanie drogi, zepchniecie z drogi... To prawda: szybkosc przyczynia sie do zabijania...Zaznaczam ze szkoda mi tego chlopaka jak kazdego ktory ginie bez sensu.
Nie skomentuje tej wypowiedzi bo musiałbym mocna nabluzgać i wytłumaczyć Ci, że nie zawsze kierowca który jeździ od 10 lat zachowa się lepiej na drodze od tego co lata 1 rok!! Tylko powiem wyp..... z tego tematu i poszanuj Damiana którego dziś pożegnaliśmy!!!!!!! I życzę Ci żeby wśród Twojej rodziny lub znajomych nastąpiła "selekcja naturalna" jak to nazwałeś, może wtedy coś przemyślisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuje tej wypowiedzi bo musiałbym mocna nabluzgać i wytłumaczyć Ci, że nie zawsze kierowca który jeździ od 10 lat lepiej zachowa się lepiej na drodze od tego co lata 1 rok!! Tylko powiem wyp..... z tego tematu i poszanuj Damiana którego dziś pożegnaliśmy!!!!!!! I życzę Ci żeby wśród Twojej rodziny lub znajomych nastąpiła "selekcja naturalna" jak to nazwałeś, może wtedy coś przemyślisz...
Mosz racja synku. Jestech za!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuje tej wypowiedzi bo musiałbym mocna nabluzgać i wytłumaczyć Ci, że nie zawsze kierowca który jeździ od 10 lat zachowa się lepiej na drodze od tego co lata 1 rok!! Tylko powiem wyp..... z tego tematu i poszanuj Damiana którego dziś pożegnaliśmy!!!!!!! I życzę Ci żeby wśród Twojej rodziny lub znajomych nastąpiła "selekcja naturalna" jak to nazwałeś, może wtedy coś przemyślisz...
Mosz racja synku. Jestech za!!!!
+1 . Storm007 mam nadzieje ze znałeś chłopaka, skoro tak pewnie oceniasz jego umiejętności, i do tych którzy mówią ze ci którzy jeżdzą a nie maja 18 lat, to chciałbym zobaczyć wasze miny jak ktoś taki zachowuje się dużo lepiej w sytuacjach zagrożenia niż wszyscy 'mądrzy' tutajEnjoy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że każdy odkręca i nie ma takiego wafla coby na motocyklu leciał non stop 50 do 23...w mieście nawet...także dajcie już kur$###$@a spokój w takich tematach, bo z wypowiedzi "bo niedostosował bo zapierda@@ itd.itp. tudzież zawżdy i jaki tam tylko mądraliński słownikowy ch...@@##$uj" nic nie wyniknie...jeden ma refleks i szczęście a drugi nie... jak chcecie jeździć spokojnie to kupce sobie zdławiony skuterek oszukany made in china lub tez elektryczną hulajnogę...wtedy nikt nie zginie chyba że wjedzie pod tramwaj bo ma dość życia... a kto kupuje 600 i dalej to ne po to tylko żeby sobie grzać uda od ramy jak piździ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa wiadomosc od niego dostałem, co Wy byscie odpisali?to ta wiadomosc:oto ,że taki IDIOTA !!!! jak na zdjeciu ostatnio zrobił to przed moim samochodem. Jakby wyglebił to ja bym juz tu nie pisał!!!! Moja żona i 2 małych dzieci też by nie żyły!!!!! O to mi chodzi!!!!! I o te głupie podpisy pod zdjeciem . Czym chcesz błysnąć?????????!!!!!!!!! żałosne i śmieszne!!!! A przez takiego debila zginął NIEPOTRZEBNIE MÓJ KUMPEL!!!! a jemu się nic nie stało,NIESTETY!@!!!! jak chcecie sie zabijac na swoich żałosnych motorkach to walnij w drzewo na swoim placu!!!! i nic mi do tego Ale droga jest dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O to mi chodzija mu odpisałem:jakbys ciulu nie wiedział to sa motocyklisci madrzy, dla ktorych liczy sie to co maja w głowie na nie to co maja pod tyłkiem, sa ludzie debile, stare cepy i sknery i sa ludzie normali, ty cwelu zaliczasz sie do debili i nerwosów ;phahaznowu nowa wiadomosc:ha ha tylko tyle potrafisz powiedzieć? cwel,debil? twoja wypowiedź świadczy o twoim poziomie szkoda klikania z takimi jak ty znowu nowa odpowiedz:chyba raczej o twoim, co twoj stary jechał tym lanosem i nie ma teraz kto ci dołozyc do jabola?
Smerf.. nic nie chce mówic, ale odpowiadałeś jak gówniarz ..no tak, jesteś jeszcze młody. Więc Twoje odpowiedzi swiadcza o Twoim poziomie. Dlaczego?Bo faktycznie brakło argumentów i pojechałes z cwelami,ciulami.. zamiast udzielić dyplomatycznej odpowiedzi.Co do głupich zdjęc na NK.... śmiać mi sie chce jak widze te wszystkie zdjęcia z policja,motocyklami i ten wielki lans.."olewam policje"I co lepsze nawet u dorosłych. Porażka. Niektórych cieszy głupota.
Gosciu jest ...... Dobrze mu odpisales Pozdro
Dpbrze? J.w
Starym dziadom za kierownicą mówię stanowcze nie. To samo tyczy się facetów i kobiet w kapeluszach w tico, seicento, cinquecento, kantach i innych pizdzikach.[*]
Wariatom na ścigaczach też.chłopie... życzę bardziej dorosłych pogladów.Nie uogólniaj, bo:nie każdy ksiąz to pedofil, nie każdy lekarz to łapówkarz, nie każdy... wymieniać dalej?A teraz mi powiedzcie, co te wasze wywody wnoszą?Juz kiedys mówiłam, załóżcie se temat osobny i se tam do woli klachajcie, jak nie to ja Wam założe, a nie syficie temat umarłego.[']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech modzi zamkną ten temat, mało niech z forum zniknie dział ku przestrodze!!! bo po co on jest, jaką on jest przestrogą? co chwila jakieś kłótnie nad trumna... Nie będzie działu, nie będzie kłótni: o jazdę bez prawka, nie będzie zarzutów o robienie festynu z pogrzebu (po o pogrzebie będą wiedzieli tylko znajomi a nie 14 tyś userów)LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ bo jak się czyta Wasze kłótnie, domysły i chu... wie co jeszcze między świeczkami to się płakać chce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariatom na ścigaczach też.chłopie... życzę bardziej dorosłych pogladów.Nie uogólniaj, bo:nie każdy ksiąz to pedofil, nie każdy lekarz to łapówkarz, nie każdy... wymieniać dalej?A teraz mi powiedzcie, co te wasze wywody wnoszą?Juz kiedys mówiłam, załóżcie se temat osobny i se tam do woli klachajcie, jak nie to ja Wam założe, a nie syficie temat umarłego.[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storm007 mogłeś Ty tam wtedy jechać...............!!! Na pewno przeskoczył byś to auto, sądząc po tym co piszesz!!!Jeśli kiedyś na drodze spotka Cie przeznaczenie to niestety nie będziesz miał nic do gadania, taka jest smutna prawda.(NIE ŻYCZE CI TEGO)Przypominam, że gadamy tutaj cały czas o wypadku Damiana. Staramy się zrozumieć co się stało, dlaczego zginął. Nie jest łatwo pożegnać kogoś przy kim się dorastało, pogodzić z jego śmiercią... To był spokojny człowiek, cenił sobie życie.DLACZEGO musiał umrzeć?! Jest tu jakiś mędrzec który mi na to odpowie?To jest właśnie największa tragedia, że nie mógł nic zrobić. Tylko to się w koło słyszy. Wszyscy mówią, że kierowca lanosa nie dał mu ŻADNEJ szansy.Czekamy na wyniki dochodzenia, na pogrzebie byli przedstawiciele policji i to daje nadzieje, że przyłożą się do swojej roboty.Może ktoś już coś wie ?Próbowałem coś wczoraj napisać ale nie potrafiłem.... proszę jak parę osób wyżej żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Kierowców samochodów, motocyklistów, rowerzystów, pieszych, młodzieży, ludzi starszych. Takie stereotypowe myślenie (generalizowanie) to objaw zwykłej życiowej niedojrzałości. Skupmy się na tym wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się koleżanko mylisz. Stary dziadek za kierownicą to potencjalne zagrożenie dla każdego uczestnika ruchu dla pieszych także. [..]
Młody nieśmiertelny na ścigaczu również.Pamiętaj, gubi nas albo ślamazara na ulicy albo brawura.Wiem jak dziadki jeżdza, wiem jak babcie jeżdza. Wiem jak jezdzą baby i jak młode chłopaki. Takie życie. A ze badania powinny byc? Ba moim zdaniem juz po 50 kolejne 55, kolejny 60..63..66..69.. Ale, my możemy chciec, raczej nie dożyjemy tego.Chodzi mi tylko o nieuogólnianie...a jeśli to wszystkich po kolei..Wracamy do tematu, czekamy na wieści co sie stało.Kolejne bicie piany..i temat zamykam, a Wy załóżcie sobie taki ogólnej dyskusji ku przestrodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do badan to zgadzam sie zupełnie.pracuje na sprzecie cięzkim i przechodze badania psychotechniczne co 3 lata (bez wzgledu na wiek) dla osób po 60 roku zycia powinno to byc warunkiem wyjechania na droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że gadamy tutaj cały czas o wypadku Damiana. Staramy się zrozumieć co się stało, dlaczego zginął.DLACZEGO musiał umrzeć?! Jest tu jakiś mędrzec który mi na to odpowie?Jeśli kiedyś na drodze spotka Cie przeznaczenie to niestety nie będziesz miał nic do gadania, taka jest smutna prawda.
Wlasciwie to sobie sam odpowiedziales, przynajmniej na ta chwile, kiedy nie znamy dokladnej przyczyny wypadku.Tak wiec zakonczmy te przepychanki do czasu az poznamy oficjalna przyczyne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powiedz mi mcgajwer - jak wyglądają ślady po hamowaniu motocykla ?! 2. Nie ma jeszcze opatentowanego radaru na debili - jak Ci wymusi np. facet bez prawka, to nie masz szans - on jest za glupi zebys ty mial czas. I wtedy sam będziesz przeklinać na temat kierowców i tico. 3. Temat prawka nie ma co poruszać - podwyżesznie progu spowoduje jeszcze większą patologie ( są takie dzieci co nie mają 18 a jezdza - jak rozdawali rozumy, to chyba byli się wysrać... ) 4. Polecam zobaczyc filmik odnosnie crashtestu przy predkosci 50 km/h.
ad1 Nie hamowales nigdy motocyklem na zablokowanych kolach? Mnie sie to zdazalo w ekstremalnych sytuacjach kilkukrotnie, raz z polozeniem sprzeta. Przyjrzyj sie wtedy asfaltowi. Sprobuj sobie kiedys przychamowac mocniej np. na betonowce w Zorach i zerknij za siebie.ad2 sam jezdze Tico... Prawda jest taka ze trzeba obserwowac ulice... WIelu kirowcow idzie przewidziec np. po tym czy rozglada sie, jak ma ustawione kola, czy jest nerwowy, czy dziwnie wolno jedzie bo zaraz Ci skreci w boczna drogead3 Wiele krajow ma wprowadzone ograniczenia co do kat A i to sie sprawdza. Stopniowanie mocy motocykli odnosnie dowiadczenia.ad4 filmu nie musze ogladac bo niestety widywalem takie rzeczy na zywo
Jeszcze troszke pojezdzisz Ar2rM na moto, to raczej zmienisz zdanie. I nie chciałbym aby to było w przykrych okolicznościach... Możesz jechac i 30, a i tak nie mieć szans, bo po co Ci oczy w d, jak Ci facet wyjedzie z prawej strony zza przeszkody, co wcale nie oznacza że trzeba jechac 180/50.
Jezdze wystarczajacao dlugo na motocyklu, srednio 20-30 tys rocznie. Przy 30km/h najwyzej bedziesz mial siniaki i porysowany motocykl, chyba ze samochod trafi Cie centralnie w nogi etc.Przy tej predkosci to nawet zeskoczysz ze sprzeta co tez mi sie kiedys zdazylo.
Nie skomentuje tej wypowiedzi bo musiałbym mocna nabluzgać i wytłumaczyć Ci, że nie zawsze kierowca który jeździ od 10 lat zachowa się lepiej na drodze od tego co lata 1 rok!! Tylko powiem wyp..... z tego tematu i poszanuj Damiana którego dziś pożegnaliśmy!!!!!!! I życzę Ci żeby wśród Twojej rodziny lub znajomych nastąpiła "selekcja naturalna" jak to nazwałeś, może wtedy coś przemyślisz...
Wiec nie komentuj i zachowaj odrobine kultury osobistej, Razem wodki nie pilismy abys sie tak odnosil. Uwierz albo nie ze po roku na motocyklu to nikt nie umie jezdzic...Stawianie na kolo, robienie stoppi czy palenie gumu to nie jest umiejetnosc opanowania jazdy.Zyczenia Twoje sa bardzo nie na miejscu bo takich rzeczy nikomu sie nie zyczy, nawet wrogowi. Za malo masz lat aby to zrozumiec. Odkad jezdze pozegnalem wielu kolegow i sam kilka razy uniknalem roznych sytoacji.
po jaki huj zaczynacie tą gatkę? ten temat przewija się 100 razy ale w innym dziale. A prowokator, schowaj te swoje emzetki ii nne jawki do szopy i okaż naszemu bratu trochę szacunku.[*]
Nie znasz mnie i nie wiesz czym w zyciu jezdzilem i ile jezdzilem wiec nie dywaguj.O zmarlych podobno zle sie nie mowi, to wiem. Ale nie kazdy zmarly byl swietym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.