Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku Pamięci R>ip>


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Jak nie znałeś nikogo takiego to się ciesz a nie ustosunkowywuj... Pytasz o sens... A przecież ile jest spraw na tym świecie bez sensu??To, że ludzie pamiętają i chcą tą pamięć zachować jest piękne!!(...)
Troche to off topic, za co przepraszam...ale skoro sie powiedziało A,to powiem B...Ciesze sie,ze własnie tak jest...I nie mam nic przeciwko pamieci o tych co zmarli czy zgineli...Co nie zmienia faktu,ze nie widze sensu w stawianiu dziesiatek świeczek i tyle...aurat w tym miejscu...Moza jechac na cmentarz, miejsce zdarzenia...to chyba bardziej własciwe miejsce na chwile zadumy, zastanowienia czy refleksji...Zreszta, jak pewnie zauwazylas wiekszosc zakładających watki w dziale "ku przestrodze" nie czytało chyba prosby kudlatego bytom (moderatora) w "zanim tu napiszesz"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka jako mod możesz pogadać z Pchełą by otworzył ponownie dział " Na niebieskich szlakach"
Temat jest specjalnie zamknięty bo to temat czysto informacyjny. Po to zamknięty by nie robił się tam burdel. Jesli trzeba tam kogoś dodać juz pisalam, dajcie znac. Co, kto jak i dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludkowie, założyłem konto " KU PAMIĘCI Ś.P Gixera , jest tam także awatar Ś.P. awatar forumowy Blade'go, awatar żyjącego Nico, fota Gixera z fotoradaru znajdzie się także mój, czyli awatary tych których już wśród nas nie ma , i tych (włącznie ze mną) którzy uciekli śmierci... (proszę nie kopiować i nie wklejać do własnych profili !)Kto chce może się dopisać;http://nasza-klasa.pl/profile/28866567
wiesz dziś dopiero czytam ten temat, mało się udzielam więc możecie mnie zjeb..... zdrowo, że jakiś mądraliński się znalazł, chłopie po kiego wała taki temat na n-k, osobiście dla mnie to zupełne nieporozumienie... ciekawi mnie jedna rzecz ile razy od pogrzebu osobiście byłeś odwiedzić Gixera na cmentarzu, wierz mi że jestem tam baaardzo często, o różnych porach dnia, zdarza się że jestem tam już o dziesiątej rano i siedzę do 18 (oczywiście jak już tam jestem) ale zdarza się że nawet byłem tam między 19 a 20....... ale z tego co zuważyłem (osobiście gixera nie znałem).... ale taki mój wniosek robicie trasy przeróżne, czemu by nie zahaczyć o Ligotę pod Bielskiem....chyba jakoś mało komu pasuje choć sami latacie w te strony ale na cmentarz zjechać to nie za bardzo.... lepiej konto założyć na n-k przy piwku i pierdzielić na jaki zajebisty pomysł się wpadło (dla mnie idiotyzm ale każdy ma swoje myślenie i tego mu nie bronie i nikogo za to ganić nie mam zamiaru, mam nadzieję że chociaż to z rodziną skonsultowałeś) może się mylę i z tego mojego pisania wyjdzie że pieprzę jak połamany.... no ale tak myślę niech każdy co ma w pamięci gixera pojedzie zapalić mu świeczkę a nie zakładać konta na n-k i gdziekolwiek indziej, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych których już wśród nas nie ma , i tych (włącznie ze mną) którzy uciekli śmierci.
Ales mnie teraz rozwalil.Dla mnie to zabrzmialo tak jakbys pozazdroscil tym, ktorych juz z nami nie ma naszej pamieci o nich i chcial bys byc tak samo gloryfikowany.Ja rozumiem, ze cos toba wstrzasnelo, ale zeby od razu stawiac siebie "na rowni" z tymi co odeszli a pamiec nasza o nich nie zaginie?Co znaczy uciec smierci?Niemalze kazdy czlowiek moze tak o sobie powiedziec, kwestia tylko interpretacji.Widze, ze coc ciebie gnebi, a moze to tylko chwilowa slabosc?Uderz do swoich znajomych, powiedz co ci lezy na watrobie, pogadajcie, jak problem wiekszy to moze psycholog.Gabrysia znalo wielu ludzi i uwierz, ze wszyscy oni pamietaja, nie potrzeba konta na NK. A ci, ktorzy go nie znali i tak pamietac go nie beda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysia znalo wielu ludzi i uwierz, ze wszyscy oni pamietaja, nie potrzeba konta na NK. A ci, ktorzy go nie znali i tak pamietac go nie beda.
Otóż to.Ludziom chyba po mału zacierają się granice dobrego smaku.Wątpie,żeby ktokolwiek z Nas chciał pośmiertnie mieć profil na NK - paranoja jakaś Nie na tym to polega. Jeśli faktycznie był to Twój znajomy,to najważniejsze że Ty o nim pamiętasz, pójdziesz zapalić znicz i będziesz go dobrze wspomniał z kumplami przy piwie. Po co robić z tego taką szopkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W głowach się wam poprzewracało"Chcesz uczcić pamięć o zmarłym na naszej-klasie... to świadczy o tym, jak bardzo Go szanowałeś Może mi się tylko wydaje, ale internet mimo swoich wielu zalet, jest jednak obdarty z uczuć, a nasza-klasa to już w ogóle ścierwo, dlatego... wnioski wyciągnij sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Cię człowieku, naprawdę...Po prostu za krótko żyjesz i nie znasz mnie z tego forum
widzisz problem polega na tym że ja ciebie nie oceniam tylko wskazuje bardziej funeralne miejsce w sieci niż "nasza klasa"z drugiej strony dokonałeś autooceny swojej osoby pisząc do mnie taki smutny tekst o żalu... Co do znajomości lub nie znjaomości Twojej osoby to jesteś z Wygody koło Radomska ? Masz na imię Andrzej Kap.... nr tel 662 044 ...? może i się myle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpiszę się pod zdaniami przeciwko tego typu inicjatywie. Pamięć powinna zostać zachowana, ale nie w komercyjnych portalach internetowych. Jeżeli potrzeba internetu by zachować pamięć o kimś, czy "zapalić świeczkę" można wykorzystać to forum. Nie bez powodu profile tak Blade, jak i Gixera nie zostały usunięte, w związku z tym, Ci co odczuwają taką potrzebę mogą tam umieścić swoje komentarze, świeczki, będące wyrazem pamięci o tych, co odeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosno i wyraźnie! NASZA-KLASA to bardzo niesmaczny portal, zakładaja na nim konta w wiekszości przechwały, ludzie niedowartościowani szukający rozgłosu, chcacych pokazac siebie, jakie szkoły skończyli, jakimi"brykami" jezdza.Portal powstał z troche innym przeznaczeniem a zrobił sie z tego kurwidołek.Pomysl Andrzeju czy napewno chciałbys tam umieszczać kogokolwiek aby uczcic jego pamięc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz problem polega na tym że ja ciebie nie oceniam tylko wskazuje bardziej funeralne miejsce w sieci niż "nasza klasa"z drugiej strony dokonałeś autooceny swojej osoby pisząc do mnie taki smutny tekst o żalu... Co do znajomości lub nie znjaomości Twojej osoby to jesteś z Wygody koło Radomska ? Masz na imię Andrzej Kap.... nr tel 662 044 ...? może i się myle
Synek, nie jestem stamtąd, a mój nr tel. jest inny, a konto na N-K: http://nasza-klasa.pl/profile/28941680 ! Co Ty kurwa z SB jesteś, a może psiak ? - że zadałeś sobie tyle trudu w "dochodzeniu moich danych ? Dla zaspokojenia Twojej ciekawości nazywam się Andrzej Kapczuk mieszkam w Wygodzie (woj bialskopodlaskie) nr tel też nie tajemnica: 662 044 067... masz ból - zadzwoń ! i Mówię nie znasz mnie ani w realu, a na forum to już wogóle . Gdybyś mnie z 4um znał stulił byś pysk ! Nawiasem mówiąc odpierdol się sympatycznie, a jak chcesz podyskutować, to na PW, bo obiecałem nie robić gnoju w tym temacie !!! P.S. Przepraszam także tych którzy przyjęli zaproszenia, bądź je wysłali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znajomości lub nie znjaomości Twojej osoby to jesteś z Wygody koło Radomska ? Masz na imię Andrzej Kap.... nr tel 662 044 ...? może i się myle
Znowu się burdel robi na forum przez takich ludzi jak ty i przez takie prowokacyjne nic nie wnoszące nikomu nie potrzebne do niczego postyPS.Andrzej czy ja moge do ciebie również zadzwonić jak już komóre podajesz : )))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.