Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

sidi vertigo co do numeracji to mi akurat spasowała buciki tezs juz miały chrzest bojowy i nic szłapy całe ) polecamdużym plusem jest mozliwos regulowania obwodu łydki ja mam duze łydy ale bezproblemowo sie mieszcza razem z komikiem w buciorkach i mozna sobie fajnie dociągnąć )polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinestars Supertech R 2008 Obecnie chyba oferuja najlepsza ochrone na rynku. Bardzo wygodne, podeszwa antypoźlizgowa, nic nie trzeszczy przy chodzeniu itp. Do tego niepozorny wyglad bez zbednych wstawek, kolorowych pierdolek. Na moto jeszcze nie testowalem ale kilka godzin w nich spedzilem i sa extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falco Siriusmogę polecic bo naprawdę fajne, denerwujący jest troszke zamek ale poza tym ok Ochraniacze pięty,kostki i kości piszczeli Cena ok 600złz tego co wiem w czterach kolorach : czarno-niebieskie,czarno-czerwone,czarne i czarno-szarawe czy cos takiego czy takie jak moje ale nie znalazłam fotki.Dodatkowo z tego co wiem jakies odblaski, tzn tes srebne czy to szary świecący jesthttp://sobrinoracing.com/tiendaOnline/images/sirius_wtr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wszystko od nowa trzeba odbudować. Wstawiajcie zdjecia bedzie łatwiej:Na szose oczywiście SMX PLUS. Zalety:-Bardzo wygodne a zarazem dobrze trzymające stope i staw skokowy.-Mocno obudowane protektorami -Szyny boczne. -Pelna dostepność cześci zamiennych-Dostępne w wersjach zwykłej i wentylowanej-Mnogość kolorystyczna co ulatwia dobór do odzieży -Jak na obuwie sportowe dość dlugo nie przemakają. wersja zwykła, nie air-Bardzo wysoka jakość wykoaniania i użytych materiałów-Półbut wewnętrzny regulowany sznurówka co pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie do stopy-Zaje*isty design ;)WADY:-Brak wersji z goretexem-Piszczą przy chodzeniu-Cena ale to względne pojęcie bo za jakość trzeba zaplacić.http://trekker.wroclaw.pl/sklep/images/smx_plus_nero.jpgW teren TECH 3ZALETY:-Bardzo wygodne-Bardzo dobra jakość wykonania-Stosunkowo długo nie przemakaja, (ale szału nie ma)-Fajny design-Pełna dostępność częsci zamiennych-Wysoki stopień bezpieczeństwa-Wersja z podeszwą zalewaną i zakuwaną (enduro, ATV)-CENAWADY:-Plastikowe klamerki-Brak buta wewnętrznegohttp://www.btosports.com/Merchant2/graphics/00000007/Alpinestar_Tech3Boots.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falco Siriusmogę polecic bo naprawdę fajne, denerwujący jest troszke zamek ale poza tym ok Ochraniacze pięty,kostki i kości piszczeli Cena ok 600złz tego co wiem w czterach kolorach : czarno-niebieskie,czarno-czerwone,czarne i czarno-szarawe czy cos takiego czy takie jak moje ale nie znalazłam fotki.Dodatkowo z tego co wiem jakies odblaski, tzn tes srebne czy to szary świecący jesthttp://sobrinoracing.com/tiendaOnline/images/sirius_wtr.jpg
mam to samo. jeszcze nimi nie jeździłem bo je kupiłem w zimę. Cena 460 ale z tym zamkiem to się zgodzę. parę razy se je założyłem i się zamek blokuje. trzeba pilnować żeby nie "zjadł" materiału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wszystko od nowa trzeba odbudować. Wstawiajcie zdjecia bedzie łatwiej:Na szose oczywiście SMX PLUS. ...
Powiedz mi, te plusy w miare uzytkowania rozchodza sie troche? Bo rozmiar 42 mam troszeczke za luzny, a 41 jest mocno ciasny.Z kolei 41 Sidi Vertigo mierzylem i jest idealny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wybije jako pierwsza. Nie śmigam w markowych botkach tylko w glanach czarno-białych, bo mi farba schodzi+ wygodne+ nieprzemakalne ;)+ można przywalić niechcianemu osobnikowi + nie rozwalają się szybko, moje mają 6 lat a wygllądają dalej jak nówki+ w sumie niedrogie 180 zeta- za wyskoki przód, ciężko zmienia się biegi- w lecie za gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam alpinestars S-MX Plus i sobie bardzo chwale.moge sie w calosci podpisac pod wypowiedzia barta.najbardziej wkurza mnie w nich ze skrzypia i ze podpitka ciasna. mam rozmiar 45, objezdzilem w nich jesien i sie nie rozbily za wiele wiec mozna smialo na wymiar kupowac.design maja wypasny, za to wielki minus to niewyjmowalny srodek buta, tak jak to ma miejsce w modelu wyzszym.ps. bart_b jak sie odpina te slidery boczne z przodu buta co sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.