Jump to content

Recommended Posts

W jakim sklepie na Śląsku znajdę buty Daytona? Chodzi mi o taki,  w którym są różne modele na miejscu. Mam na oku 4 modele i chciałbym poprzymierzac i wybrać te co najlepiej leżą na nodze. 

Dnia 26.12.2016 o 19:30, Moto Christo napisał:

W jakim sklepie na Śląsku znajdę buty Daytona? Chodzi mi o taki,  w którym są różne modele na miejscu. Mam na oku 4 modele i chciałbym poprzymierzac i wybrać te co najlepiej leżą na nodze. 

W wielu sklepach znajdziesz Daytony. Wuj google - szukaj sklepów bliżej siebie i dzwoń.

Niestety nie ma u nas Luisa czy Polo żeby poprzymierzać na miejscu większy asortyment. Najbliższy nas jest w Dreźnie chyba:)

4 godziny temu, Unfamiliar napisał:

Niestety nie ma u nas Luisa czy Polo żeby poprzymierzać na miejscu większy asortyment. Najbliższy nas jest w Dreźnie chyba:)

Chyba tak; następny to Gigastore w Berlinie, ale trzeba mieć winietę na wjazd. Ja odwiedzam czasami LOUISa w Siegen - sklep średniej wielkości, ale z wszystkich rodzajów butów mają po parze.

jest sklep w Zabrzu, gdzie mają Daytonę ale obecnie wszystko się sprzedało. Następna dostawa po 8 stycznia. Ale i tak nie będzie to nie wiadomo jaka ilość modeli do porównania.

Z tymi sklepami w Niemczech to dobry pomysł. Z tym, że ja pod koniec stycznia będę w Wiedniu. Zna ktoś może jakiś gigastore z ciuchami motocyklowymi w Wiedniu?

Ok, już znalazłem. Onkel google pomógł.

Ten portal jest spoko .Ale jest tak nie dorobiony że szukanie tam czegoś to porażka.

Widzę że w końcu są jakieś zmiany i logiczne zawężenie wyszukiwania.Teraz potrzeba czasu bo wcześniej miał nie zachęcającą formę i był zniechęcający.Sprzedane ogłoszenia są zbędne.Rozumie że to ma to działać o łaaa.. ale okazja mi uciekła ale sorry to tak nie działa.